Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Shimano mu Baradine mi (fren pabucu olarak)

Baradine 955 üç renk yeşil bordro siyah. Alivio orijinal pabuçları ezip geçiyor. Duraace ve deore xt'yi yener mi bilemiyorum

Scudo
Acil cevap verebilecek varmı abs leri takıyorum şimdi ama yönleri konusunda emin olmak istiyorum pabuç üzerinde ok tuşu ve R L ifadeleri var ben şimdi mesela ön tekere takıcam , pabuç üzerinde ki forward yönü hangi yöne olacak fren yapıldığında pabucun yapacağı zit yonmu tekerin dönme yönüIMG_20201001_143948.jpg

Dosyalar

• IMG_20201001_142219.jpg
    IMG_20201001_142219.jpg
    699,1 KB · Okunma: 90
  • IMG_20201001_142213.jpg
    IMG_20201001_142213.jpg
    736,8 KB · Okunma: 88
Forward çizdiğiniz lastiğe çizdiğiniz ok yönünde olacak. Ön papucu 2. resimdeki gibi takacaksınız.

Forward çizdiğiniz lastiğe çizdiğiniz ok yönünde olacak. Ön papucu 2. resimdeki gibi takacaksınız.
Tamamdır teşekkürler geriye takacağım da tersi değil mi ?
@umutkbklk19 L yazanı sola R yazanı sağa takacaksınız. Forward yazan ok işareti bisikletin önünü gösterecek. İleriyi gösterecek yani
Peki sağ solunu belirlerken bisikletin onunde durarak mi değerlendiricez arkasindan bakarakmi ? Soru çok saçma gelebilir biliyorum ama daha önce pabuç degistirmedim ve hatam yüzümden 2 çift pabucu Çöp etmek istemiyorum malum ekonomi ortada zaten öğrenciyim üzerine 😅

@umutkbklk19 Vallaha güldürdünüz beni. :) Bisikletin bir yerinde durmanıza gerek yok. En basit ifadeyle bisikletin sağını solunu şöyle tarif edeyim size: Bisikletin aynakol tarafı yani dişlilerin olduğu taraf sağ, boş olan taraf sol.

• Beğen
Tepkiler: umutkbklk19
@umutkbklk19 Vallaha güldürdünüz beni. :) Bisikletin bir yerinde durmanıza gerek yok. En basit ifadeyle bisikletin sağını solunu şöyle tarif edeyim size: Bisikletin aynakol tarafı yani dişlilerin olduğu taraf sağ, boş olan taraf sol.
Tamam çok teşekkürler ya 😁😬😬 evet soru çok salakcaydi farkindayim ama cidden bi an aşırı kararsız kaldım sanki matrixde kirmiziyla mavi hap seçiyorum 😅😂😂

@umutkbklk19 Arkayı da önler gibi aynı yöne takmanız gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: umutkbklk19
Baradine abs aldım sonunda forumdaki yazıları okuyarak bakalım nasıl olacak tiagra pabuçlarım biraz daha erisin öyle takacağım

Hocam o tiagra pabuçlarını yol bisikletini aldığım gün söküp çöpe atmıştım. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Değiştirince sanki yeni fren sistemine geçiş yapmış gibi hissetmiştim.

• Beğen
Tepkiler: AeroKnight
Araştırdım ama bir şey bulamadım.bu baradine abs fren pabuçları20 hant katlanir bisikletlerle uyumlu mu??fren sert kitleyince kaza yaptım onun için arayış içerisine girdim.uyumlu değilse katlanir bisikletlerle uyumlu buna benze bir ürün var mı?

Bugün itibari taktim baradine abs leri bi git gel yapıp test ettim , inşallah alışma payı falan gibi bi durum vardir yoksa tiagra daha iyiydi pek iç açıcı değil şuan 😬
Hocam o tiagra pabuçlarını yol bisikletini aldığım gün söküp çöpe atmıştım. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Değiştirince sanki yeni fren sistemine geçiş yapmış gibi hissetmiştim.
Çok iyiydi diyemem mtb de hidrolik kullandığım için kiyaslama yapamıyorum yarış bisikletindeki ilk pabucumda tiagra olduğu için . Ama bu zamana kadar yolda bırakmadı şehir içi ani durmalarda falan

Son düzenleme:
Burada sürekli tavsiye edilen 3 renkli baradine denilen 955 modeli mi? Onda mtb yazıyor yol bisikletine uyar mı? Bende triban 500 var da.

• Beğen
Tepkiler: Lawin
Arkadaşlar herkese merhaba. MTB bisikletim için v frenlerini değiştirmek istiyorum. Bisikletimin üzerinde fren pabuçları "Alhonga HJ-601.12". İnternetten araştırdığım kadarı ile 60 mm bir fren sanırım. Forumdaki yorumları dikkate alarak Baradine 3 renk v fren pabuçlarını almak istiyorum fakat 72 mm yazıyor. Sizce uyar mı yoksa uymaz mı? Size danışmak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar herkese merhaba. MTB bisikletim için v frenlerini değiştirmek istiyorum. Bisikletimin üzerinde fren pabuçları "Alhonga HJ-601.12". İnternetten araştırdığım kadarı ile 60 mm bir fren sanırım. Forumdaki yorumları dikkate alarak Baradine 3 renk v fren pabuçlarını almak istiyorum fakat 72 mm yazıyor. Sizce uyar mı yoksa uymaz mı? Size danışmak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

Uyar.

Geri