Wiggle

Scudo

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.173
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@masumane Bilge Dönmez'in dediği gibi wiggle'a kargoyu sorun yardımcı olacaklardır. Oradan aldığım dış lastikte bombe oluştuğunda aynı bu şekilde ürünü talep etmişler, lojistik masrafı ne olacak dediğimde biz karşılayacağız demişlerdi. Gerçekten de kuruşu kuruşuna ürün bedeli ve kargo ücretini karşıladılar. Tek dış lastiğin PTT kargo ile gönderimi 124 lira tutmuştu. 2020 idi yanlış hatırlamıyorsam.

• Beğen
Tepkiler: oha

masumane

Üye
Tepki
52
İsim
Emre
Bisiklet
Giant
@masumane Bilge Dönmez'in dediği gibi wiggle'a kargoyu sorun yardımcı olacaklardır. Oradan aldığım dış lastikte bombe oluştuğunda aynı bu şekilde ürünü talep etmişler, lojistik masrafı ne olacak dediğimde biz karşılayacağız demişlerdi. Gerçekten de kuruşu kuruşuna ürün bedeli ve kargo ücretini karşıladılar. Tek dış lastiğin PTT kargo ile gönderimi 124 lira tutmuştu. 2020 idi yanlış hatırlamıyorsam.
Çok teşekkür ederim, konuştum ve kendilerinin kargoyu karşılayacağını söylediler fatura suretini alıp bize göndermeniz yeterli denildi.
ptt'de parayı öderim en kötü adamlar bana geri öder.

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.173
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok teşekkür ederim, konuştum ve kendilerinin kargoyu karşılayacağını söylediler fatura suretini alıp bize göndermeniz yeterli denildi.
ptt'de parayı öderim en kötü adamlar bana geri öder.
Evet siz gönderim esnasında ödemeyi yapıyorsunuz. Aldığınız gönderim evraklarının fotoğrafını çekip wiggle'a gönderirseniz ücreti iade edeceklerdir.

sLck

Üye
Tepki
56
İsim
Selçuk
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni sipariş verdim bende wiggle dan takipli seçeneğim Fedex üzerinden geldi, gümrüğe kadar Fedex ile geliyor, eve PTT kargo teslim etti, gümrük vergisini de kapıda ödedim Skynet ne güzeldi.

Bende birşey danışayım iade işlemin de acaba kargoyu PTT mi yoksa Fedex'e mi vermem gerekir, bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim .

ykskomd

Üye
Tepki
14
İsim
Orhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de bişey sormak istiyorum wiggle dan toplam 120 dolarlık birkaç ürün sipariş verdim 6 gün geçmesine rağmen hala kargoya verilmedi siparişimle ilgili Status: Not Yet Processed (henüz işlenmedi) gibi bi bilgi görünüyo bu wiggle dan siparişler nornalde ne kadar sürüyo gelmesi aliexpress te 12 günde gelen ürünlerim olmuştu wiggle daha iyidir hızlıdır diye düşünmüştüm ama siparişim öylece bekliyo
not:sipariş verdiğim bütün ürünler hepsi stokta olan ürünlerdi

• Beğen
Tepkiler: Bike Storm 09

yavuzkosar

Kendi halinde bir yaşayan.
Tepki
3.211
İsim
Yavuz
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de bişey sormak istiyorum wiggle dan toplam 120 dolarlık birkaç ürün sipariş verdim 6 gün geçmesine rağmen hala kargoya verilmedi siparişimle ilgili Status: Not Yet Processed (henüz işlenmedi) gibi bi bilgi görünüyo bu wiggle dan siparişler nornalde ne kadar sürüyo gelmesi aliexpress te 12 günde gelen ürünlerim olmuştu wiggle daha iyidir hızlıdır diye düşünmüştüm ama siparişim öylece bekliyo
Wiggle üzerinden alışveriş yapmadım ama mail atarak siparişiniz hakkinda bilgi isteyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ykskomd
Tepki
24
Bende 2 Eylül gecesi sipariş verdim bu sabah paketlendiğine dair mail aldım.

Bike Storm 09

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
Ahmet
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu aralar biraz yavaş işleniyor siparişler last week %10 indirimi yağunluğa sebep olmuş olabilir. Bence biraz beklemek gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: ykskomd

ykskomd

Üye
Tepki
14
İsim
Orhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
10 gün doldu 11. güne girdi hala wiggle alışverişimde bi ilerleme olmadı. Siparişimin neden geciktiği ve ne zaman kargoya vereceklerini 3 kere farklı günlerde yazarak sordum hepsinde de "We are sory to hear your order is taking longer than expected to be dispecthed..." diye başlaya aynı otomatik hazır cevap geldi ve bi işlem yapılmadı. Sipariş verdiğim ürünlerin tamamı hala stokta var görünüyor yani eksik ürünün tamamlanması gibi bir durum olamaz. Forumdan takip ettiğim kadarıyla genelde wiggle dan alışveriş yapanların deneyimi olumlu neden benimki olumsuz oldu anlayamadım. amazon.com dan abd den onlarca ürün aldım aliexpressten yine öyle belki 100 ü bulmuştur alışverişim hiçbir sorum yaşamadım bu zamana kadar ama nedense wiggle dan yaptığım ilk alışverişte sorun yaşadım. Artık daha fazla beklemek istemiyorum sipariş verdiğim ürünlerin tamamına şuan ihtiyacım var ama siparişi iptal edeceğim umarım ücret iadesinde de sorun yaşamam.

• Beğen

Bike Storm 09

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
Ahmet
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Wiggle'da çok ciddi bir sorun var sanırım hiç bir şekilde sonuç alınamıyor sipariş ilerlemiyor kargo ilerlemiyor ya çok yoğunlar yada başka bir sorun yaşıyorlar bir bilgisi olan var mı ?
10 gün doldu 11. güne girdi hala wiggle alışverişimde bi ilerleme olmadı. Siparişimin neden geciktiği ve ne zaman kargoya vereceklerini 3 kere farklı günlerde yazarak sordum hepsinde de "We are sory to hear your order is taking longer than expected to be dispecthed..." diye başlaya aynı otomatik hazır cevap geldi ve bi işlem yapılmadı. Sipariş verdiğim ürünlerin tamamı hala stokta var görünüyor yani eksik ürünün tamamlanması gibi bir durum olamaz. Forumdan takip ettiğim kadarıyla genelde wiggle dan alışveriş yapanların deneyimi olumlu neden benimki olumsuz oldu anlayamadım. amazon.com dan abd den onlarca ürün aldım aliexpressten yine öyle belki 100 ü bulmuştur alışverişim hiçbir sorum yaşamadım bu zamana kadar ama nedense wiggle dan yaptığım ilk alışverişte sorun yaşadım. Artık daha fazla beklemek istemiyorum sipariş verdiğim ürünlerin tamamına şuan ihtiyacım var ama siparişi iptal edeceğim umarım ücret iadesinde de sorun yaşamam.
Takip etmeye devam edin yukarda da belirttiğim gibi bir sorun var ulaşılamıyorlar

Bike Storm 09

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
Ahmet
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim 10 Ağustos'ta verdiğim sipariş, geçen Cuma günü geldi, yani tam 31 günde. Brexit yüzünden paketin İngiltere'den çıkması gecikiyor anladığım kadarıyla.
273858 dosyayı görüntüle
Offff fena patladık yaa... O fedex cross border center'dan routed destination'a 9 günde geçmiş bide daha Türkiye'de dolaşcak çok kötü oldu bu çok.

ykskomd

Üye
Tepki
14
İsim
Orhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bikeinn.com veya bike24.com siteleri bunlar da ingiliz meşei alışveriş siteleri midir? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim bunlardan sipariş vermeyi düşünüyorum özellikle bikeinn.com da aradığım ürünlerin çoğunu uygun fiyata buldum ama açıkçası wiggle dan sonra artık tereddütle yaklaşıyorum.

• Beğen

elric1982

Daimi Üye
Tepki
665
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bikeinn İspanyol diye biliyorum. Alışverişim oldu birkaç tane, sorunsuz site. Kargolama sırasında paketin fotoğrafını koyuyorlar. PTT ile gönderim yapıyorlar

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.168
Bisiklet
Specialized
bikeinn.com veya bike24.com siteleri bunlar da ingiliz meşei alışveriş siteleri midir? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim bunlardan sipariş vermeyi düşünüyorum özellikle bikeinn.com da aradığım ürünlerin çoğunu uygun fiyata buldum ama açıkçası wiggle dan sonra artık tereddütle yaklaşıyorum.
bikeinn İspanyol, bike24 Alman. Ancak bike24'ü wiggle satın aldı.

Umut Tuna1

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Umut
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaslar wiggledan kredi kartindan alisveeis yapiliyor mu yoksa illaki paypal mi gerekli

Umut Tuna1

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Umut
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sanal kart olusturdum fakat alisverisi yapamadim acaba islem dolar karttaki para turk lirasi diye mi oyle oldu