Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yarış gündemi

Paris Nice'te 2. ve 3. etap,sıradan sprint etaplarıydı..Dün Giacomo Nizzolo,bugün de Iván García kazandı..
Bugün Sam Bennett son anlarda kazaya karıştı..Dün de Bora takımı iyi çalıştı ama Pascal Ackermann kötüydü..Diğer sprinterler ve bu etapları kazanacak klasikçiler de kötüydüler..Bugün mesela Caleb Ewan'da ortalarda gözükmedi..

Yalnız yarış her an iptal edilebilir bence..

Scudo
Sagan bitmiş

• Beğen
Tepkiler: seko35.50
Bu yarışçılar neden ölü gibi yarışıyor.

Bennet ucuz atlattı ön tarafta olsaydı eğer sezonu bile kapatabilirdi. Quickstep sanki bugün hayal kırıklığıydı

• Beğen
Tepkiler: Tutmosis89
bu yıl önümüzdeki bahar klasiklerinden tutun da bütün büyük turların tamamının iptal edileceğini kaygıyla bekliyorum

bu yıl önümüzdeki bahar klasiklerinden tutun da bütün büyük turların tamamının iptal edileceğini kaygıyla bekliyorum
Virüsün sıcağa dayanıksız olduüunu falan okudum. Bence Giro iptal olur Franse ve Vuelta devam eder ya da Giro ve Vuelta aynı anda falan yapılır

maratonların çoğu iptal... bisiklet yarışmaları ile ilgili sanırım halihazırda iptal yok

bisikletçilerin çoğu gönülsüz zira ineoun bir süre boyunca yarışlara katılmayacağını açıklaması birkaç world tour takımı da bu yönde açıklama yapmıştı malumunuz... dünyanın nerdeyse heryerinden gelecek bu sporcular ve beraberindeki yüzlerce görevlilerin nasıl bir riski beraberlerinde turların gerçekleştirileceği şehirlere getireceği göz önüne alınırsa sanırım yarışların bu sene iptal edilmesi en mantıklı karar olacağı kanısındayım. Korona virüsünün kısa vadede yok olmayacağı artık bilinen bir gerçek olduğu düşüncesiyle ve ülkemizde de artık bu risk alanı içinde olması münasebetiyle bisiklet sporuna olan sevdamız elbette duygusal düşünmemize neden oluyor ama mantıklı olmakta fayda vardır ki bizdeki turun da iptal edilmesi gerektiği düşüncesindeyim.

Giro'nun akıbeti bence şuanda sorun mayıs ayına kadar virüsün durumu ne olur bilinmez. Bence Fransa Turunu ve Vuelta'yı iptal edecek kadar sıkıntı çıkmayacak ilerleyen günlerde. Umarım tahminler tutar

Bizim TUR ne olacak acaba? Bence iptal olacak.

euroleage iptal... la liga iptal... abd avrupaya uçuşları durdurmuş, çıkmış oradan olimpiyatların iptalini düşünmüyoruz diyor sorumsuz bir başkan! bunlar dikkate alınması gereken gözardı edilemeycek kadar büyük bir salgınla insanlık karşı karşıyayken bisiklet yarışları gibi halkla en fazla iç içe olan bir sporun devam etmesi önlenemez bir riske neden olacak. Dünya baya baya olağanüstü hal ilan etmiş, hiçbirşey yokmuş gibi normal düzenin devam etmesi çok saçma paris nice nasıl bu şartlar altında halen devam edebiliyor şaşırıyorum.

euroleage iptal... la liga iptal... abd avrupaya uçuşları durdurmuş, çıkmış oradan olimpiyatların iptalini düşünmüyoruz diyor sorumsuz bir başkan! bunlar dikkate alınması gereken gözardı edilemeycek kadar büyük bir salgınla insanlık karşı karşıyayken bisiklet yarışları gibi halkla en fazla iç içe olan bir sporun devam etmesi önlenemez bir riske neden olacak. Dünya baya baya olağanüstü hal ilan etmiş, hiçbirşey yokmuş gibi normal düzenin devam etmesi çok saçma paris nice nasıl bu şartlar altında halen devam edebiliyor şaşırıyorum.
Aynen..Ben de Paris Nice yarışının devam etmesine şaşırıyorum..

Bence GİRO iptal edilecek..İptal edilmesi de lazım..

Gaviria söylentileri doğrulamış, hastanede tedavi altında olduğunu söylüyor. Çok iyi hissediyormuş kendini. Yakında her şeyin düzeleceğini umuyormuş.

"Hello everyone, there are many rumours circulating in regard to my state of health, but I'm fine.
I've been here, undergoing regular tests, which have returned positive for the coronavirus, but I'm feeling fine.
Thank you to my team and to everyone at the hospital who looked after me to perfection.
I'm here to avoid infecting other people, and to avoid this continuing to spread in the way it currently is.
This is to assure everyone that everything is going well, and let's hope it's all resolved soon."

Giro iptal;
(link)
Türkiye bisiklet turu iptal;
(link)

Paris Nice yarışı devam ediyor ama bugün İsrail takımı çekilmiş yarıştan..Bazı yarışçılar da bırakmışlar yarışı..Son etapta iptal edilmiş,yarınki tırmanış etabı ile yarış tamamlanacakmış..

Paris Nice yarışı sona erdi ve yarışı Bora takımından Maximilian Schachmann kazandı..Çok zorlu geçen ilk etabı kazanan Maximilian Schachmann,bugünkü tırmanış etabında iyi dayandı ve kazanmasını bildi..Yarışı ikinci bitiren Tiesj Benoot'ta formda olduğunu gösterdi..Bugün zorladı ama olmadı..
Yarışı zaten iki gündür virüs yüzünden terk edenler olmuş..Yarışa en baştan katılmayan takımlar da oldu zaten..Esasında virüsün gölgesinde yapıldı yarış..

Bugün İspanya'da karantina altına almış..Paris Nice,bu sene izlediğimiz son yarış olabilir..:kötü:

@Triban Hocam yarışalar tamamen iptal mi edilir yoksa ileri bir tarihemi atılır.

ozguryuksel sorunuzun cevabı hastalığın ilerleyen dönemdeki seyriyle alakalı diye düşünüyorum,karantinaların olumlu sonuç vermesi,aşının bulunması bunlar hep yapılacak organizasyonların akıbetini belirleyecek bence

@seko35.50 hocam bende aynı şekilde düşünüyorum. Tahminimce yaza doğru netleştir durumlar.

• Beğen
Tepkiler: seko35.50
Geri