Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Starbike

Scudo
Sağ bacak kısa mm lik bike fit de bazen çıkıyormuş benim gibi ucubeler sele en altta zaten sol tam sağ bacak hafif kısa olduğundan geriliyor

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
@Bigpatron Yanlış hatırlamıyorsam yurtdışından yazıyordunuz değil mi? :):) Bike fit burada 500 birim para. Keşke bizde de 50 birim para olsaydı da hemen yaptırsaydık. Bike fit yaptırınca gidona para kalmayacağı için ucuz aero tümleşik olmayan gidon ve bike fit e ayırdım paramı. Bu arada 70 Kg dan sigarayı bırakınca 83 kg çıkmış birisi olarak inanın çok şey değişiyor kiloyla. (Kilomu hep göbek bölgesine aldığım için olabilir)
Sağ bacak kısa mm lik bike fit de bazen çıkıyormuş benim gibi ucubeler sele en altta zaten sol tam sağ bacak hafif kısa olduğundan geriliyor
Şİmdi mantıklı oldu.

@Bigpatron Yanlış hatırlamıyorsam yurtdışından yazıyordunuz değil mi? :):) Bike fit burada 500 birim para. Keşke bizde de 50 birim para olsaydı da hemen yaptırsaydık. Bike fit yaptırınca gidona para kalmayacağı için ucuz aero tümleşik olmayan gidon ve bike fit e ayırdım paramı. Bu arada 70 Kg dan sigarayı bırakınca 83 kg çıkmış birisi olarak inanın çok şey değişiyor kiloyla. (Kilomu hep göbek bölgesine aldığım için olabilir)

Şİmdi mantıklı oldu.
Evet yurtdışından ama sanıldığı gibi burdada bike fit öyle ucuz değil. Bahsettiğiniz kilo için olay farklı o rakamlarda yenilenmesi şart olur. Sigaradan sonra aynı bende senin sorundan muzdarip 🤣 Burdaki bike fit fiyatı ortalama bu şekilde

Screenshot_20201028-120623_Chrome.jpg

• Hahaha
Tepkiler: Murat B.
TL karşılığı yada Euro karşılığı olarak neye tekabul ediyor acaba.

TL karşılığı yada Euro karşılığı olarak neye tekabul ediyor acaba.
En ucuz olan fiyatın TL karşılığı 2200 falan ediyor. Ama durum şu ki en düşük maaş alan bir kişi bile bu fiyatı ay sonunu nasıl getireceğim demeden verebilir. Ama ülkemizin ekonomik durumu belli bu nedenle sizi gayet iyi anlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
(link) kesinlikle sağlık bu fiyatı görünce gerçekten akıl sağlığım gitti. Bu sargının 2 katı fiyata aero gidon aldım ben. :) :) :)
Seninki yine iyiymiş, gidon fiyatına benim bisikletten 2 adet alınıyor. :komik:

@Tutmosis89 Hayırlı olsun. Kazasız belasız.

• Beğen
Tepkiler: specific
@Tutmosis89 selam, öncelikle hayırlı olsun, çok havalı görünüyor :harika:. Güzel günlerde kullanmanızı dilerim. Montajdan sonra, bir kokpit fotosu eklersiniz artık foruma:hhhhhh:

• Beğen
Tepkiler: Tutmosis89
@Tutmosis89 selam, öncelikle hayırlı olsun, çok havalı görünüyor :harika:. Güzel günlerde kullanmanızı dilerim. Montajdan sonra, bir kokpit fotosu eklersiniz artık foruma:hhhhhh:
Teşekkür ederim. Güzel dilekleriniz için. Montaj için Motis bisiklete bıraktım. Hazır olunca ilk işim foruma yeni kokpitin fotosunu atmak olacak.🤗

starbike.com singapur merkezli gözüküyor ve ciddi olarak uygun fiyatlı bisikletler.. buradan bisiklet alsak problem yaşar mıyız?

starbike.com singapur merkezli gözüküyor ve ciddi olarak uygun fiyatlı bisikletler.. buradan bisiklet alsak problem yaşar mıyız?
Star bike ile aynı site değil. Star Bike Alman sitesi ve güvenilir. Bahsettiğiniz siteyi (starbikeparts) ilk defa duydum, güvenilir olsa bile shipping bölümünde yazdığına göre Türkiye'ye gönderim yapmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Murat B.
Geri