Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trans Continental Tcr 6

Scudo
@MehmetAliB. aksilikler üst üste geldi gibi geçmiş olsun acil şifalar

@MehmetAliB. Geçmiş olsun. Yarışlardan önce ,günlük yaşamınıza bir an evvel dönmeniz dileğiyle. Kalıcı bir sorun olmadan işinizi de etkilemeden iyilesirsiniz umarim. Sonra zaten gezi ,antrenman ,yaris sirasiyla gelir.Önce sağlık . Sabirli olun bu surecte.Tekrar geçmiş olsun.

@MehmetAliB. çok geçmiş olsun. Geçen yıl tam bu sıralar ben de bacağımı iki yerden kırmış ve yatağa+koltuk değneklerine bağlı kalmıştım. Sıkıntılarını halen çok canlı hatırlıyorum.
Toplumda genel kanı doğru gibi, kırıklar yaşın kadar günde iyileşiyor. Tekrar istediğin gibi bisiklet sürmeye ise alçı çıktıktan birkaç hafta sonra başlayabiliyorsun. Allah kolaylık versin :(

@MehmetAliB. Abi çok geçmiş olsun. Yapabilcegim birsey varsa söyleyebilirsin

@MehmetAliB.
Geçmiş olsun Mehmet dostum... bende 2016 aralıkta ağaçtan düşüp topuğu kırmıştım 6 kırık vardı geçti çok şükür kırıkların geçmesi biraz zaman alır 2 ay sonra ayaklanırsınız 6 ay sonrası iyi bir duruma gelirsiniz 1 yıl sonrasında da baya bi geçmiş olur allah sabır versin zor bir süreç ben fizik tedavi yerine evde trainera binmiştim o şekilde bacağımı kuvvetlendirdim ve sonrası geldi şimdi sorunsuz bir şekide bisiklet kullanabiliyorum.

@MehmetAliB.

Arkadan gelen bisikletcinin hatası,,,,yarışlarda sürekli kollanacak durum bu,arkadan gelenin uyarması gerekirdi,forumlarda defalarca yineleyecegim,gran fondo marmarada herkesi yarış öncesi uyarayacağim organizasyon komitesi yarış öncesi megafondan uyarıda bulunmuştu,ama bu önemli detay unutuldu gerek 2016 marmara ve 2017 marmarada

Şimdi mehmet ali dostum,moralini bozma ,biliyorsun basamaklardan yuvarlanmış idim ve köprucuk kırılmıştı,çok kolay kaynadı,bol bol kemik suyu çorba içtim,3 ayda topladım,
Sende toplarsin,
Geçmiş olsun ölmek var dönmek yok,fanatiklik ise mesele fanatiğiz
Hemde bisiklet fanatiği

@MehmetAliB.

Çok geçmiş olsun ama erkenden ümitsizliğe kapılmış gördüm. Macaracı ruhuna sahip sizin gibi birisi hemen pes etmemeli diye düşünüyorum. Allahtan acil şifalar diliyorum.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

@MehmetAliB. çok geçmiş olsun allah beterinden korusun vardır her şer de bir hayır belki böyle olması sizin için daha hayırlısı, acil şifalar diliyorum kim bilir Allah’ın izniyle düzelirsiniz katılırsınız tcr a hakkınızda hayırlısı olsun

@MehmetAliB. Geçmiş olsun üzüldüm hocam. İnşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz.

M.Ali kardeşim bir an önce iyileş ve ayağa kalk, Allah nasip ederse birlikte yarışacağız Tcr de...Hemen yelkenleri suya indirmek yok...:) Hepimiz seni seviyoruz ve sevgi en kuvvetli ilaçtır. Bu arada ne yap et paça çorbasına alış. Kırıkların bir numaralı ilacıdır.

@MehmetAliB. Geçmiş olsun acil şifalar. Kırık nasıl boyutu ne bilmiyoruz ama Allah'tan umut kesilmez.

Trans Troy Race ile ilgili İnterRail Bisiklet grubunda bu paylaşımı gördüm bu arkadaşa cidden helal olsun.
" Uzun sürüşlerden sonra ben
1f635.png

Fotoğraf Türkiye'de ilk defa (link) tarafından düzenlenen uzun mesafe dayanıklılık mücadelesi Trans Troy Race'e Katlanır Bisiklet ile katılma cesareti göstererek 1200 kilometrelik uzun parkuru "6 Gün 6 Saat" gibi bir sürede bitiren "Katlan Be Adem" benim gözümde bambaşka bir mertebeye ulaştı.
Hayatında daha evvel maksimum 30 km bisiklet kullanmış Adem'e ben hepinizden alkış istiyorum.
Bir ara onunla, mücadele 1. si Yunus, katılımcı adminimiz @Mahmut ve etkinliği başından sonuna yerinde takip eden ben organizasyon üzerine güzel sohbetler edeceğiz burda.
Trans Troy Race instagram hesabı da takibe değer diyorum. "
(link)
32159596_10156267897377482_8791921487977119744_n.jpg

@MakRo Açıkçası yarışta beni en çok heyecanlandıran yarışmacı Adem oldu. @İki Teker Bir Adam @asladurma gibi kanallar bu arkadaşla bir video çekse çok güzel olur.

Bu arada koşu sporu ile ilgilenenler Adem'in youtube kanalını da takip etsin. Güzel paylaşımları var, videoları çok eğlenceli.

(link)

@MakRo dünkü sohbeti biraz izledim. Ama kimdir bu arkadaşlar ne iş yapar ne iş yapar ? Ne yer, ne icerler ? Super gucleri olan kahramanlar mi ? Yoksa bizler gibi birer ademoglu mu ?Tanıtın bu cevherleri. Yurdumuzda profesyonel spor , hatta endüstriyel spor çok ilgi görüyor. O kadar ki normal bir yaşantısı , mesleği olup ülkesinin takımını temsil edenlere ezik muamelesi yapiliyor. Başarılar ulaşılamaz damgası yiyiyor. Halbuki sporun az bir kesimde pik yapmasından ziyade geniş tabana yayılmasının topluma hem beden, hem de ruh sağlığı açısından faydalarını konuşmak bile gereksiz.
Bilirsiniz düğüne gelen davetliler herzaman bir şikayet edecek nokta bulur. Bizim de bu bedava dugunde sikayetiniz bu olsun. Elini taşın altına koyan organizatörlere ve katılan arkadaşlara tebriklerimi iletiyorum.
Not : Adem 'n kullandığı bisiklet emanetmis . Yanı elinde 2 3 tane bisikleti olan bir bisikletci değil. Ekipman vs konusunda da sanirim pek tecrubesi yok.Ordu lü bir bayan kuaförü kendisi. "Yaparım ben bunu "demiş , Istemis ve başarmış bir insan . Tekrar tebrikler.

@mümtaz öztürk abi yarışı bitirme süresi ile ilgili bir kural varmıydı? geride kalanlara da eskortluk yapıldı mı?

Geri