Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trainer tavsiyeleri

@Feyyaz Baydar

Ben kullanıyorum, oldukça kaliteli ve profesyonel olmayanlar için fazlasıyla yeterli bir trainer. Garmin Ant+ hız/kadans sensörüm ile bilgisayara da bağlanabiliyorum, tavsiye ederim.

Trainer lastiği de stoğa girmiş ihtiyacı olanlar kaçırmasın fiyat süper.

(link)

Scudo
@Yusuf G. bugün sipariş geçtim gündüz stok yoktu :D böyle şeyleri 12den sonra yapmak lazım stok o zaman güncelleniyor

@Halil Barış Çaldıran
Teşekkür ederim.yaklaşık 15 gündür kullanıyorum,ben de çok memnunum ,ses yok gibi zaten sadece zincir sesi var.Youtube dan çalışma videoları bulup onların eşliğinde çalışıyorum yoksa çok sıkıcı oluyor gerçekten.Ancak henüz sensör yada nabız bandı almadım .Sanırım almam gerekecek.

@Erdal YILMAZ

Aslında ilk çıkış noktam Tacx Vortex Smart idi. Sonradan daha üst modellere bakmaya başladım ama sanırım bu yeterli olacak. Yurtdışı fiyatı 300 dolar olduğu için benzer fiyattaki Elite Turbo Muin dikkatimi çekmişti.

Bunların çıkarttığı ses miktarları apartman için kabul edilebilir seviyede olarak düşünüyorum ama birebir görmedim tabi. Teknik değerler ve youtube videolarından baktığımda bu şekildeydi. Gece 2'de sürerim demiyorum ama komşuları da çok rahatsız etmemek lazım.

@archimonde

Klasik Trainer tipinde olanlar, diğer ruble üzerinde kullanılanlara nazaran daha sesli çalışıyorlar. Normal lastik yerine Trainer lastiği kullanırsanız, ses daha da azalıyor. Elite Turbo Muin çalışırken ruble sesine ek olarak, içerisinde yer alan sıvının hareket etmesi nedeniyle su sesine benzer bir ses çıkartıyor.

Normal yol lastiği ile büyük aynakol da, saatlerce yüksek devir çevirirseniz, belki bir ihtimal alt komşu şikayete gelebilir. :)

tacx genius multiplayer bütcesi olan bu aleti alsın.Sıkılmıyacaksınız.

@caşş06

Bahsettiğiniz ürünün yurt dışı fiyatı yaklaşık 715 euro civarında. O fiyata emin olun çok daha iyi ürünler alıp, zwift ile kullanılabilir. :)

@Erdal YILMAZ

Yorumlar için çok teşekkürler. Tacx Vortex Smart almaya karar verdim sayılır.

wiggle'dan alsam bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Almayı düşündüklerim:

(link)
(link)

Bunun haricinde bir de dış lastik alayım diyorum trainer için. Orada Decathlon indirimi var o yüzden şunu tercih edeceğim gibi:

(link)

Bu ürünleri şimdi sipariş etsem acaba yılbaşından önce elimde olur mu bilemedim. Türkiye fiyatı wiggle fiyatının neredeyse 2 katı, o yüzden oradan sipariş vermek daha mantıklı geldi. Takipli kargo + 20 dolar yapıyor. Onu ekleyince bile mantıklı.

@archimonde

Tacx havlu hediyesi ve kargo ücreti dahil 330$'a satılıyor.
(link)

ant stick 2.el bisiklet parçası satan siteler ve facebook gruplarında daha ucuza satanlar var.

Bahsettiğiniz lastiği bir önceki Trainer'ım ile kullandım. Memnun kalırsınız. Trainer'ı wiggle'dan da alabilirsiniz. Ben sadece seçenek olması açısından paylaştım.

Bugün sipariş verseniz, wiggle en erken 2 gün içerisinde kargolar. Hafta sonları hariç 10-20 gün içerisinde elinize ulaşır. Yıl başı nedeniyle 1 hafta gecikme olabilir.

Trainer matı normal bir fitness matından farklı mı? Trainer matı yerin dechatlonda satılan ucuz matları kullansak aynı işi görür mü?

@archimonde bike-discount.de yi tavsiye ederim. Yanında bir de trainer lastik alın. Havlu da ücretsiz. 12 günde elime ulaştı kargo

Şöyle bir sayfa buldum bir çok trainer'ın belirli kademelerde 60km hızdaki güç eğrisi sanırım..

(link)

• Beğen
Tepkiler: NKurtuldu
@Sefa01
2 hafta oldu alalı. Ben de gayet memnunum. Özellikle simülatör ile uyumlu tepki vermesi, online yarışlar, real time parkurlar vs çok başarılı. Bir de, önüme koyduğum vantilatörün hızını bisikletin hızına koordine edebilirsem eğer, dışarıda bisiklet kullanamaya son :D

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci
Merhaba arkadaşlar
Daha önce chain reaction cycles dan blackburn trainer sipariş etmiştim. Gönderimde bir sıkıntı olduğu için özür amaçlı bu trainer da güzel bir indirim yaptılar bütçeme uyuyor.
Sizce tacx t2650 alınmaya değer mi?
Yaklaşık olarak Türkiye fiyatının yarısına gelecek özel indirimimle

merhabalar.küçük bir ilçede bisiklet binen amatör biriyim.salcano ng650 dağ bisikletim var. evde spor araştırırken trainer işine girmeye karar verdim işe lastik almakla başlayacağım ardından kadans ölçer en son trainer. tekerde 26*2,2 55-559 yazıyor buna kaça kaç trainer lastiği alacağım.ayrıca sadece dış lastik yeterli olacak mı iç de almam gerekiyor mu. forumu uc gundur baya karıstırdım lakin pek anlayamadım yazılanları :(

(link) iş görür hocam ama bütcen varsa smart trainer tercih edebilirsin vortex smart olabilir.

• Beğen
Tepkiler: aykut alihocaoğlu
Geri