Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Tebrik ederim, ben 10K’da en iyi zamanımı yaptım ve koşmak kadar basit bir eylemi ne kadar yanlış yaparak kendimi sakatladığımı farkettiğim de bi koşu oldu aynı zamanda.

316704 dosyayı görüntüle

Harika, yeni de sakatlıktan çıktınız, çok iyi bitirmişsiniz. Tebrik ederim sizi.

Sizinle daha önce paylaştığım plan dışında, birşey uygulamadım ben de. Ağırlıklı düşük aerobik zone 2 koşuları (14 hafta), son 4 haftadır da 10% seviyelerinde z4 intervaller ile inanamadığım bir gelişim oldu. "Hızlanmak için yavaşla" mottosu gerçekmiş :) Koşu öncesi , 30-45dk bisiklet de deneyin imkan olursa, ben faydasını gördüm.

Scudo
Ya Strava iyi hoş da -belki de tek- sevmediğim özelliği parçalı sürüşleri harita üstünde düz çizgi şeklinde gösteriyor olması. Kesikli çizgi olabilir, soluk bi renkle gösterebilir falan ama bu şekilde çok garip görünüyor.

111CE99B-A319-404D-A362-947B80486FDC.jpeg

Acemi bisikletliden Nisan sonu şehiriçi sürüşü.
Trafik sebebiyle inişte çok hızlanamadım, yokuşta da kondisyonum hızlanmaya yetmedi. 😁
Mayıs serin ve yağışlı başlayınca tekrar çıkamadım ama bu Pazar çıtayı yükseltmeyi hedefliyorum.

Screenshot_20240514_125655_Strava.jpg

merhabalar. strava ile alakalı bir sorunum var. Geçen ay Strava’yi telefonuma yükledim ve ertesi gün telefonumdaki hiçbir uygulamada konum bilgisinin düzgün çalışmadığını fark ettim. Ne yapsam düzelmedi. En sonunda strava’yi sildim ve anında düzeldi.
Bugün ise yeniden strava’ya heves ettim (hız, süre, rota bilgisi için) ve yeniden yükledim. Az önce baktım ki telefonumda yine konumla alakalı hiçbir harita vs çalışmıyor :) tekrar sildim ve tekrar düzeldi. Bu sorunun çözümü var mı? Telefonum İphone 13.
Ya da strava benzeri, hız, süre, rota kaydeden başka tavsiye edebileceğiniz bir uygulama var mıdır?

Hangi başlığa yazayım diye forumda arattırdım. Sadece burda gördüm.

3 Haziran Dünya bisiklet günü kutlu olsun..:)

Lütfen bisikleti grup turu yapıp, kenara koymayalım.
Araba yerine olabildiğince günlük işlerimiz için bisiklet kullanalım (Market, semt pazarı, bakkal vb).
Bu iş için orta boy tur heybesi (30 -40 lt arası) idealdir. (Konnix, Procycle, Asistan vb bkz görsel)

forumdaşların sadece kendileri değil çevresini de teşvik etmesini rica ederim.
zira bugün sıcaklık 40 C yi gördü. Ve egzoz gazları vb nedeniyle küresel ısınma çok ciddi boyutlarda.
Keyifli pedallamalar.:)761919AC-6716-4C96-87BB-72AD0DC180CE.jpeg

Son düzenleme:
Geri