Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Scudo
"Süslü Kadınlar Bisiklet Turu" adı altında yapılan bisiklet sürüşüne azıcık savunucularının söylediklerini dinleyince SONUNA KADAR KARŞIYIM. Bu oluşum erkek düşmanlığından başka bir şey değildir.
Süren zaten bisikletini sürüyor, bunlar neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum.

Her şey sıfırlandı. Yeniden; Daha güçlü, daha hızlı başlamanın zamanı geldi. Herkese kolay gelsin.

Her geçen yıl yılbaşı kutlamaları daha sönük daha durağan geçiyordu. Bu sefer sadece sohbet ederek, toplamda 3 dk televizyonu açıp 10 dan 0 a geri sayım hölöyyy denmesini izleyip. Açıkçası koltukta yatarak, kılımı bile kıpırdamadan girdim 2023 e. Garip. Bugun düşündüm, dedim herhalde yaş ilerledikçe böyle oluyor falan ama yok, 1990-2000 yılları arasında bizimkilerin kutlamalarını hatırlıyorum, kimi yıl balıkçıda kutlama, kiminde bir evde mega parti, kiminde bizim evde parti, e bu insanlar o zaman bugunkü benden daha yaşlı değildi.

O zaman bu şarkı içimizi çürütenlere gelsin...

Her şey sıfırlandı. Yeniden; Daha güçlü, daha hızlı başlamanın zamanı geldi. Herkese kolay gelsin.

Sıfırlananlar çoktan sıfırlandı, biz küsüratlarız, ama olsun motivasyon lazım, boş defter ilk sayfa, basalım gaza 😉

Strava da bi
resim çizsek

• Beğen
Tepkiler: Burak Uğurlu
10 dk lik TÜVTÜRK muayene ücreti 1130₺
(link)

milyonları emekli ettiler, ee ceplerinden /ceplerimizden alıp ceplerine koyacaklar. ne için ? bu zamlarda pardon eyt'ler seçim hazırlıkları.

“ aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-gazeteye-ilan-veririm. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin-gazeteye-ilan-veremezsin. “ diye diye gider.

Bas istifayı, sat arabayı, kapat bütün faturaları al çadırını nereye gittiğini bilmeden bas pedala.. boğuluyorum, uzun zamandır bu geçiyor aklımdan ama yemiyor.

bunalıyorum sabri abi ...
canım hiçbirşey yapmak istemiyor diye diye alınan 20 kg sonunda bu sabah sağlıklı yaşam ve spora tekrar başlayan ben ve aklımda deli sorular

Ne zaman hesabım başlık açma statüsüne erecek :D

Teşekkürler Türkiye, teşekkürler sevgili hükümetimiz bir otobüsle kadiköye indim adlı belgeseli seyrettim gidiş=9.90-geliş=9.90.

selam. diş hekimliği 2. sınıf 1. dönemi bitirdim. 4 ayda ruhum eridi . dhf yazdırmayın çocuklarınıza şimdiden tavsiyem tşk. (iş keyifli ama). eve gidince bisiklete spd pedal taktıcam çok heyecanlıyım otobüsteyim ikili koltukysyım ve yanım boş

Günaydın forumdaşlar herkese hayırlı işler bol güneşler bol kazançlar diliyorum

Geri