Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Scudo
Evet arkadaşlar bugün Mudanya yaptım. (gerçi aramızda bunu küçük gören kendini bilmezler var ama olsun) Dürtüklenmem gerekiyor herhalde. Bi'kaç kez üst üste Coffee Ride yapınca beni düşünen arkadaşlar uyarıda bulunuyor. ☺ Kondisyonda gitmiş bu arada. Alınan 3 kilo da cabası.

Bu arada. @Serkan Mıstınoğlu Wahoo da kayıtlı antrenmanımda avg cad. daha yüksek görünüyor fakat strava tarafına yükleyince düşüyor. Neden böyle olur?

(link)

1603476203712.png

@Cemal Ç. danışmadan çağırılıyorsunuz. Deniz manzaralı fotolar var!

Bugünkü sürüş biraz maceralı oldu. Telefonu düşürmüşüm, birkaç km eksik Strava'da 😅 O kadar sahilden, güzel manzaradan geçtim, fotoğraf çekmedim. Gidip otoyol fotoğrafı çektim, onda da telefonun kılıfını sağlam bağlamamışım. Dönüş yolu da bayağı kötü olunca önümdeki telefon düşmüş fark etmedim. Başkası yazsa mala bak daha kendinden haberi yok derim ama olacağı varsa birçok tesadüf bir araya geliyor bir şekilde. Neyse ki buldum aleti, ben kırık bulmaya bile razıydım ama sapasağlam yatıyordu yerde :harika:

Biraz keşif yapayım dedim ama daldığım bazı yerler benim gravel için fazlaydı, toprak/çakıl değil de direk kayalık denebilecek yerlerden geçtim. Arabamla geçsem bile üzülürdüm. Manyaklar için özel yapım motorsiklet ya da bisiklet için uygundu diyebilirim. Neyse ki kazasız belasız, bisiklete de hasar vermeden dikkatli bir sürüşle tamamladım bugünü.

Screenshot_20201024-165342_Strava.jpg

@eshquiaa hocam ekip 7-8 kişilik birbirini çok iyi tanıyan bir grup ve oldukça nizami bir makara sistemiyle hiç de zor değil o ortalama. Strava kaydına baktıysanız ortalama watt 110 yani oldukça endurans bir ortalama. (Güç ölçer kullanıyorum. değer stravanın tahmini olarak salladığı değer değildir 😊)

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Geri