Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona bisiklet tavsiyeleri

Scudo
MAdem bu konu acildi.
Ben de bir iki laf edeyim bari.
Bilenler biliyor ama bilmeyenler icin bir bilgi vereyim.
Bisikletin ustundeki imza bana ait...
Sezon boyunca cesitli muzelerde ve sergilerde gorucuye cikti.
(Su anda Rahmi Koc Muzesi'nde ve Adalar Muzesi'ndekiler duruyor. Yakin bir zamanda Sunay Akın'in Oyuncak Muzesi'nde de gorulebilecek)

Sansli 5 kisi merak edilmis.Onlardan biri benim.
Ancak binmeye kiyamadigim icin calisma masamin yaninda birbirimizi seyrediyoruz:)

• Beğen
Tepkiler: mustafa akman
gövdenın rijitliğine verilen öneme bak.tek bir kaynak izi yook.istanbulun tarıhi dokusu işlenmiş bisiklete.süper olmuş ya.

Elimde sedona 741 var xt slx deore parçalar var üzerinde

Yeni siyah kadrosuyla albenisi artan sedona 321 in , konforuda artmış şekilde karşınıza geliyor.uzun yol için gerekli tüm eklentileri üzerinde barındırdığı gibi hafifte bir yapıya sahip.üzerinde birkaç oynama yaptığım sedona 321 in ağırlığı 10.9 kg.uzun yolların üstesinden birlikte geleceğinize şüpheniz olmasın.hem sağlam hemde şık bir yapıda olan 321 , tur yapısı ne kadar ağır bassada hantal bir yapıya sahip değil.

+konforlu
+renk uyumu
+hafiflik

-kadro seçeneğinin az olması(50-54)

dar vaktimde yazmak istedim.belki almak isteyen arkadaşlara rehber olur.:in:

meraba arkadaşlar sedonanın bisikletlerine bakıyordum da 241 ilgimi çekti bu çocuk bisikleti falan mı? bildiklerinizi paylaşır mısınız? kadro boyu falan?

bende almayı düşünüyorum tavsiye dermisiniz fiyat-performans açısından ne diyosunuz simdiden teşekkürler

Gözümde bu bisiklet var bana bu bisiklet hakkında ağır yorumlar mütevazı övgüler gerekli sizden yardım beklerim:eek:

mümin konuyla pek ilgisi yok ama 50 post sınırı var özelden soramadım.whistle dan memnun musun?hangi modeli kullanıyorsun?

arkadaşlar bisiklet satılıktır.nerdeyse sıfır ayarında özel mesajlarınızı bekliyorum...

Merhaba arkadaşlar ;
sedona 761 almayı düşünüyorum.bayağıda fiyatlı bir bisiklet. bu bisiklet hakkında bana bilgi verir misiniz. bu bisiklete 2.000 tl versem değer mi ? bana hafifliği , kullanışlığı gibi bilgi ler veriri misiniz ? yardımınıza ihtiyacım var SEDONA 761 KULLANICILARI
PARDON BAŞLIĞA YANLIŞ YAZMIŞIM 761 HAKKINDA BİLGİYE İHTİYACIM VAR

761 bence fiyat donanım vs olarak sedona içinde belki de en iyilerden.şimdiki aklım olsa 741 yerine az daha sabredip 761 alırdım ama 741imi de çok seviyorum çok akıcı bisiklet.

@ibrahim m yaradilmis

peki bu 761 lerin fiyatı nedir bende onların hani şu beyaz üzeriden mavi 761 yazanlara takıldım

Geri