Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trainer tavsiyeleri

İsterseniz özelden numaramı vereyim. Whatsapp tan bir grubunuz varsa ekleyin. Oradan paylaşabilirim.

Scudo
ThinkRider Power A1 Smart Trainer 6000 tl civarı.. en önemli artısı dahili power var. ruble bağlantılı. sessiz. interaktif değil. garmine antrenman atıyorum oradan power takip ediyorum. maksat antrenman gelişim ise power ölçen bi trainer iş görür. piyasaya ilk girdiğinde çok ucuza almıştım. elite suito nun yarı fiyatından ucuzdu. şimdi bakıyorum elite suito 9300tl, thinkrider A1 6000 tl valla bilemedim şu an olsa elite suito alırdım herhalde :))

ThinkRider Power A1 Smart Trainer 6000 tl civarı.. en önemli artısı dahili power var. ruble bağlantılı. sessiz. interaktif değil. garmine antrenman atıyorum oradan power takip ediyorum. maksat antrenman gelişim ise power ölçen bi trainer iş görür. piyasaya ilk girdiğinde çok ucuza almıştım. elite suito nun yarı fiyatından ucuzdu. şimdi bakıyorum elite suito 9300tl, thinkrider A1 6000 tl valla bilemedim şu an olsa elite suito alırdım herhalde :))
9.300'e bulursan alırsın. Ha birde ruble alman lazım tabi yanında. Bunların hepsi T modeli. Onu da ekle üzerine

1663712205565.png

1663712147685.png

1663712182848.png

• Beğen
Tepkiler: RoninRider
@Adil ÜNALDI hepsiburada 9.120 tl ,,, trendyol 9.300 tl... 2 dakika sürmedi google araması ilk çıkan sayfalar.. napim 9.300 e buldum alayım mı ?

Elite Suito-T Interactive Hometrainer +Travel Block

(link)

(link)

Trainere takma vakti geldi bisikleti, bir sorum var, bakım makım bişi yapmak lazım mı yoksa laps diye takıp devam mı?
Update kontrolü yapıcam bi o kadar. (suito t)

@Adil ÜNALDI hepsiburada 9.120 tl ,,, trendyol 9.300 tl... 2 dakika sürmedi google araması ilk çıkan sayfalar.. napim 9.300 e buldum alayım mı ?

(link)

(link)
Aktif pedal kısa yoldan zengin olma derdinde herhalde. Yurtdışında bile bu trainerın fiyatı 450-550 dolar arasında. Aktif pedal 900 dolar yazmış. 🤔

• Beğen
Tepkiler: Ekincan ve CeCeKa

(link)

(link)
9.000 TL yi mimoza bisiklete gömer misin? Hemde hepsiburada üzerinden. Alır mısın bu riski? 🤣

• Beğen
Tepkiler: RoninRider
Trainere takma vakti geldi bisikleti, bir sorum var, bakım makım bişi yapmak lazım mı yoksa laps diye takıp devam mı?
Update kontrolü yapıcam bi o kadar. (suito t)

Kaseti temizleyebilirsiniz kirliyse. Spindown/calibration yapılması gerekiyor bazı modellerde, ilk 20dklık sürüşten sonra onu yapabilirsiniz.

(link)

(link)

Ben de şöyle bir şey buldum işinize yararsa. Direto-xr-t modeli 10980 lira (tabi güvenlik noktasını bilemiyorum)

(link)

(link)
Direto yu bu siteden almıştım geçen sene. ruble parası da gönderdim , takıp gönderdiler ben de uğraşmamış oldum.

9.000 TL yi mimoza bisiklete gömer misin? Hemde hepsiburada üzerinden. Alır mısın bu riski? 🤣
trendyol atak bisiklet satıyor güvenilir çok alışverişim oldu. hepsiburada satıcı mimoza bisiklet konyada burası da güvenilir bir firma.. faturalı garantili bi sorun olursa elit türkiye dist. kron bisiklet.. yine sorun olursa garanti işini elite ciddiye alıyor çözerler. tecrübe ettik daha önce.

bu zamana kadar aktif pedalden hiç alışverişim olmadı her zamamanki gibi uçuk rakamlar. house of bike ve bike and outdoor daha önce alışverişim oldu. bir sorunla karşılaşmadım.

• Beğen
Tepkiler: CeCeKa
Ben geçen hafta Suito-T modeli Atak Bisiklet'ten 8.990 tl'ye vade farksız 12 taksit ile aldım. Almadan önce arayıp stok durumunu sordum. Cuma günü öğleden sonra verdiğim sipariş cumartesi günü sabahtan teslim edildi. Ürün kutu içinde kutu halinde ve ikisi de açılmamış sıfır durumdaydı. Daha sonra da 2-3 kez bilgi alışverişinde bulunduk. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Cumartesi günü Elite Suito-T model trainer aldım. Ruble montajı sonrası ilk kez bugün deneme fırsatı bulabildim. Ama maalesef kullanamadım çünkü kasnaktan ciddi derecede ses geliyordu. Pedal çevirmeden kasnağı elle çevirirken bile rahatsızlık veren bir ses. Ürün sıfır ve kutusu hiç açılmamış olarak geldi. Konuyla ilgili doğrudan ithalatçı ile mi görüşmek gerekir?​
Rubleniz 10'lu sistem mi ?

Benim rublem Tiagra 10'lu sistem. Kitapçıkta yazdığı şekilde 10'lu sistem için tek spacer kullandığımda pedalı çok az güç uygulayarak çevirsem dahi ruble ve zincirden aşırı ses ve titreşim geliyordu yurt dışı forumlarda ve videolarda araştırdığımda 10'lu sistem için çift spacer önerdiklerini gördüm, çift spacer kullandıktan sonra ses büyük oranda kesildi bende. Sizin 9'lu sistem olduğu için belki 3. bir spacera ihtiyacınız olabilir.

• Beğen
Tepkiler: welcroix
Benim rublem Tiagra 10'lu sistem. Kitapçıkta yazdığı şekilde 10'lu sistem için tek spacer kullandığımda pedalı çok az güç uygulayarak çevirsem dahi ruble ve zincirden aşırı ses ve titreşim geliyordu yurt dışı forumlarda ve videolarda araştırdığımda 10'lu sistem için çift spacer önerdiklerini gördüm, çift spacer kullandıktan sonra ses büyük oranda kesildi bende. Sizin 9'lu sistem olduğu için belki 3. bir spacera ihtiyacınız olabilir.
Şu ana kadar Suito ile bir deneme bir de normal sürüş yaptım. Daha önce inride 100 ile roller kullanmıştım. Onların sesleri çok rahatsız ediyordu. Suito onların yanında çok sessiz kalıyor. Ama zincir sesi bana da biraz fazla gelmişti. Tekrar kontrol ederim.

Elite Suito arayanlara duyurulur.

(link)

• Beğen
Tepkiler: lrfan
arkadaşlar selam
carraro 062 model bisikletime birtrainer almak istiyorum. Evde antreman yapmak için,
sessiz olması daha iyi olur ve zwifte bağlayabilirsem muhteşem olur.
önerileriniz üzere ThinkRider Power A1 Smart Trainer bunu almayı düşünüyorum ya da max 6.000 tl civarı bir ürün almak istiyorum.
sizlerden ricam bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
önerebileceğiniz var mıdır?

Elite suito mu alayim yoksa direto mu karar veremedim daha dogrusu ikisinin arasindaki fiyat farkina degecek ne ozellik var bulamadim ikisi de interaktif sanirim ikisi de power olcuyor temel ozellikleri ayni gibi aradaki farka deger mi sizce

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren
Geri