Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Türkiye Dağ Bisikleti Şampiyonası

ANARSIST LIK YAPSAK 1 GECELIGINE DIYORUM :)BUKADAR DURAGAN BIR YASTA IYIDE OLUR HANI :)
NEYSE BILGI ICIN TESEKKURLER SAGOLUN NASIPSE PAZAR GUNU GORUSMEK UZRE DIYORUM DOSTLAR

Sayın hdeveci,bundan sonra lütfen mesajlarınızı küçük harfle yazınız.Büyük harfle yazmak,yazışma ortamında ,bağırmak anlamına gelir..............Tuğrul

Scudo
Yarış sabahı ,ilk yarışta(bayanlar) parkurdaki işaretli alanın içine girmeden, kenardan dolaşıp parkurun en heyecanlı yerini keşfedip öğlen 12 ve 15 te başlayacak olan diğer yarışlar için en uygun yere konuşlanabilirsiniz. Gerek fotoğraf gerekse video çekimi(bu daha keyifli) ile yarış sonrasında kaydettiklerinizi burada paylaşabilirsiniz. Bir de her yarışta yaşanan başlıca sorun olan; "parkurda elini kolunu sallayarak gezme" eğilimindeki insanları tatlı dille uyarabilirsek yarışın kalitesine katkıda bulunmuş oluruz. Pillerimizi şimdiden şarj etmeyi unutmayalım :D Herkese şimdiden teşekkürler.;) :)

kamp yasağı konusundaki bilgiler için teşekkürler.
aslında kamp alanını belirleseler, altyapı hizmeti verseler, kamp alanı dışında kampı yasaklar daha hoş olurmuş.neyse.yerel yönetim tasarruf hakkını kullanmış ve yasaklamış, olan olmuş artık.

yukarıdaki öneriler de gayet yerinde ;)

Organize etmek, sorumluluk almak zor gelmiş olmalı ki kolaya kaçıp "yassagh"lamışlar.:Skull-175

Oyyt :) Konu almış başını gitmiş yahu...
Pazar sabahı oradayız, tüm bisiklet severleri bekleriz bu müthiş heyecana ;).

http://img145.imageshack.us/img145/517/filip55bw6xl.jpg

2005 Master Kategori şampiyonu ve Pittbul Racing Team Kaptanı Bora Tirki tarafından hazırlanmış olan afişi takdim ederim.

3. sayfadaki 30'nolu postuma ektir :);

Bir de Hakan Yazman var, "Hakkkaaannnn abiiii bastır beaa" şeklinde tezahuratlar onun da kanını canlandırıyor :D.
Bir de şöyle bir şey var, bu parkurda dinlenmeye yer yok, yani çoğu yarışta parkurun bir kısmında yarışçılar nefes alabiliyor, düz yol, düz iniş vs. Bu parkurda öyle bir kısım yok maalesef, o yüzden tezahuratlarımız önem kazanıyor :).

Eyvallah Halilcim,
Pazar günü herkesi bekliyoruz arkadaşlar.
Parkur zorlu ve oldukça eğlenceli, ilk bir kaç günlük denemelerde birkaç bisiklet dükkanını ihya edecek kadar masrafa yol açtı :)
Tahminen elitler 6-7 tur, masterlar da 4-5 tur atar, ben herhalde 3-4 tur atıp Bora veya Nevzat ın tur bindirmeye gelmesi için dua ederim sanıyorum :D
Cumartesi de takım bayrak yarışı var seyretmek için eğlenceli olur sanıyorum...

• Beğen
Tepkiler: hdeveci
yarışa katılamamak üzücü işler güçler falanlar filanlar bahane değil welasılı kelam gerçekler bunlar arkadaşlarrr yarışmacı arkadaşlara başarılar seyircilerede iyi seyirler diliyorum bizde heyecanımızı tv karşısında yenmeye çalışacağız ne yapalım :D :D

yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum tekrardan

• Beğen
Tepkiler: hdeveci
Yarışa katılan, bu yarışta görev alan ve seyirci olarak gelen herkese bir bisiklet sever olarak teşekkür ediyorum.Kazasız,belasız ve keyifli bir yarış olmasını diliyorum.

ben gelemiyorum :( :( :(

vapur gidis saatlerine bakmistim ama donus saatlerine bakmamisim :(

oradan eve gelip esyalarimi alip havaalanina yetisecek kadar vakit birakmiyor bana :( sabahtan beri deli gibi TRT3u ariyorum televizyonda, kablolu yayin var burada, onu da bulamiyorum :( 1 var 2 var gap var int var 3 yok :boese157:

uf! :(

:( :mad: :boese157: :Skull-175

Arkadaslar parkur hakkında daha fazla bilgi yollayabilirmisiniz pdf dosya biçiminde de olabilir

code name xtr

Arkadaşlar, az önce eve geldim :). Yarış inanılmaz keyifliyfi, yorgun olduğum için (yarışmadım ancak yorucu bir gündü) az bir şey yazacağım. Benim feed zone'da destek verdiğim, çok sevdiğim arkadaşım Muammer YILDIZ, sürpriz bir şekilde, kendisinin çok büyük gayreti, rakiplerinin yaşadığı ufak şanssızlıklar (ve benim feed zone'da verdiğim üstün hizmet ile :p) ile 2005-2006 sezonu, Türkiye 23-30 Yaş Arası Erkekler Dağ Bisikleti Şampiyonu oldu. Kendisini buradan tekrar tekrar kutluyorum. İnanın o kürsüdeyken, ben ondan daha çok heyecanlandım. Ne güzel bir duyguymuş, bu duyguyu bana yaşattığı için ayrıca teşekkürler Muammer'e... :)

Geri