Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sen ne ayaksın? (Kullandığın piskelete göre kişilik testi)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
33.457
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
1.Yol bisikleti:

Arkadaşım selamlar tünaydın öncelikle sen çok efendi bir kardeşimize benziyorsun. Sen bi kere çok içine kapanık birisin. Yolda yavaşça giderken bile her an taksici hayrinin kapısı açılırda yanlışlıkla çarparım, istemeden arabasının boyası zarar görür, müşterisine bodoslama dalarımda incinir diye ödün kopuyor.Efendi kişiliğine ne kadar saygılıyım bilemezssin ama bu kadar naiflik , duygusallık ne bilim ince ruhluluk artık yemiyor bu dönemde bilmelisin.. .Dayımın kaynının bi yegeni var mtb ci adam ; Geçen gün ön tekeri kaldırmış tam gaz anayolda giderken zıplama hareketi yapayım derken pendik halk otobüsüne dalmış 4 kişi hastanelik olmuşta adamın surat pişkin ,gayet relaks adam ...Tabi sen ona benzeme de braz daha agresifleşmelisin bence. Yoksa komşu kızın leyla ile ilişkin minimuma inecek gibi baştan diyim.

2.mtb ( düz maşalı )

Sana ne diyeceğimi bilemedim harbiden gel şöyle iki dakka konuşalım senle ...Şişşşş indir o elini bak sinirleniyorum. Senin sorunun ne biliyor musun dostum teeee çocukluğuna inersek anaokulunda seni yanlışlıkla ilkokul birinci sınıfına yerleştirmişler, sen o gün ağzını açamamış dımdızlak kalakalmışın öyle .Ne zaman öğretmen yoklama almışta o zaman fark edilmiş yanlış sınıfa verildiğin..İşte o gün çok kafan karışmış senin. . .Hadi onu geçtim lise dönemine ne dicez? Ömründe bi pense tutmuşluğun yok ne bileyim lan bi tornavida almamışın eline ,iki vida sıkmamışın vermşler haydarpaşa endüstiri meslek lisesine ..Bölümde tesviye bak sen şu işeee...Onuda geçtim ya ilk sevgiline ne diycez? Kız bale bölümü öğrencisi sen karetedesin yeşil kuşağım var diye hava atıyosun kıza oldu mu?Bence olmadı...

Bence en güzeli sen biraz yoga yap , çakralarını aşk ile sevgi pıtırcıkları ile iyice bir sıva .Daha sonra mecalin kalırsa da git kendine B.İ.M den çakma nutella al ve parmaklayıver bolca ye....Kafanın karışıklığı gider böylece...Belki çok uslu olursan şirinlerle dağdan aşağı downhill bile yaparsın.Dur lan şaka yaptım unut bu kısmı....

3.Şehir pisikleti ( ama süspansiyonlu kilitli filan )

Senin hikayen şu minibüste dinlediğin Ferdi Tayfur şarkısında gizli bence... "Bu kadehhh senin şerefine emmmoğluuuuuuu....Bende bu dağların nesine geldimmmm meleşirr kuzular sesine geldimmmmmm , bir garip ölmüşte yasına geldimmmm, geldim emmoğluuuuuu"...Anladın sen onu..Burada açık açık konuşup seni deşifre etmek istemiyorum.Özünde iyi br kardeşimize benziyorsun....Bak arkadaşım Tamam anladık şehirde hizlıca ilerlerken aniden kaldırıma zıplayarak genç hanım kardeşlerimizi ürperterek onları bir aşk rüzgarına belemek istiyorsun anladıkta bu kadarda fantaziye açık olunmazki kardeşim...Kaldırım lan bu ; Öğrencisi yürür, memuru yürür, gizli polisi, siayey ajanı , tavuk dönercisi , piyanist şantörü ne bilim olum bazen başbakan bile yürüyor orda ( siyasi mesajımızıda çaktık iyimi ehehe ) Yani demek istediğim böyle hareketlere gerek yok .Git al bi mtb vur kendini kırlara , dağlara malum bende mtb ciyim kapışırık senle ayıpsın .

4.Katlanır piskelet ( ama katlanır kısmı sanaiide kaynak edilmiş)

Şimdi güzel insan , efendi kişilik , memleketimin beyin göçlerinin tek nedeni;
seninle çok başka bir alanda , mecrada karşılaşşsak eminim ağzımı bozacaktım ama çocuklarda okuyor bu yazıyı o yüzden efendi olmaya çalışacağım. Lan sen ne ayak...pardon canım birden ağzımdan kaçtı özür dilerim.. Sevgili beyefendi kardeşim anladık paran bol , elit bir kesimden geliyorsun , memleketin milli geliri senin için çarşıda mağazalarda dağıttığın harçlık sayılır ama bu kadarda şımarık olunmaz baştan diyeyim. Olm memlekette hala mtb sine rak şok maşa alamayanlar var , bu memlekette dolar olmuş 3 lira V freni öpüp koklayan var ve inanmayacaksın hala bu memlekette piskeletle dağdan inmek için en üst segment 4 x 4 jiplerle dağa çıkamayan gariban kardeşlerimiz var sen utanmadan 5 bisiklet sahibisin bide utanmadan katlanır alıyorsun ,Üstüne üstük sanayide karbon kaynak yapan sezai abime pisikletin katlanır kısmını kaynak ettiriyorsun ayıptır beeee bu kadarda ukala olunmaz. Sen eminim mastırını londonda yapmış doktoranıda oklahoma imam hatip yüksek okulunda tamamlamışındır .Ama bilmeni isterim biz fakirlerinde duyguları vardır .Biz fakirler hala havyarı bir tür margarin sanıyoruz .Ve aramızda öyle denyolar var ki ( adını verecem hiç kusura bakma Çınarcım ) midye dolmayı japon yemeği sanıyorlar (ahahaha ulan çınar sen adamı mtb ile kuma saplarsın salak herif.) Neyse sana dönelim . Beyefendi hemen yarın bir fakir genç bulup ona Cübe mtb ni hediye ediyosun, başka bir fakirede ( bana mesela) Canyon şehir pisikletini bir tur veriyosun.
Yoksa akıllanacağın yok senin......

Scudo
@BF Okuru ehehehe saol Alicim . Tabi umarım bunların bir şakadan ibaret olduğunu anlar ona göre muamele yaparlar bana :D

@big bike Kenanım o dediğin nedir site filan mı ? hiç anlamam o işlerden buraya giriyorum konuları okuyorum sonra açıyorum bi konu yazıyorum kafama göre. Amatorum giriş seviyesiyim :D

@mariokaldato ismi sosyal içerik platformu üye olunca herkes bişeyler paylaşabiliyo bi bak istersen zaten bisikletle ilgili hiç paylaşım yok gibi gidip biraz bisiklet kasalım biraz da millet gücümüzü görsün:D

@mariokaldato bileydim böyle olacaanı:D neyse fark ettim de şehir bursaymış sorayım cumartesi günleri tur yapan grup var mı bursada??

@big bike ben giriş seviyesiyim efendice kültür parkta takılıyorum :D

@Anonim Değerli kartal kardeşimizin konu hakkındaki görüşlerini almak isterim :D

@Matiz saygılıyım , umarsızca kaygılıyım :D

@Anonim abi ben okeyimde hem anlamıyorum, hemde ekstradan o yükleme işleriyle filan uğraşmaya mecalim yok :d ama yap bir abilik eğer zahmet olmazssa oraya aktaralım tüm piskelet maceralarımı :d

@Anonim tamam Fıratcım şekillli şöyle mtb temalı bide isim sembol filan bulalım ona ..On numara olur inşaAllah saol şimdiden abicim

@hsnbykkls
"Faça bisiklet" nasıl bişey dostum bilmiyorum dolaşıyodum forumda yeni fark ettim mevzuyu :D

Geri