Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sevmediğiniz bisiklet marka ve türleri

@Mehmet Altuğ
:D ehehehe salko " maho" gbi ehehe

• Beğen
Tepkiler: y.efekaya
Scudo
@mariokaldato

salcano reklamı yaptık valla :) cyclist turkiye yayınlasın ustanın ismide muhtemelen salih koç falandı sonra o salko oldu giderek bisikleti SAL gitsin CANO oldu :) yoksa adanalı canolar mı sahipleri

http://www.salcano.com/bisiklet.php?cesit=8&sira=3 (link) eğer açılırsa foto bakın 17 bin tl bisiklet yine yeşil renk çocuk bisikleti gibi :)

(link)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Salcano, zepline -zeppeline de olabilir- (hediye gelmisti ama bana 300 liraya yakin masraf cikarmisti :) tabi o zamanlar sokaklarda apachilik yapip 1 metreden atlamaya calisiyoduk. ) Ama salcanoyu gercekten hazmedemedim heralde arkadaslarimin bende salcano bisiklet var diye hava atmalarindandir. Bende castellonun mtb bisikleti vardi onlara yetisecem diye ugrasirdim.

@seker156
Castello cok ama cok kalite bi bisiklettir. Ben cok begeniyorum 90 larin atb diye tabir edilen düz maşali cross bisikletlerini

29 sayfanın nerdeyse tamamı Salcano demiş.
Bir tanede yetkili çıkıp da dememişki aga biz isim kalitemizi yükseltelim ne yapabiliriz bize fikir ve öneri sunun diye
Sevgili bisiklet forum üyeleri acaba bu konuyu salcano yetkililerine mi taşısak?

burada benim sebepsizce hazzetmediğim bisiklet markaları Corratec, Trek, cannondale, brooks ve tabiki Salcano :D

SALCANO

ismi, tasarımı, renkleri, bisikletleri hiçbir yönden beğenebileceğim bir özellik bulamadım

• Beğen
Ümit kalite olarak. Arkadaşta problem oldu hep.
Salcano tasarım olarak. Hele her yere salcano yazması yok mu. Çok yazınca çok reklam olmuyor ama bir onlar anlayamıyorlar. Reklamın kötüsü olur.

• Beğen
Giant
Dünyanın en büyük bisiklet üreticisi ama
Nerede çokluk orada başka şeyler...

Ve tabii birde

İtalyan olmayan Bianchi...

• Beğen
Salcano, gövde kalınlığı ve oraya gelen logosundaki iticilik

Geri