Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava gibi uygulama problemleri

Scudo
Ayarlar menüsünden Strava imlecini tıklayın konum bilgisini kullanırken yapın, arka planda yenilemeyi de açın.
Sağol hocam arka planda yenilemeyi açtım ayrıca düşük pil uygulamasında kapattım.Teşekkürler 😉

Ben şahsen strava'nın tek kusuru max speedi çok göstermiş olduğunu düşünüyorum. Km saati ile diğer tüm veriler %95 üzerinde bir oranla tutarlı. Strava tünellerde telefon çekmediğinden algılamıyor genelde (Buca-Konak Tüneli-İzmir) fakat gps saati algılıyor farkında orada devreye girdiğini düşünüyorum. Igpsport 50E modelini kullanıyorum.
Km saatinden aktarım yapmıyorum direk telefonda açık kalıyor cebimde.

• Beğen
Tepkiler: ghostt
Sağol hocam arka planda yenilemeyi açtım ayrıca düşük pil uygulamasında kapattım.Teşekkürler 😉
Bunları uyguladım yine yanlış ölçtü 😁

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin
Bunları uyguladım yine yanlış ölçtü 😁
tam net yanlış ölçülen mesafe nedir? yani tam kaç gittiniz ne kadar fark cıktı? kısa mesafelerde belki hatalı gösterim olabilir strava'da.

tam net yanlış ölçülen mesafe nedir? yani tam kaç gittiniz ne kadar fark cıktı? kısa mesafelerde belki hatalı gösterim olabilir strava'da.
Hocam 12 km sürdüm bi karşılaştırma yapayım dedim baktım 7 km felan .

Hocam 12 km sürdüm bi karşılaştırma yapayım dedim baktım 7 km felan .
Stravayı Bilgisayardan aç. Yaptığın sürüşe ge. Kilometreyi gösteren yerin altında mavi yazi ile Distance (?) yazıyor, ona tıkla ve correct yap. Sayfa kendini yenileyince kilometreye bak muhtemelen değişmiş olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Engerek
Stravayı Bilgisayardan aç. Yaptığın sürüşe ge. Kilometreyi gösteren yerin altında mavi yazi ile Distance (?) yazıyor, ona tıkla ve correct yap. Sayfa kendini yenileyince kilometreye bak muhtemelen değişmiş olacaktır.
Sağol hocam .Deneyecem

Profiliniz açıksa kaydın strava linkini paylaşabilir misiniz? @ghostt

Hocam kaydetmedim
Ayarlardan mil yazıyordu onu km yaptım .Bakalım
Elle açıp kapattım
9D69687B-98A3-46FB-93DF-EDDA2600B1D8.png

Ayarlardan Running silip cylist yaptım.GPS açık .Arka plan açık.Düşük pil kapalı.Bir dahaki sürüşe bakacam düzelmiş mi
Yaptım değişti kayıt ama sürüşde deneyeyim .😉

Son düzenleme:
Hocam kaydetmedim
Ayarlardan mil yazıyordu onu km yaptım .Bakalım

Elle açıp kapattım 265894 dosyayı görüntüle
Ayarlardan Running silip cylist yaptım.GPS açık .Arka plan açık.Düşük pil kapalı.Bir dahaki sürüşe bakacam düzelmiş mi

Yaptım değişti kayıt ama sürüşde deneyeyim .😉
Arkadaşlar epey yardım ettiler. Şimdi strawa kayıtlı bir Keban turu bekliyoruz. :koptum:

• Beğen
Tepkiler: ghostt
Arkadaşlar epey yardım ettiler. Şimdi strawa kayıtlı bir Keban turu bekliyoruz. :koptum:
Evet hepsi sağolsun varolsun.Forumda çok güzel insanlar var.Keban çok uzak bana.Karakoçan turu ,Palu ve Kovancılar turu yapacam 🚴‍♂️😉

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Arkadaşlar sorun çözüldü ayarlardan mil olan kısmı km yaptım.Yardım için teşekkür ediyorum
2586117F-E6DF-451B-8824-B304AD31212B.png

Abiler bebim stravada gps açılmıyor. Yerimi bulmuyor. Sizce konumu kaysa başlamadan mı açmalı kayıt başlayınca mı nasıl çözerim bu sorunu ? Telefondan giriyprum. Android

Abiler bebim stravada gps açılmıyor. Yerimi bulmuyor. Sizce konumu kaysa başlamadan mı açmalı kayıt başlayınca mı nasıl çözerim bu sorunu ? Telefondan giriyprum. Android
sürekli konumum açık telefon ile hiç sıkıntı olmadı

başka bi uygulama ile denediniz mi gps in çalışıp çalışmadığını

Geri