Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona 711 veya 721 hakkında

Scudo
arkadalşlar bende sedona 711 v beyaz var ve maşa rengi beyaz. fakat gördüğüm tüm beyaz sedona larda maşa rengi siyah bu neye bağlı olabilir?

bisikleti nerden aldın? Ben de bütün sedona 711v lere baktım ama maşa rengi siyah. Sedonanın resmi sitesindeki maşa markası ile senin ki aynı mı? ona bak bi.

Sountour XCm olması gerekiyo maşa ama bende anlamadım. lock out lu, sertlik ayarlı bir maşa.:mad: acaba bazılarında beyazmı yapıldı maşa merak ediyorum.

herkese slm

711 v almayı düşünüyorum.istanbul'da anadolu yada avrupa yakasında satan yer varmıdır.erdoğanlar bisiklet'i düşündüm ama ankara da oldugu ıcın zor olur dıye dusundum kargo vs.sızden rıcam 711 v satan bır yerın adresını tel numarasını lınk ını vs bana soylemenız.

dıger konu da su:erdoganlar bisiklette 711 v nın fıyatı 275 euro olarak gosterılmıs. bu gunku euro degerınden hesaplarsak 481 ytl edıyor.acaba bu fıyat gercekmıdır ve heryerde boylemıdır.euronun 2,10 oldugu zamanlarıda dusunursek bu fıyat hep 275 mıydı?

arkadaşın dediği gibi oradan bayileri arayabilirsin. ama eğer acelen yoksa 2009'ları beklemek çok daha mantıklı(istediğin kadro ve rengi almak açısından)

• Beğen
Tepkiler: swaxy
@mehmetyesiloren

verdiğniz değerli bilgiler için teşekkür ederim

hepinize teşekkür ederım.ben sedona.com.tr yı nasıl dusunemedım hala anlamadım:)

erdoğanlar bisikletten aldım. aslında memnunum ama keşke yakınında bir bayiden alabilsen de bir sorunun olduğu zaman ulaşabilsen bisikletinle..

@drkfear

erdoğanlar dan aldım ben de muğla dalaman a sorunsuz ve siparişten 24 saat sonra teslim edildi hem de çok uygun bir kargo ücretiyle.

ben ınternette mekanık dısk frenlerın yag kacırdıklarını ve ısındıklarını duydum pekı bu modellerın frenlerı hıdrolık mı mekanık mı ole bır bılgı almak ıstıyorum arastırdm ama bulamadım !

bildiğim kadarıyla mekanik olması lazım erdoğanlarbisiklette yazar özellikleri

mekanik disk frenler fiyat farkına değmez. V fren yeterli olacaktır.

pekı mekanık dısk frenı hıdrolık nasıl yaparım cok pahalıya mal olur mu ?

hidrolik fren en uygunu 250-300 arasında oluyor.eğer 711 d alıp hidrolie geçerseniz gayat iyi performans alırsınız.

ayrıca frenleri amacı doğrultusunda kullanırsanız hiç bir sorun çıkartmaz.sadece zamanı geldikçe balata değiştirirsiniz. ayrıca ısınması (aşırı olmadıça) zararsızdır.

bısı daha sorucam ama k.bakma cok yordum sızı
hıdrolkte yag var dımı mekanıkte tel ? yoksa tam tersımıydı kafam karıstı !! cunku bırı yag akıtıyor dedıler de

Geri