Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sevmediğiniz bisiklet marka ve türleri

@Kuzey Ege
dale don dale abi looklar çıktı şimdi bide başımıza :d bilmem kaç bin avrodan başlıyor :d kökü 4 tane çubuğun kaynak edilerek uçlarına tekerlek takılması değilmi bu en nihayetinde :D nedir yani

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
Scudo
@mariokaldato
Dimi ya, mesela salcanonun da xrs serisinden 700-800 liraya çok süper yarış bisikletleri var. İkisi de yarış bisikleti sonuçta :D

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Sırf atak yapmadan, bekleyen ve "olmazsa 2., 3. oluruz ne yapalımcı" halleri yüzünden yıllarca gıcık olduğum Cadel Ewans yüzünden BMC'ye de gıcık oluyorum. Onun dışında da her hangi bir markayla alıp veremediğim yok çok şükür. Sebepsiz ve platonik olarak ilgi duyduğum tek marka da Pinarello, hele de o Dogma yazan halleri:).

Bu arada aklı başında, en azından öyle görünen, bunca bisiklet kullanıcısının bu yazdıklarına göre Salcano'nun ciddi ciddi şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım. Ya, ohhooo bu halde bile senede 500 bin tane bisiklet satıyorum kardeşim deyip aynı müşteri memnuniyetsizliğini devam ettirecek, ya da tüm merkez, satış ve servis bayilerini ciddi bir müşteri ilişkileri eğitiminden geçirecek. Demek ki sadece bunca aktivite, hayır işi ya da gösterişli lansmanlarla firma imajı oturtulamıyor.

Bisikleti satın aldığım bayiden başka kimseyle şu ana kadar muhatap olmadığımdan ben her hangi bir memnuniyetsizlik yaşamadım ama bisiklet pazarlığı aşamasında, fena kapasitesi olmayan da bir bayi olmasına rağmen, bayinin salcano merkezin umursamaz hallerinden rahatsız olduğu belliydi. Renk seçme şansım yoktu mesela. Sarı-siyah-beyaz istiyorum dediğimde bayi "5 tane sipariş verdik, içlerinden büyük ihtimal sarı da çıkar. Çıkarsa sana ayırırım" dedi mesela :)

@Berke
Haha,çok sevdiğim ve sempati duyduğum bir markadır kendisi ama bende telaffuzunda zorlandığım için ''sıpeyşılızıt'' diyorum geçiyorum karşıya :)

Marka değil ama Merida'nın 29 er big nine serisinden nefret ediyorum. Aynı şekilde Carraro big serisinden de nefret ediyorum. Btwin triban 300 den de maşasının absürtlüğünden dolayı nefret ediyorum.

Salcano konusuna değinecek olursak aslında sırf sahibinden.com'da bulunan sayfalar dolusu iğrenç katalog fotoğraflarının doldurduğunu,sürekli olarak aynı ilanların yayınlandığını,işi sadece para kazanmak olan bisikletçi bozuntusunun siteyi işgalini görmek bile Salcano'dan soğumaya yeterli.

Biz bu kadar salliyoruz salcanoya ama halk arasinda bu markanin oyle ciddi karizmasi var ki, gecen bir yerde oturuyoruz, "ben de bisiklet kullaniyorum" dedim, hemen bir kac kisinin gozleri "salkano muuu?" diye hayretle acildi. Yok baska bir marka dedim. Hemen dudaklarini buzusturup normal hallerine döndüler, memnuniyetsiz bir ifadeyle.
Anlamayan kesim icin salcano, ferrari gibidir, biz burada istedigimiz kadar bagiralim, satiyo adamlar.
Bisikletcide oturuyoruz, coluk cocuk var 3-5 tane, derken salcanolu bir musteri geldi. Cocuklar bisikleti gorunce oyle hayranlik iceren bir tepki verdiler ki, sanki herifler disneylanda gitmis. Vuuu, salkanoooo!!!!

@Gacemer
Eyvallah,:) asagilar miyiz hic? Bisiklet bisiklettir. Bizim derdimiz salcano firmasinin sorumsuzluklariyla.
Adamlar bu mantaliteyle bile bu kadar marka oldular, takildigimiz nokta bu.

• Beğen
@Kuzey Ege
dale don dale abi looklar çıktı şimdi bide başımıza :d bilmem kaç bin avrodan başlıyor :d kökü 4 tane çubuğun kaynak edilerek uçlarına tekerlek takılması değilmi bu en nihayetinde :D nedir yani
@Selami53
dediğin gibi rekor düzeyde satılık salkano var sitelerde

Garanti kapsamında mosso bisikletime çıkardıkları zorluklardan dolayı ümit bisiklet. Mosso yu severim. Şuan ktm kullanıyorum ve muhattabim yine ümit bisiklet. Risk aldım umarım garanti ile işim olmaz yeniden...

• Beğen
@tolga akyol
ne gibi zorluk çıkardılar ?

@mariokaldato
boyum 1.93. boyuma göre kadro bulamıyorken mossoda bulmuştum fakat selesinde ufak deforme vardı.bunu göz önünde bulundurarak aldım ne de olsa 1 ay içinde hallolur diye.2-3 ay kadar beklettiler beni.haftaya haftaya diye diye aylar geçti. en sonunda selen geldi dediler ve kullanılmış altında çamurlar olan bir sele geldi.toz falan değil öbek öbek çamur.Aradım durumu anlattım ve biz öyle bir ürün göndermeyiz dediler. Mail olarak gönderdim fotoğrafı geri istediler gönderdim ve en sonunda bisikleti aldığım yer bana bir sele verdi.Sonrasını bilmiyorum.

@tolga akyol
Harbiden saçmalık yapmışlar yuh dedim

• Beğen
Tepkiler: tolga akyol
neden bilmiyorum ama salcanodan nefret ediyorum hiç kullanmadım oysa ki

• Beğen
Geri