Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Türkiye Dağ Bisikleti Şampiyonası

23-30 yas grubu kac tur kosacak bilen varmi?(sadece meraktan soruyorum)

Scudo
Parkur 6 km civarındaydı hatırladığım kadarıyla.Bu da Elit yarışı az 6 tur olacak demektir. Tur sayısını yarış komiseri belirler.

Parkuru işaretleyen arkadaşların yorumu, parkurun çok kırıcı bir parkur olduğu yönünde. Bol lastik patlatmalı, malzemenin canına okuyacak cinsten bir parkurmuş. Teknik olarak üst seviyede, bol teknik iniş çıkışlı, ters eğim virajların sık olduğu bir parkur çıkarılmış. Atilla Bisiklet Takımı'ndan Serkan Çalıcı'nın parkurda antrenman yaptıktan sonraki yorumu; Bu yarışı en fazla 5 kişi bitirir :D.

Fotoğraf makinesiz olur mu?? :D
Ben "feed zone" (sporculara destek verilen bölge, su, yiyecek, teknik ekipman vs) bölgesinde olacağım için pek fotoğraf çekme şansım yok, ancak izlemeye gelenler çekerlerse ben de bakmaktan keyif alırım :).

ben bütün hafta adadayrdım şuan sınavlarım dolayısı ile adapazarındayım tekrar fakat yarışın kırıcı kısımları belli oraladarda akılııa davranıp kendini zorlamayan arkadaşlar kazanacaktır...parkur ilk turda kırıcı fakat alıştıkça rahat geçilebilen bir parkur sakın korkmayın...

• Beğen
Tepkiler: Murat CER
Arkadaslar Diyorumki Pazar Sabahi Bostancidan Gidecek Arkadaslar Hep Birlikte Bir Cikarma Yapsak Adaya Diyorum Ne Dersiniz ?

Halil simdiden kolay gelsin sana kardesim :) senin bol bol fotonu cekerız merak etme :) emege saygimiz vardır :)
pazar görüşmek üzre diyorum

Allah Allah nidalarıyla desteğe geliyor bütün forum :).
Ee ben bizim arkadaşlarım isimlerini sayıyım madem öyle, Master erkeklerde Uğur Taşdemir (uuuur uuur diye bağırılıyor :D), Bora Tirki (en kalın sesinizle "bastır boraaaa" şeklinde tezahurat ediliyor :D).
Elit erkeklerde Muammer Yıldız ("Muaammm hadii koçumm bas beeaa" şekline gaza geliyor :)) İbrahim Küçükdoğan ("İboooo bastır iboooo" şeklinde tezahurat ediliyo :D).
Çağrı var bi de, forumdaki moderatörlerimizden ona 2 ayrı tezahürat gerekiyor. Birisi direk Çağrı'ya "Çaaarrıııı" şeklinde, diğeri de bisikleti İzzet'e... "Zeeettttt" şeklinde :)...
Tabi ki şaka bir yana, katılan tüm arkadaşlara şimdiden bol şans, kazasız belasız, hakedenin kazandığı bir yarış olması temennisiyle...

Baktık tanımıyrsun zoraki tanıtırız kendimizi :):winkenlux :winkenlux

evet yarışacak arkadaşlara şimdiden kazasız belasız yarış diliyorum ve forumdan katılımın çok olması baya baya güzel

büyük harflerle mesaj yazmak forum kurallarına aykırıdır, biraz daha dikkat ;)

Aklima Takilan Birsey Var Pazar Gunu Sabah 9 Da Baslayacak Yarislar Ama Ilk Vapur Sabah 08.55 Gorunuyo Ido Nun Sayfasinda ?
5 Dakikada Yaris Noktasina Ulasabilecekmiyiz ?

haklısın..demek ki c.tesi gece kamp yapmak gerek.parkuru görmek için de c.tesi gitmek iyi olur.parkurda hangi noktalarda iyi foto çıakr bunun için cumartesi gidip kamp yapmak çok mantıklı, hem de kamp keyfi :)

hdeveci bey iyi aksamlar.. bostanci kalkisi 8:15 ilk vapurun... 8:55de buyukadada oluyor, parkura sprint atmaniz gerekebilir :D ama sanirim rahat rahat yetisilir :D biz o kadar erken gelemeyebiliriz (malum bir gece oncesi cumartesi :D :D) ama birinci etapin sonuna kesin yetismek benim istegim :) orada gorusmek uzere

Adalar Kaymakamlığı son büyük yangından sonra adada kampı yasakladı ve federasyonun başvurusuna rağmen izin alınamadı. Konaklama için bisikletfederasyonunun resmi web sayfasında bazı ada otellerinin isimleri yayınlandı fakat son aldığım bilgiye göre oteller haftasonu full imiş :(

CUMARTESI GECEDEN GIDELIM O ZMAN :) GURUP OLARAK
HALIL BIZE KAMP YAPACAGIMIZ YERI GOSTERIR BIZDE CADIRLARI KURARIZ TABI YATACAK OLAN OLURSA :))

Geri