Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Teşekkürler butonu eklenmiştir

Site duzenleyicisi arkadaslar,
Eski tesekkur sisteminiz daha guzeldi ve gonul aliciydi gibi geliyor bana. Uzun turlar boyunca yollarda alinan puanlar, muanlar insanin yalnizligini pek unutturmuyor ama ismi gorerek alinan tek bir tesekkur dahi insani cok mutlu ediyor, bunu benim gibi yasayanlar daha iyi anlar ve turun kimler tarafindan daha bir ilgiyle izlendigini gormek guzel bir duygu. Onemli olan sayilar degil isimlerdir dostlukta.
Soyleki yorucu bir gunden sonra bir internet cafe'de tum dostlarla beraber olmak istiyorsun, oturmussun bilgisayarin basina aaa bak kimler tesekkur etmis oyle bir mutlu oluyorsun ki:p anlatamam ve hergun daha bir zevkle yazilara devam ediyorsun. Ben bu puanlama sistemine gecildikten sonra tum motivasyonumu kaybettim ve daha bir az yazar oldum.:boese157:
Benim bir onerim var uzun yolculuk yapan arkadaslar ve herkes bir oylama yapsin eski tesekkur sistemine donulmesi icin.
Umarim bu onerim dikkate alinir.
Selamlar.
www.freewebs.com/mumju
www.freewebs.com/mumju1
www.freewebs.com/mumju2

• Beğen
Tepkiler: hakano
Scudo
Sevgili yöneticiler ve arkadaşlar,
Ahmet kardeşimin düşünce ve önerilerine bende katılıyorum.
Teşekkür butonu konuları ve mesajları kimlerin okuduğunu ve beğendiğini
çok kolay ve pratik bir şekilde ifade etme imkanı veriyordu.
Şu andaki uygulamanın gereksiz bir mesaj yoğunluğunada sebep olduğunu düşünüyorum.
Bu nedenle şayet kapasite ve olanaklar müsait ise tekrar teşekkür butonu imkanının hayata geçirilmesinin çok yararlı ve fonksiyonel olacağına inanıyorum.
Herkese selam ve sevgiler.

A.Bülent Yamaner

http://img169.imageshack.us/img169/305/untitledes2.jpg

Sol üst köşedeki kontrol paneline tıklayarak sizlere kimlerin puan verdiğini görebilirsiniz...

Konu başlığının yanlış yerde açıldığını düşünüyorum... sanırım yöneticiler uygun yere taşırlar...

@hektor

bence günün yorumunu siz yapmışsınız:):):) teşekkürler

Konuyu uygun yere taşıdım.

Teşekkür butonuna gelince, aslında en yetkili ve teknik açıklama Murat Abi'den gelecektir ancak bu buton (ki ben de severdim kendisini :)) forumun Database'ine ciddi bir yük bindirmeye başlamıştı. Biriken teşekkürler zamanla sorun çıkarmaya meğilli hale gelmişti.
Ancak dediğim gibi daha detaylı bir açıklama (işin teknik kısmı, oluru, olmazı veya nasıl oluru) Murat Abi'den gelecektir.

@HaliliOzturk

Bilgisayar ve software teknolojisi sürekli yenileniyor ve gelişiyor.
Umarım geçmişte sorun olan teşekkür birikmesininde bir çözümü bulunur veya bulunmuştur.

Bülent

slm arkdaşlr abiler .. .bende yaa geçdiğimiz aylarda..teşekkür meşekkür olayları vardı ne oldu diodum.:p .kendi kendime...ama bi yandan da puanlamyıda sık sık kullanıodum...şimdi sanırım cevab aldım ..kafamdaki soru işaretine

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç
nedir bu puan meselesi yau anlamadim gitti.. paylaşsin herkes bilgisini, birikimini. herkes turlardan haberdar olsun ve bir birlik olsun bisiklet camiası içinde. esas amaç bu heralde forumdaki. puanlarımı isteyen varsa isteyene dagitirim. tesekkür de istemem ona göre ;) ;)

10 puan 10 puan 10 puan.... adam olacak cocuklar siziiiii :D :D :D

yahu neymiş ben merak ettim bu teşekkür olayını neyse en iyisini büyükler bilir ben karışmiyim :)

@Tuonela

Doğru söze ne denir...?
Ben de dağıtıyorum puanları...Nasılsa bir işe yaramıyor....:)
(Eğer yarayacaksa ilerde,şimdiden söyleyin;yoksa sonra "cıngar" çıkarırım...:D)

Ben eski teşekkür butonunu bilmiyorumm .. Şimdikide işin aslı pek önemli değil benim için . daha öncede demistim bana verenlere vermeye calısıyorum puan .. ya da mesajını begendigime atıyorum .. Çagrınında dedigi gibi puan verenler gorunuyor .. Eskisini bilmedigimden bu hali bence gusel ..

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA
Herkese günaydın dostlar :)

Bence de puanların hiç bir önemi yok. puan vermek vermemek stresine sokuyor insanı .. bu konuyu daha önce Murat Kılıç kardeşimle konuşmuştum kaldırılmasını uygun görmedi:( .en azından ana sayfadaki .. en çok repi olanlarda itibar düzeyi başlığının kaldırılmasını istedim onun da sadece ben istiyorum diye olamayacağı söylendi..
benim listeden kaldırımamı estedim ,o da mümkün olamayacağını ama paunlarımın istenirse sıfırlanabileceği söyledi, ben de bana puan verenlere saygısızlık olacağı için .... hayır böyle kasın diye rica ettim ...sağlık olsun olamadı bir türlü..

Bu durum beni rahatsız ediyor .. Listede başlarda olmak güzel birşey ama Niye bu kelime anlayamadım .. Sevildiğini-sayıldığını bilmek de güzel ama sadece puan almakla itibar görmeyi eş anlamlı düşünmek son derece yanlış . Kendi adıma söyleyeyim huzursuz edici..
Kendimi kimseden küçük gördüğüm yok herkesin bazı konularda eksiği ama bazı konularda da fazlası olabilir .. bu çok yada az olabilir sadece daha biligi, daha hızlı , daha şampiyon , daha yöneten, daha kurucu olan,daha sevilen , daha sporcu olan, daha okuyan , daha gezen,daha yaşlı olan ,daha yüksekten atlayan, daha milli olan, daha uzun yol giden, daha fazla yazan , daha güzel cümleler kuran , daha fazla forumda kalan ,daha fazla bisikleti olan, daha hafif bisikleti olan ..vb ,vb.... onu daha itibarlı yapmaz ..
Kişiyi gerçekten gönüllerde itibarlı yapan onun gerçek kişiliğidir ..
onuda zaman içerisinde tanırsınız...:)
Puanlama, puan verme gücü bence yanlış , her hes için tek bir teşekkürler güzel olmuş -beğenmedim butonu olması lazım ve ne olursanız olun tek bir tıklama ile gücünüz hep aynı olmalı..

Sevgili dostlar bence puan sistemi yalnış bir mantıka işliyor.. her mesaj için aynı güçte teşekkürler güzel olmuş- beğenmedim butonu olmasını gönülden isterim .. , . eğer sisteme yük getiriyorsa tamemen kaldırılsın hiç farketmez .olmuyorsa da sağlık olsun .böyle de devam eder
Ben puanların miktarını hiç kale almıyorum....

Hepimize güzel bir gün dilerim :)

@Hasan Hakan Koç

Sevgili Kardeşim Hakan hislerime tercüman olduğun için teşekkür ederim.İnan bende seninle aynı fikirdeyim.Önemli olan forum sayesinde birlikte olmak bisiklet adına güzel paylaşımlar içerisinde olmak.Ben forum sayesinde yeni dostlar edindim,bisiklet konusunda bilmediğim bir sürü şey öğrendim.Sizler olmasaydınız nasıl bu konuda bilgi ve becerimi artırabilirdimki?

Önemli olan bisikletlerimizin ağırlığı ve puanlar değil yanyana yol alırken pedallarımızın çıkardığı sesi dinlemek,mataramızdaki suyu paylaşmak lastiği patlayan arkadaşımıza yardımcı olmaktır...

Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç
@muratevgin

Maalesef gerekli aciklama yeterli olmamiski bu konuda istekler bitmiyor. Puanlama sistemiyle birbirimizle yaris etmenin bir anlami yok. Bir arkadas yazmis bana puan verene bende veriyorum diye.:)
Benim konuyu acmamin sadece bir nedeni var di o da uzun yollarda yalnizligimi sizlerle unutuyordum. Gelen tesekkurler milyon kere puandan onemliydi benim icin. Eger teknik acidan zorlugu varsa sadece uzun yollarda olan arkadaslara destek acisindan tesekkur sisteminin geri gelmesi bizleri mutlu edecektir.
Puan muan bes kere baskasina puan verme sonra tekrar ayni kisiye falan filan.....Bu puanlarla basimiz gogemi degecek?
Ben kac puanin itibarli oldugunun bile farkinda degilim.:)
Selamlar

• Beğen
Tepkiler: bisikletci
@Hasan Hakan Koç

ne varsa söylemişsiniz sonuna kadar bu fikirlere katılıyorum,forumda sanki amaç puan biriktirmek,bana da çok gerekli gelmiyo puan olayı...

• Beğen
Tepkiler: bisikletci
Geri