Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

O zaman şöyle bir sınıflandırma yapabilir miyiz?

Futbol = Amele sporu
Halısaha futbolu = Kalifiye amele sporu
Son 6 yıldır İstanbul’da ofis tarafı daha kuvvetli firmalarda çalıştım, hatta şu anda direkt plaza çalışanıyım. Çerkezköy’de 5 yıl kadar büyük 2 fabrikada çalıştım. Şunu çok net bi şekilde söyleyebilirim ki Çerkezköy’de bakım atölyesinde birlikte çalıştığım sıradan işçiyle içmeye gidip sarhoş olmaktan imtina etmezken, İstanbul’da ofiste birlikte çalıştığım yüksek mühendislerle iş dışında çok basit ufak tefek muhabbetler yaptığım için canımı çok sıkan şeyler yaşadım. O yüzden demem odur ki; kalifikasyon hiç bişeydir, futbol hiç bi şekilde spor değildir 😃😝

Scudo
Son 6 yıldır İstanbul’da ofis tarafı daha kuvvetli firmalarda çalıştım, hatta şu anda direkt plaza çalışanıyım. Çerkezköy’de 5 yıl kadar büyük 2 fabrikada çalıştım. Şunu çok net bi şekilde söyleyebilirim ki Çerkezköy’de bakım atölyesinde birlikte çalıştığım sıradan işçiyle içmeye gidip sarhoş olmaktan imtina etmezken, İstanbul’da ofiste birlikte çalıştığım yüksek mühendislerle iş dışında çok basit ufak tefek muhabbetler yaptığım için canımı çok sıkan şeyler yaşadım. O yüzden demem odur ki; kalifikasyon hiç bişeydir, futbol hiç bi şekilde spor değildir 😃😝
Böyle anlatınca da aklımıza türlü türlü hikayeler gelmiyor değil :)

Temaslı sporları bırakarak muhtemelen 4 farklı yerden kırağa ve bir çok incinmeye. Çeşitli travmalara ve kalp zorlanması riskine yıllar önce veda ettim. Forvette başlayan mevkimin yıllar içinde sağ beke evrilmesi de olayda önemli rol oynamış olabilir tabi ki 😜

Ama bu beni şuan belki de ampute olmaktan kurtardı. Mümkünse artık hiç temeslı spor yapmayacağım. İnsanların hırs duygusunun hırçınlığına maruz kalmak istemiyorum.

Böyle anlatınca da aklımıza türlü türlü hikayeler gelmiyor değil :)
Değişik şeyler gelmesin aklınıza yav, fazla tevazunun sonu vasat insandan nasihat dinlemektir derler ya işte o hesap. Merdi kıpti şecahat arz ederken sirkatin söylermiş, kendi yediği bokları sen yemediğin için aptalsın zannediyor insanlar.

Değişik şeyler gelmesin aklınıza yav, fazla tevazunun sonu vasat insandan nasihat dinlemektir derler ya işte o hesap. Merdi kıpti şecahat arz ederken sirkatin söylermiş, kendi yediği bokları sen yemediğin için aptalsın zannediyor insanlar.
Görüntü 10.jpeg

Son düzenleme:
Canım ülkemde şans eseri yaşadığımızın en net kanıtı!

319508 dosyayı görüntüle
Bir kaç haber sitesinde aynı yönde giden iki motorun çarpıştığı bilgisi var. Bir tır gelip arkadan çarptıysa bunu çok korkunç bulurum. Diğer motor sürücüsü hastaneye kaldırılmış. Anladığım kadarıyla bu arkadaşlar akan trafikte bir şeyler deniyor ya da çekmeye çalışıyor olabilirler.

• Beğen
Tepkiler: Eray BAYĞAR
Keder birçoklarımız için kaderdir. Belki...

• Beğen
Tepkiler: ali_ihsan21
şu aleti kullanan ya da bu işten anlayan mühendis vs var mı önerir misiniz?
(link)

Bisikletteki kesilmek bilmeyen seslerden sonra seviye atlayıp evde de çözemediğim bir ses problemine sahip oldum. Nereden geldi bilmiyorum ama eve cırcır böceği girmiş. Kapı pervazlarının arasındaki çatlaktan da girip görünmez bir şekilde pusuya yatmış. Her gece evde ekolu sesiyle ötüyor. Dışarıda hoş ama evin içinde yankılanıyor. İlaçladım girdiği yerleri. Az daha ben zehirleniyordum. Adam hala ötüyor. Şunu yazarken bile ötüyor ya... Ne yapmalı? Pervazı söküp bulmaya mı çalışayım? Yaklaştığım gibi de susuyor. Belki de laminantın altına girdi. Bir şey görmüyorum çünkü.

Bisikletteki kesilmek bilmeyen seslerden sonra seviye atlayıp evde de çözemediğim bir ses problemine sahip oldum. Nereden geldi bilmiyorum ama eve cırcır böceği girmiş. Kapı pervazlarının arasındaki çatlaktan da girip görünmez bir şekilde pusuya yatmış. Her gece evde ekolu sesiyle ötüyor. Dışarıda hoş ama evin içinde yankılanıyor. İlaçladım girdiği yerleri. Az daha ben zehirleniyordum. Adam hala ötüyor. Şunu yazarken bile ötüyor ya... Ne yapmalı? Pervazı söküp bulmaya mı çalışayım? Yaklaştığım gibi de susuyor. Belki de laminantın altına girdi. Bir şey görmüyorum çünkü.
Bence sen de ötmeye başla. Bi şaşırsın, sonra şakkadanak yakalarsın

Bence sen de ötmeye başla. Bi şaşırsın, sonra şakkadanak yakalarsın
Forum uğurlu geldi. Yazıdan hemen sonra günlerdir yuvasından çıkmayan hayvanla karşı karşıya denk geldik. Yere yapışmak suretiyle sustu.

• Beğen
Tepkiler: cemkurkcu
Geri