Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Scudo
Alpay efendi vatan savunmasında...
Türkiye'de solcular hep boşa dayak yedi. Zaten en başta hitap ettikleri kitleleri satıyor onları. Sen işçi hakkını savunmaya çalışıyorsun, işçi "bu gomünistlere kalsa ne din kalır ne cami, ellerin dert görmesin Alpay başkan" diyor. Avrupa'da işçi sınıfı solcu oluyor, bizde tam tersi sağcı. Bırak, ne halleri varsa görsünler, bu ülkü ocağı davarları zenginlik içinde yaşarken, bunlar kutu gibi daireye 15,000 kira vererek asgari ile geçinmeye çalışsınlar. Enayi bizim solcular.

Türkiye'de solcular hep boşa dayak yedi. Zaten en başta hitap ettikleri kitleleri satıyor onları. Sen işçi hakkını savunmaya çalışıyorsun, işçi "bu gomünistlere kalsa ne din kalır ne cami, ellerin dert görmesin Alpay başkan" diyor. Avrupa'da işçi sınıfı solcu oluyor, bizde tam tersi sağcı. Bırak, ne halleri varsa görsünler, bu ülkü ocağı davarları zenginlik içinde yaşarken, bunlar kutu gibi daireye 15,000 kira vererek asgari ile geçinmeye çalışsınlar. Enayi bizim solcular.
Türkiye'de sol mu var?
CHP'yi sol saymıyoruz değil mi? CHP, sosyal demokrot, merkezin solu, düzenin partisi.

Allah muhafaza bizim aldigimiz maaşlari alsalar birbirlerini öldürürler.

Evde kocasıyla kavga eden, kaldırımdan ilerlerken aniden karşıma çıkıp bana çatan, ''Burası bisiklet yolu mu,neden önümüze çıkıyorsunuz ?'' diye serzenişte bununan, menopoza girmiş teyze triplerine katlanmaktır yaşam bazen :komik:
Dilbilgisi,noktalama yanlışı ve anlatım bozukluğu yaptıysam bağışlayın beni dostlar:komik:

Forum bu ara çok gergin, aman ha yazım yanlışı falan yapayım demeyin :D

Şaka bi yana, eminim burda az çok vakit geçiren insanların büyük çoğunluğu için forum dışında da bi farkındalık oluşturuyor bu durum, bence güzel bişey.

1995 yazında, izmir poligon ışıklarda kırmızıda kafamda kask altımda thomisus durmuş, yeşil yanmasını beklerken, otobüs durağındaki 6-7 yaşlarındaki veledizna maymuna bak diye eğlenmişti aklınca.

Bisikletle İstanbul (Anadolu) - Eskişehir yapmak isteseniz hangi güzergahı tercih ederdiniz?

Bu ne sıcak yahu, havuzun içindeyken başıma güneş geçecek nerdeyse

Durup dururken aklıma bir anda breking bad ın final sahnesi geldi :D

Geri