Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona bisiklet tavsiyeleri

Scudo
beyler tam şu an 2015 model 350 ile 2016 940 arasında gidip geliyordum bi baktım bu konu açılmış aman tanrım didim neyse beyler dağa felan çıkıcam her şartta kullanıcam 940 alıp lastiklerini şehir takmayı düşünyorum ama jant ile ilgili bir bilgi alamıyorum sedonanın olduğu için buna şehir bisikleti lastiği takılır mı

@SyndromeUser
Takılır sorun olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Mert Akça
beyler az önce araştırdım 940 a laf ettirmem maşası 950 inki kadar iyi arada 50-80 tl var ayrıca nerdeyse bi farkları yok

beyler şimdi ben 940 a dış lastik olarak şehir lastiği alıcam iç lastiği deiştirmem gerekir mi öneri lastik (shwalbe iyi gibi ) (940 ın asil lastiği gibi güzelde gözüksün :D )

@SyndromeUser Eger ic lastigin olcu araliklari, alacaginiz dis lastige uyuyorsa degistirmeye gerek olmaz.

Şimdi beyler ben bi 640 alıcam lakin karar veremiyorum 2014 modelini mi alsam 2016 mı arada 800 tl var bi farkları yok gibi şimdi aşağıda linklerini atıcam ama bakın ben ne alırsam alıyım vites ve fren sistemini değiştiricem yani vites ve frenlere bakmayın (shimano 105 planlıyorum ) hangisi daha iyi 2016 mı 2014 model mi gerek maşası olsun gerek jant (jant konusunda özellikle yardım istiyorum) a dan z ye değerlendirin iyisini kötünüsünü para sıkıntı değil para meseleside açmayın lütfen unutmayın beyler aralrında bi fark olamayadabilir

2014 sedona 640 : (link)

2016 sedona 640 : (link)

ey vallah beyler

sedona-640-yol-bisikleti-5985-25-O.jpg sedona-640-yol-bisikleti-5985-25-O.jpg 1.jpg sedona-640-yol-bisikleti-5985-25-O.jpg 1.jpg

yav herkesin 150 -299 cevabı vaar bende 1 tane yok

hocam bu iki bisiklet arasından hangisi ucuzsa onu alın. gidon boğaz seti dışında bi fark yok. ama bana kalırsa grup seti jantları değiştirecekseniz başka bir bisiklet almanızı tavsiye ederim. mesela bu (link) hiç bi parçasını değiştirmeden kullanabilirsiniz. aslında sorduğunuz 2 bisikleti de değiştirmeden kullanabilirsiniz ama onları aldıktan sonra masraf yapacağınıza bunu alın daha iyi

@hakan64
bende bu kadar mangır yok hocam max 4000

4000 gibi bir bütçeye Scott,Merida vs gibi buyuk markaların 105 setli bisikletlerinden bulabilirsiniz.

@ahmetkya
model adı o gibi markalarda hiç bilgim yok

Merida Scultura 400,Scott speedster 20.İkisi de 4200 civarinda 2016 modelleri.Bunlarin 2015'i 3500 civarina bulunabilir.Aynı şekilde Carraro cr-race 062 de 3500 civarı.105 set rs10 jant,fizik sele ile fiyat performans olarak oldukca iyi.

mavi rengin fotoğrafını gösterebilir misiniz?

Merhabalar;

Sedona 420'nin ağırlığı hakkında bilginiz var mıdır?

Bisikleti kullananlar da bisiklet hakkında yorum yaparsa sevinirim. Forumda böyle bir konuya rastlamadım.

Bu konuda fikri olan varsa bilgi rica edebilir miyiz? Teşekkürler,

ben de bunu anlamıyorum, bisikletin ağırlığı neden sır gibi saklanır? insanlar fellik fellik bu bilgiyi aramak zorunda mı? tamam ağırlık her şey değil ama illa ki önemli de bir kriter.

• Beğen
Tepkiler: viginti tres
Geri