Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tayt giymek istemeyenlere alternatifler

Tayt üstü şort yapsak popoda teri belli eder mi acaba?
beni en çok mağdur eden bu ter mevzu. Bisikletten inip millete arkamı dönmeye korkuyorum kötü bir görüntü oluşuyor.

Scudo
Ben Shimano'nun pedli ve askılı taytı üzerine Exuma'nın şu bisiklet şortunu giyiyorum:

(link)

Çok hafif, rahat ve nefes alabilir kumaştan, varlığı-yokluğu belli değil.

• Beğen
Tepkiler: Ersin savaş
@Ken

Hocam hangi beden aldınız? Mossonun legarda modeli icin hangi beden uygun olur acaba?

@Ken

Hocam hangi beden aldınız? Mossonun legarda modeli icin hangi beden uygun olur acaba?

@vanhelcing yanlış hatırlamıyorsam beden seçimi yoktu. Benim sele, selle royal ve tam oldu. Gerçekten çok iyi ve decathlon da satılan ürün ve benzerleri ile kıyaslanamayacak derecede kaliteli. Büyük ihtimalle sizin seleye de tam olur. Sele tayt vb. Masrafına gerek duymuyorum 5 bin kilometre devirdim ürün hala çok iyi durumda. Şimdi baktım 28×17×4 cm ölçüleri.1528743582284630494355.jpg

@Ken

Bunlarin biri A tipi diğeri B tipi sanirsam hocam. Hangisi daha iyi? Bunu kullanınca tayta gerek olmuyor mu? Birde kac günde geliyor.?

Açıkçası yarışmacılar ve turcular için gerekli bir şey,hatları çok belli ediyor ama yapacak bir şey yok,açıkçası profesyonel takılan her bisikletli giyiyor bunu.Pek sallamaya gerek yok çok aşırı belli etmesin hatlarınızı yeter.

@Riverside
Ben yapıyorum sizin dediğinizi tayt üstü şort/kapri falan:harika:

• Beğen
Tepkiler: Afyon35
(link)

Tchibo'da şöyle bir ürün var, deneyen kullanan var mı ?

@historiyst
Bisiklet için destekli iç çamaşırı hocam, jel değil sünger sanırım.

Tayt üstü şort ile sürüşlerde, o şort toplanıyor devamlı şort düzeltmekle uğraşmaktan bıktım ve kasıldıkça pedal çevirmeyi de engelliyor :) Her bisiklete binen sadece tayt giyerse göze batmayız

Tayta alternatif dar paça spor ter atan hava alan güzel bir eşofman altı bulamadım. Sanırım böyle bir ürün yok. Tayt mecbur giyilecek.

• Beğen
Tepkiler: Bir vatandaş
Tayta alternatif dar paça spor ter atan hava alan güzel bir eşofman altı bulamadım. Sanırım böyle bir ürün yok. Tayt mecbur giyilecek.
Futbolcular için dar paça eşofmanlar vardı Decathlon'da, onların iş göreceğini düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: The Working Dead
Adidas ın internet mağazasında futbolcular için dar paça eşofman altları var çeşitli. Fermuarlı paça kısmı , giydikten sonra fermuarı kapatınca paça oldukça dar oluyor.

• Beğen
Tepkiler: The Working Dead
(link)

Böyle ürünler var, eğer şort giyerseniz içine ayrıca pedli bir boxer giyebiliyorsunuz. Normal çamaşırla şortu günlük hayatta veya başka sporlarda da kullanabilirsiniz. Kumaşı çok konforlu, güzel nefes alıyor, hızlı kuruyor.

Ben işe gidip gelirken kullanmak için LCW'den 2 adet eşofman altı satın almıştım 2 yıl kadar önce. Paça kısmı fermuarlı, fit kesim, nefes alan esnek kumaş, oldukça rahat. Hâlâ kullanıyorum. Bir mağazasına uğrarsanız bence bakın.

Bir dönem mayo-bikini giymek istemeyen mutaassıb hanımlarımızın denize/havuza girebilmeleri için Haşema (Hakiki Şeriat Mayosu) icad edilmişti.

Umuyorum ki yurdumun girişimcisi, tayt giymek istemeyenler için de kısa sürede Haşetay (Hakiki Şeriat Taytı) geliştirmekte gecikmeyecektir.

Geri