Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Scudo
@seko35.50 şimdi kurdum kolaymış bisiklet resmine tıklayınca konum dahil herşeyi gösterdi. Tutarsa tutar olmadı eski usül mesafeyi kendimiz ölçeriz. Benim merak ettiğim yükseklik ölçüleri. Birde mola verdiğimizde kaydı durduracakmıyız. Başladığında da aynı kayıt devam edecekmi yarın araştırıp öğreneyim. Forumda çok bilgi var.

Sağolasın eyvallah. Sıvı olayına dikkat ediyorum. En güzeli susamadan içmek. Bol bol sıvı tüketmek. Diğer türlü adamın nevri dönüyor.

necmeddin
Yok abi sen turuna çıkarken aç bitince de kapatırsın,o biliyor senin ne zaman hareket edip ne zaman mola verdiğini.Yüksekliği,ara segmentlerdeki hızını falan herşeyi kendi analiz ediyor.

@necmeddin
Yok abi sen turuna çıkarken aç bitince de kapatırsın,o biliyor senin ne zaman hareket edip ne zaman mola verdiğini.
Bazen durmayabiliyor hain uygulama.😒 Yürüdüğünüzü bisiklet sanıyor. En güzeli uzun molalarda kendiniz durdurup tekrar başlatın. Unutmayın ama.😅

@seko35.50 şimdi kurdum kolaymış bisiklet resmine tıklayınca konum dahil herşeyi gösterdi. Tutarsa tutar olmadı eski usül mesafeyi kendimiz ölçeriz. Benim merak ettiğim yükseklik ölçüleri. Birde mola verdiğimizde kaydı durduracakmıyız. Başladığında da aynı kayıt devam edecekmi yarın araştırıp öğreneyim. Forumda çok bilgi var.

Sağolasın eyvallah. Sıvı olayına dikkat ediyorum. En güzeli susamadan içmek. Bol bol sıvı tüketmek. Diğer türlü adamın nevri dönüyor.
Uygulamanın sol üst kısmında setting diye yer var oraya tıkla auto pause ayarlarından bisikleti seç Durduğun zaman kayıtta durur, hareket edince kayıt devam eder. :)

Telefonu güç tasarruf modundan çıkarın stravayı açmadan önce. Yoksa ekran kapanınca gps de kapanır. Ölçüm yapamaz.

@makaram güç tasarruf modu ışığı şu an yanmıyor. Devreye sokunca yanıyor galiba. Bu şekilde devam etmeliyim değilmi. :) E kusura kalmayın akşam deneyince becerebilirsem ilk kayıtı atarım burdan.:harika:

Para ödemezseniz kendi kendinize takılabilirsiniz, para öderseniz strava kullanabilirsiniz. Yıllarca bisikletçilerden bedava aldığı veriyi yine bisikletçilere parayla satıyorlar. Kimsenin de gıkı çıkmıyor.

Check out my activity on Strava: (link)

Acaba becerebilecekmiyiz :harika: İş yeri dönüşü arkadaşlar.
IMG-20200622-WA0013.jpg
Ben şimdi 182 metre yükseğemi çıktım bu nedemek
🤣

Son düzenleme:
Screenshot_2020-06-22-23-31-20-908_com.strava.jpg
Dün akşamdan. Toplam dinlenme 16 dakika. Şimdiye kadar ki süre olarak en uzun sürüşüm. İlk bir saat izotonik olsun diye powerade içtim sadece. Turuncu olan gerçekten içilecek bir şey değil. Fanta gibi boğazında ekşi ekşi kalıyor. Yutkunmayı inanılmaz zorlaştırıyor. Mavi olan fena değildi diye hatırlıyorum. 1 saatten sonra Züber'in bademli proteini ile ilerledim. Sadece suyla ilerleyerek kendimizi tüketiyormuşuz gerçekten. Elimden geleni yapmama rağmen kaslarım, vücudum gayet dinç.

İstanbul'da ne zaman yağacak belli değil. Sabah havayı güzel görünce kısa bir sürüş yaptım geldim.

Screenshot_20200624-140750_Strava.jpg

Yol ayrımında 2 araba park etmiş. Sağlarında bariyerle aralarında mesafe olmayınca sollarından geçtim. O sırada arkadan gelen bir sürücü korna çalıp ileride durdu. Yanına gittim, seviyeli bir şekilde tartıştık. Sonuçta gücü gücü yetene, yanlış yere park etmiş diğer 2 araca gidip bir şey demiyor, standart bisikletliye yükleniyor.

Söylediği bir şey aklıma yattı. Seni görmüyorum diyor, ışık yok vs. Ben para harcayıp ışık aldım ama çantada taşıyorum öyle. Gece için düşündüm hep, gündüz işe yarayacağını düşünmedim, hatta gündüz çakarlı gidenlerin neden kullandığını da anlamıyordum.

Bisikletim füme renk, ben gri/füme/sarı bir şort-tişört giyinmiştim, kask mavi/füme, sadece ayakkabılar kırmızı ama onlar da arkadan ne kadar görünüyordur bilmiyorum. Yol gri, sabah güneşiyle bir yansıma da oluşuyor.

Bazen çuvaldızı kendimize de batırmak lazım sanki. Haklı olabilir diye düşündüm, bundan sonra en azından sele altı çantasına bağlayıp günün saatinden bağımsız çakarlı kırmızı ışıkla sürmeye karar verdim.

Son düzenleme:
Geri