Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sevmediğiniz bisiklet marka ve türleri

Evet alamıyorum 500 lira verip salcano alamıyorum fakirliğin gözü kör olsun :D abi ne alakası var ulaşamadıgın ette mundarda falan yav bence güzel konu ama kesin antipatik bulan vardır.

Scudo
@kutlucan
Salcano meselesinde aslinda soyle bi handikap var : Soyle ki mahalle aralarinda cokca gordugumuz , her yerinden amaci ve maksadi bilinmeyen çelik yaylar fışkıran, 25 kg civarinda market bisleti kullanicilari tarafindan ulasilamaz gorulen ve hayallerini susleyen bir ust seviye marka...Gerçekten oyle bu durum. Fakat mahalleden çikipta elit kesimlere vardiginizda birkac bin dolarlik , avroluk bisletlerle karsilasiyorsuniz , bu dunya yuzuklerin efendisi filmindeki orta dunya gibi bi yer , ve 200 gramlik seti hafifletmek icin bi kac fakir aileyi gecindirecek derecede cok paralarin harcandigi bi dunya. Ve bu dunyada da salcanoya yer yok.

@mariokaldato
Maddiyat konusu girerse uzaar gider zaten hocam konunun bana verdiği yetkiye dayanarak sebepsizce sevmiyorum ben salcanoyu:D

@By.frozen
Sebeb belli arkadasim ; En populer , en cok satan , ayni zamanda en yaygini o markada ondan....

@kutlucan Konunun başlığının farkındayım merak etmeyin...

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@kutlucan
Eski bi teknosa calisani olarak
Birkac sertifikaya sahip biri olarak konusiyorum
Samsung'un orta seviye telefonları iphone modelleri ile aynı donanıma sahip :)
Bir de s6-s7 modellerine bakarsanız donanımın iphone modellerinden iyi olduğunu görürsünüz
Bilinçsizce bilgisizce yorum yapmayın bence
Aradaki fark yazılım ama donanım olarak aynı seviyelerde samsung htc gibi telefonlar hep daha üstün

@selen-oz
Anlamıyorsunuz anlayamıyorsunuz kusura bakmayın ama bende cıldırıyorum :) bu samsungun 1500 2000 tl degerinde telefonları var aynı zamanda da 400 tlye 500 tlye de telefonları var değil mi ? İşte 400 e 500 e müşteri kapmak için olmayacak donanımları telefona takıp android diye satıyorlar diyorum inş anlaşılır buda yani daha nasıl anlatabilirim anlamanız için bilinçsiz bir yorum değil aslında zor bişey de değil anlaşılması gereken çok basit insanları karşınıza alıyorsunuz onuda belirteyim bilinçsiz bir yorum daha once hiç görmemiştim çünkü.

http://im.haberturk.com/2015/04/17/1066987_eeb6108c8ff487b6a13030e8786ca31a_640x640.jpg

Bu ne kardeşim ya, hadi kime yapıldığı konusuna girmeyelim. Madem özel bir güne böyle bir üretim yapıyorsun, bari o ismi kırtasiye cikartmalarıyla yazma. Bu nasıl bir özensizlik.
Yok muydu hiç el yazısıyla boyanın üzerine işleyecek bir kisi ya da PC denn farklı karakterlerle olusturacak?

@ilker
Ben kim olursa olsun binek araçlarına kişi adı verilmesinden yana değilim. Türkçe esnek ve kıvrak bir dil olduğundan birçok amaçla bu durum fırsat olarak kullanılabilir. Mesela yukarıdaki bisiklet için
-Hangi bisikleti kullanıyorsunuz ?
-Recep Tayyip Erdoğan'ı kullanıyorum.
Ya da
-Hangi bisiklete biniyorsunuz ?
- R.T.Erdoğan'a biniyorum.
RTE'nin akordu bozuldu.
RTE'nin kadrosu yamuldu.
RTE'yi yağlamak gerek.
vs. gibi her anlama çekilebilecek bisiklet ürettiğinden Salcano'yu kınıyorum.
Not: Bu yazı genel yazılmıştır. RTE'yle ilgili polemiklere girmek için değildir. Bisikletin adı sözgelimi Ali Öz olsaydı Ali Öz'ü örnek verecektim.

@Eroseros
Ironi anlayisinizi cok begendim arkadasim. Tebrik ediyorum ayni kafadaniz :)

@Eroseros Salçano'nun uzun ar-ge çalışmaları sonucu ürettiği RTE modelinin selesi muhtemelen piyasaya sürdüğü kıçta nasır ve yaraya sebep olan selelerden değildir :D
Ceylan derisine alışık oldukları için Brooks'a ceylan derisinden özel Rte kabartmalı sele yaptırtmışlardır :D
Test sürüşü sonrası

- Rte : Bisiklet çok hoş duruyor seleside çok rahattı yalnız kadro esniyor gibime geldi?

- Salçano'un Müdürü : Yok başkan sizi asfalt sarsalamıştır yoksa bizim ileri tenoloji alemiyom işleme tesislerimizde üretildi.
:D
İyiki seri üretime geçmemişler yoksa peynir ekmek gibi satardı ve sahibindende 'az binilmiş temiz Salçano Rte' diye ilandan geçilmezdi :D

• Beğen
Tepkiler: Eroseros
Bianchi ye gıcığım. Çocukken bianchi'si olan hava atardı bende gıcık olurdum. Bu yüzden bi kılım. Ayrıca Fenerbahçe marka bisiklet ney yaaaaaa :s

@selen-oz

telefonda donanım önemli değil.
yada şöyle diyim.
android piyasasında donanım önemli
ama aypon donanımı düşük tutsada yazılımı daha iyi.
yada şöyle diyim
android donanım satıyor iphone yazılım satıyor.
ayponla aynı donanıma sahip dediğin samsung telefonlarda touçfiz ara yüzü yüzünden telefon kasım kasım kasılıyor malesef.
samsungu bende sevmem. ama son çıkardığı telefonlarla iyileşmeye başladı.
neyse konudan dışarı çıkmayayım :D

Başlıkta sebepsizce yaziyor cogu arkadas sebep siralamis:D speşılayzıd dan sebepsizce hazetmiyorum:)

Salcano kullanıcısı olarak ilk salcanoyu sevmiyorum.Birde pahalı, çok pahalı olan bisikletleri de sevmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci
Geri