Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trans Continental Tcr 6

Scudo
@trainspotting35 Valla kardeşim ne yapacağımı şaşırdım. Yetmiyormuş gibi döviz de kudurdu. Ay sonuna kadar ikinci taksit ödenecek tcr ye artı uçak biletleri artı pasaport ve vize harçları artı orada yenecek harcanacak para eşittir altı bin ₺...Bu en azı tabii...:(

@MehmetAliB.

Ya çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Yapabilceğimiz bişey olursa yazın lütfen

17.05.2018 ant
41 km hafif tempo
22 km ort
300 m kazanım
Bu gün bacaklar biraz tatsızdı, sebebi dünkü antrenmanda kuvvetli rüzgara karşı elli km sürdüm.

@BerkEvren bir ara yüklemiştim, ama değerler biraz abartılı diye vaz geçtim. Sports tracker yükledim geçen gün, onu da telefonun şarzı iyi olduğu zaman kullanmak lazım. Bir sisteme oturtucam inşallah....:)

@mümtaz öztürk Wikiloc'u da bir dene istersen abi, bildiğim kadarıyla daha şarj harcıyor, diğerlerine göre.

(link)

Wikiloc uygulaması hem daha az şarj harcıyor, hem daha sık (ve dolayısıyla daha kaliteli) koordinat içeren kayıt alıyor, hem de çalışmak için internete bağlanmak istemiyor. Tavsiye ederim.

@Özcan. @Ilter Elmas çok teşekkürler kardeşler, şu an yüklüyorum, çözmem de bir hafta sürer...:D

18:05:2018 antrenmanı
88,90 km orta tempo
24.11 km ort
850 m kazanım.

Yine bilenlere veya bu konuyla az da olsa bilgisi olanlara bir soru : Bu sene Tcr ye katılmazsam seneye yapacağım başvuruya negatif bir etkisi olur mu...? görünen o ki : bu sene bu işin altından kalkamıyacağım...yine de son ana kadar ümidimi yitirmek istemiyorum ama görünen köy de kılavuz istemez derler...Hakkımızda hayırlısını beklemekten başka yapacak bir şey yok...:)

@Özcan.
Wikiloc uygulamasında antrenmanları sosyal medyada paylaşabiliyormuyuz...?

@Ilter Elmas bir şey dikkatimi çekti. 1 saat 36 ' durmuşum olarak gözüküyor. Oysa ben toplasan 5' durdum su için. Bu nasıl oluyor, yoksa ben wikiloc'u açık mı unuttum..?

19.05.2018 ant.
80.07 km orta tempo( 40 km si rüzgara karşı)
24,3 km ort.
3 saat 17' 38"
439 m kazanım

20.05.2018 ant
118,94 tatlı sert tempo
4 saat 35' 52"
25.95 km ort
768 m kazanım
Bu hafta toplam 564.84 km olmuş.

21.5.2018
Dinlenme günü

22.05.2018 antrenmanı
95.58 km tatlı sert
25.61 km ort
659 m kazanım.

Sevgili forum arkadaşlarım :
Uzun bir zamandır Tcr 6 hayaliyle kazandığım motivasyon maalesef dün itibariyle dibe vurdu. Destek sözü verenlerin, dolar ve euro nun karşı konulmaz yükselişi karşısında yapacakları bir şey kalmadı. Bu noktada daha fazla umut beslemeyi bırakıp işime bakmaya karar verdim. Bu süreç içerisinde bana destek veren tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim. İnşallah ileride bu hayalim gerçek olur.

@mümtaz öztürk inanın sizin üzüntünüzden fazlasını , karşıdan izleyip elinden birşey gelemeyen bizler yaşıyoruz. Kendi imkansizliklarimizi kabullenmek daha kolay gelirken, onca verilen emeği uzaktan da olsa takip edip birşey yapamamak daha çok koyuyor. Sesimiz çıkmıyor. Kusura bakmayın.:(

@mümtaz öztürk Herşey de vardır bir hayır.Sağlık olsun.
Sen zaten güçlü karakterli bir ağabeyimizsin,her açıdan daha da motive dönebileceğinden eminiz.Herşey daha da iyi olacak .

Geri