Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

suntour axon D-R-L kumandalı kilitlemeli. nasıl bir maşadır?

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
44
İsim
Mustafa
suntour xcm ye göre nasıldır?
pek fazla görmüyorum bu maşadan. pahalı mı

Scudo
fulham slm.ben şuanda axon dlr kullanıyorum.maşanın kısaca özeti:
maşa yaylı sistemle çalışmakta,alüminyum bacaklara sahip.remote control ile istediğin mesafede maşayı kitleyebilirsin.maşanın sadece tez zaafiyeti var o da 75kg ve altı kullanıcılara hitap etmesi.çünkü yurtdışından maşanın içerisinde max 75 kg ya kadar çalışma aralığına sahip yaylar geliyor.eğerki 75 kg ve altı vücut ağırlığına sahipsen fiyat perfornace açısından mutlaka tavsiye edeceğim bir maşadır.ve ben memnunum axon'umdan fakat biraz kilo vermem lasım:D

xcm ile karşılaştırır olursak dağlar kadar fark var:)

• Beğen
Tepkiler: fulham
teşekküler.
güzel özetlemişsin.
79 kg ım. zayıflayıp mı binsem ? yoksa binip mi zayıflasam :)

Evet biraz hafif kullanıcılar için tasarlanmış.Maşayı en sert hale getirdikten sonra bile bindiğimde bir miktar esneyip orada kalıyor (80 kiloyum :) ) Buna rağmen görevini yerine getirebiliyor.Ek olarak o fiyata daha iyi bir sıfır maşa bulamazsın.Erdoğanlar Bisiklet'te maşa satışta.Yanlış hatırlamıyorsam 160 YTL idi.Arkadaş gerekenleri özetlemiş.Dağlar kadar farka bende katılıyorum.xcm bu maşanın yanına yaklaşamaz.

@fulham

sen en iyisi al bu maşayı bisiklete binerek zayıfla çünkü sen zayıfladıkça maşanın performansı yükselecek bu da senin için piskolojik olarak hepey + olacak:)

rock shox dart 3 le kıyaslarsak nasıl olur sizce?

ben axon kullanıyorum arazide sürüyorum gayet mutluyuz..üstelik asfaltdada kitliyorum dahada mutlu oluyorum..xcm ile karşılaştırılmamalı bile çok ayrı maşalar:)

@Selim Çam

Tartmadım ancak araştırdığımda farklı ağırlıklara rastladım.2000-2200 gram aralığında ama tam değerini bilmiyorum.

@elman_temel

Merhabalar!Bende de D-RL var.Kilom 95.Sizden ricam;bu bilgiyi nereden aldığınızı söyleyebilir misiniz?Eğer internet sitesi ise bunun adresini eklerseniz çok sevinirim.Vereceğiniz bilgiler dahilinde D-RL'yi S-RL ile değiştireceğim.Bir de D-RL'yi kullanmaya devam edersem bir sıkıntı yaşar mıyım?İlginize şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla.:p

Merhabalar!Bu yorumunuza cevap yazdım ama cevaptaki sorumu cevaplayabilir misiniz?

O ağırlıkta olup 75 kg üstünü taşımıyorsa.. Bu maşa yaramaz ozaman.. @Kenan Yavuz

@Selim Çam

selimçam; dr-l yaramaz diyosun ama sende xcm bile yok :D

XCM al.. En azından 75 kg üstünü taşımaz diye bir şeyini duymadım..

Ayrıca Sedona ve Amoeba'dan soğudum bu maşayı kullandıkları için.. En güzeli toplama..

@Selim Çam

sedona 761i ve amoeba scudu axon dr-l kullndığı için mi beyenmiyorsun:D
sendeki bisikklette hangi maşa var! zoom; inan bana hepsinden sefildir:D :D :D
xcm alan kişiler maşayı değerlendirmeden alırlar sen binsen onuda esnetirsin:D

@jamssea

Tekrar merhabalar!Sizden gelecek cevaba göre süspansiyonumu değiştireceğim.Çünkü sözünüz çok fazla iddaalı.Bisikletim Erdoğanlar'da bekliyor.Bu bilgiyi aldığınız linki ya da derginin ismi ve sayısını bildirirseniz çok sevinirim.Cevabınızı çok acele bekliyorum.Elman Temel isimli kullanıcı için yazılmıştır.

Acaba arkadaşlar bu maşanın çalışma şekli nasıl.Yani havalımı yağlımı yaylımı nasıl bir çalışma şekli var.Ve ayrıca rock shox dart 3 le arasında ne fark var.

Geri