Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Turşu suyu dünyanın en doğal ilacıymış!

@cazci bizimkilerde bu turşular neden eriyor deyip dursun. 🤣🤣

• Üzgün
Tepkiler: cazci
Scudo
Buyrun efenim ev yapımı 🤣🤣
IMG_20201021_184557.jpg

• Hahaha
Tepkiler: Çağdaş78
Turşu koronaya iyi geliyor dediler. Üç aile toplanip turşu yaptik. Şimdilik 13 kişi pozitif.🤣
Abi çok geçmiş olsun. Sosyal mesafe diyorlar , üç aile toplandık diyorsun be abi. Turşunun günahı ne. Sağlık durumunuz nasıl şu an peki. :(

Abi çok geçmiş olsun. Sosyal mesafe diyorlar , üç aile toplandık diyorsun be abi. Turşunun günahı ne. Sağlık durumunuz nasıl şu an peki. :(
Sıkıntı yok hocam 😃 bugun gordugum bir tweet alintilayamadim kusura bakma.

20201216_001654.jpg

Ders çalışıyordum. Bir anda aklıma bir şey geldi ve ağzım sulanmaya başladı. Aah o da ne? Tabii ki de turşu. Gittim çıtır çıtır ev yapımı turşudan doldurdum 2 tabak yedim. Ölüyorum turşuya hele kornişon olanına.

Ekmeği yarın deneyeyim bari. Gecenin 2 sinde hastanelere düşmeyelim.

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin
Mevsimi gelmiş ama kimsenin gıkı çıkmıyor.. :)
Turşu için karışık sebzeden vazgeçtiğimi ilan ediyorum.
Her sebzeyi ayrı ayrı ve küçük kavanozlarda, iyi su, üzüm sirkesi, sarımsak, kaya tuzu ve tercihan kereviz yaprağı ile hazırlamayı şiddetle öneriyorum..
Afiyetle...

Her sebzeyi ayrı ayrı ve küçük kavanozlarda, iyi su, üzüm sirkesi, sarımsak, kaya tuzu ve tercihan kereviz yaprağı ile hazırlamayı şiddetle öneriyorum..
Afiyetle...
Gece gece neden başlığı hareketlendiriyorsunuz yapmayın böyle şeyler. Şimdi kalkıp turşu mu yiyeyim 😄

Afiyetle...
Abi 5 kg'lık 4 bidon hıyar turşusunu gömdüm Hazirandan bu yana. :) Kış için 2 tane 10 kiloluk ,2 tane 5 lik karışık hazır. Biber turşularını saymıyorum. Ocağa kadar yeter. Olmadı köyde Anamın kilerini de patlatırım. Ocakta karabaşı, karakelemi, lahana havuç derken baharı bulurum.
Bizimkisi bir aşk hikayesi.😍:harika:

Geri