Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yarış gündemi

@Kudret Kurtcebe
Çok zor ağabey.
Bu tarz birşey olabilmesi için Specialized ve Saganın takımı Bora Hansgrohe' nin Türkiye' de önemli çıkarlarının olması gerekiyor.Sagan Ülkemizde para eder mi?
Daha da önemlisi ülkemiz; bisiklet pazarı ve bisiklet yarış kültürü açısından önemli bir yerde mi hep tartışılacak konular.İnşallah ileride olur.

• Beğen
Tepkiler: Ilter Elmas
Scudo
Bugün Dumoulin dişini gösterir..

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006
@cazci Şu an oluşan devasa kaçış grubunda Sergio Henao ve David de la Cruz gibi iki süper Team Skylı yokuşçu da var.Bize bunlar Froomey'i hatırlatıyor.
Yalnız kaçan grupta çok iyi tırmanışçılar var.Bu grubun kaçmasına nasıl izin verildi hayret ki hayret.

@Cem cm Team Sunweb li 1 dakika geriden gelen Gc li Sam Oomen var.
Kaçışta her genel klasmancının yokuş domestiği var.İyi yokuşçulardan oluşan 28 kişilik bir kaçan grup
Sadece kaçış grubunu Etnaya kadar çekebilecek iyi bir rouleur yok.

Dennis ve Dumoulin peletonda.

Etap profili finalde çok fena.Son 16 km. ye kadar kaçırsam bile son km.ler için mutlaka izlemek gerek...

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006
@Cem cm Estaban Chavez de kaçıştaymış.
Herhalde Peleton ,Etna girişinde grubu yakalayacak .Yoksa hiç mantıklı değil; bu kadar yüksek profilli adamların kaçmasına izin verilmez.

@Özcan. 42 km sonra yokuş başlayacak.Ortalama bir saat sonra şenlik başlar.

Son 40 km en önemli kısım.

• Beğen
Tepkiler: Özcan
sky kazanmaktan başka amacı olamaz,bu iyi kadronun burda işi olmazdı
belli birşey olmaz şuan forma gözüken takvimin ikinci yarısındaki etaplarında güçten düşebilir,çayırda yuvarlanabilir,mekanik,kaza olur 1 2 dk gider(olasılık çok fazla 20 küsür günlük tur bu)
önemli olan gücünü tura yaymak

bu etapda belki birbirlerini yoklayabilirler,topluca bitireceklerini sanmıyorum

@Özcan. ''Bazen turdan eve eldivensiz dönersin. Kimse sormaz, bilmek de istemez.'' iyi yorummuş. Askerde yeterince tecrübe ettim bu konuyu :( :)

@Cem cm
Verdiğin linke bakayım dedim aynen şöyle bir haber başlığı gördüm '' Froome disqualified from Giro d’Italia '' Bir heyecanla okuyayım dedim 2010 yılına aitmiş haber :p:p

Son 40 km. ye yetiştim.Kaçan arkadaşlar 2 dakika önde.Gönlüm hep kaçanlardan birinin kazanmasından yanadır:harika:

Geri