Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona beni mahkemeye mi verecek?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo
@babajanovic
Babuş konuyu kilite gerekyok.
Konu amacına ulaşmıştır.
Olgunlukla neticelenmesi en doğru harekettşr.
Ssygılar

Hakaret edene ben denk gelirsem uyarı cezası vermeyi düşünmüyorum arkadaşlar. Genelde konuyu kilitlerim ama bir şekilde tartışmayı hakaret etmeden devam ettirmeniz foruma ve sizlere umarım doğru bir bakış açısı katacaktır. Lütfen dikkat edelim.

@babajanovic
O biraz zor sanki.
İnşallah o yetilerimizde zamanla gelişir.

@Atilla G. Kilitle hocam...
İbret-i alem için sabit kalsın konu
Belki başka marka bisiklet düşünenler karar değiştirip sedona alır :)

@Birhan K.

İşine geldiği kısımları yorumlamışsın ;

Eklemekte tekrar fayda var ;

Bu elimizde aynısı sele var demeleri ;

Garanti olaylarını anlattıktan sonra gelen mesaj ;

Yeniden yorumlamanı bekleriz..

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Akkaya
Firma fark etmeksizin Sedona'nın yarım yamalak yaptığı muameleyi dahi göremiyorsanız ve Sedona'nın yarım işine seviniyorsanız sıkıntı firmalarda değil arkadaşlar. Benden küçük bir uyarıdır sizlere.

@Arseyus abi yeniden yorumlamalarini niye bekliyosun sen de bi alemsin yine olay cikicak :D

@furkantrojka
sabahtan beri soyluyorum ama sen acik ve net konustun :D

@babajanovic her forumun efsane bir tartışması olur kitlemeye gerek yok devam arkadaşlar :)

@Lenny07

forumun ana sayfasindaki yeni mesajlar kisminda devamli tepede durmaya devam ettikce efsane olma yolunda gidiyo hakkaten :D trendtopic oldu valla dun aksamdan beri

@Lenny07 Beni bilen bilir bu forumda öyle bir kavga çıkıyordu ki online sayısı konu kitlendikten sonra 1 aylığına yarı yarıya düşüyordu :D Sonra 6 ay attılar akıllandım ellemiyorum kimseye,patlamış mısırı alıp izliyorum :D

Gözlerinize yazık arkadaşlar bu konuyu takip eden bunca insan var... :D
Özet geçeyim olay filan yok :) sedona markası benim ve bi sürü forum kullanıcısı tarafından takdire şayan bulunmuştur :D
119424 dosyayı görüntüle

Yorum yapmayacaktım ama bu tartışmanın sonuca varamayacağı kesin en azından forum tarafından çünkü forumun %50'si konuyu açan arkadaşı diğer %50 ise Sedona'yı haklı görüyor her seferinde karşılıklı atışmalar olacak ve bence sonuç bazı kişilerin yasaklanmasına kadar gidecek gidişat o şekilde görünüyor bence konuyu açan arkadaş görüşleri iyice anlamıştır Sedona bisiklet ile doğrudan iletişime (yüz yüze) geçsin veya tüketici hakem heyetine başvursun bu konu forumun problem konusu olma yolunda benden demesi benim fikrimi sorarsanız ben aynı durumda olsaydım bu konu üzerine bu kadar fazla gitmezdim ki gitseydim bile forumda ki insanların düşüncelerini kendime göre değiştirmeleri için uğraşmazdım bence bu konu amacını aşmış

• Beğen
Tepkiler: gael
Şeytan ayrıntıda :Dd Bu nickler ne ya hahaha 1 saattir gülüyorum :D

@a.f.k.
Bende asla sedona değil sorun Aslıbisikleti asla saygı duyamadım.bunu firma sahibi olan emanet beyle 30 dakikalık beni aramasındaki telefon konuşmasında kendisinede söyledim.firma kurumsal değil.yazacak çok şey var ama ben kanunş olarak haklarımı kullanfığım için daha fazla nir şey demiyoruö ama Merida Sculture 5000 için ysptıkları çok ayıp ama ürün benim değil, arkadaşımın.

@MehmetBnl

Hala burda olayın sadece sele olduğunu sanan akıldan yoksun bir kitle var. Konudaki verilen mesajı anlamayıp düşünemeyip ve başkaların düşüncelerine saygı göstermeyen her fırsatta saldırmayı amaç edinmiş bir grup psikolojisi bozuk ilkel bir kitle. Bu kitleye deyim yerindeyse ağzınla kuş tutsan yine anlamaz. Robot gibidirler konuya gir hoşuna gitmeyen bir kısım bul ve saldırıya başla. Bunlar bisiklet sürdüğü zaman ağaçların yaydığı oksijen bile bunlara yaramaz. Bunlara hiç bir şekilde yararlanamazsın.

Zaten bu konu bu tipler için değildi. Kalan %50 kısımlık aklı başında olan insanlar zaten konuda verilen mesajı almıştır. Konunun açık kalması taraftarıyım hakaret eden küfür eden kim varsa uzaklaştırılsın forumun selameti için bu en doğrusu olacaktır.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri