Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona beni mahkemeye mi verecek?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
@Arseyus

'Akıldan yoksun' hakaret olmuyor mu?

• Beğen
Tepkiler: Serrchi
Scudo
@furkantrojka
Abiciğim laf anlatmaya çalıştığın insanlar arasında diline sahip olamayan, ağzından çıkan kötü sözlerin farkında olmayan ve bunların yanı sıra haktan hukuktan, tüketici haklarından anladığını sanan tonla insan var, onlara laf anlatmaya çalışma boş yere keyfini bozma derim :)
Cayma hakkının kaç gün olduğunu bilmeyip direten, iade etmek istediği ürünü 1 ay içerisinde memnun kalınmadığı bahanesiyle iade edebileceğini bilmeyen insanlar var, bunlara laf falan anlatılmaz.
Bizim de internet üzerinden tonla alışverişimiz oldu, Hepsiburada.com gibi sitelerde "Hiçbir mazaret bildirmeksizin" Memnun kalmadım diyerek kaç bin TL değerinde olursa olsun tüm ürünlerinizi iade edebiliyorsunuz. İade kabul etmeyen mağaza tarzı işletmeleri de Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulunarak bir güzel mors edebiliyorsunuz.
Daha geçen @EmirhanShn 'in Btwin marka bisikletinin iade kabul kağıdı geldi heyetten, aylarca kullandığı, servis tarafından defalarca parçaları değiştirilen, yarışlara katıldığı bisikletin parası kuruşu kuruşuna iade ediliyor.

Bu yüzden bunlara iyilik yapmayacaksın :) Bırakacaksın eski sistem yaşamaya devam edecekler. Bazı bisikletçilere gittiğimde bu forumda cidden çok fazla sayıda faydasız, bilgisiz insan olduğunu söylerlerdi inanmazdım, yavaş yavaş inanmaya başladım.

@Arseyus
Daha acı değil mi? İsim değil koca bir kitleyi hedef almışsınız.

• Beğen
Tepkiler: Denizcagan
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri