Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni başlık açmak

Ben de başlık açabilmeyi istiyorum. Forumu kullanıyorum, ileti yazıyorum ama yetmiyor her halde. Sanırım bisikleti bırakıp bilgisayar başında gün boyunca forumda aktif olmalıyım :)

Scudo
@newbierider , üyeliğiniz henüz iki haftalık..
Acele etmeden devam ediniz, yolu yarılamış sayılırsınız...

• Beğen
Tepkiler: newbierider
@newbierider , üyeliğiniz henüz iki haftalık..
Acele etmeden devam ediniz, yolu yarılamış sayılırsınız...
Süreyle değil mesaj sayısıyla mı alakalı o zaman? Benim 2 yılım doldu ama genelde sorularımın cevaplarını bulabildiğim için çok mesaj atmadım. Böylesi de iyi ama konu açma hakkı da güzel olurdu ☺️

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
@Ahmet Sefa, aktif geçen süre önemli ve 50 mesaj da beri yandan bir kriter...

Konu açabilmek için yanıp tutuşan arkadaşların açacağı başlıklar neyle ilgili olurdu merak içerisindeyim.

@can_celik , her ne kadar arşiv taramayı zor görüp kısa yoldan foruma benzer bir konu açacaklar olsa da belki bir yetenek, bir icat, belki de hepimizi yerimize mıhlayacak bir üye çıkabilir iyimserliği taşıyorum...

Konu açabilmek için yanıp tutuşan arkadaşların açacağı başlıklar neyle ilgili olurdu merak içerisindeyim.
Mesela ben dün Antalya’da bisiklet yolundan giderken tüm yolu kapatmış bisiklet yolunda el ele yürüyen maganda bir adamla sevgilisini uyardığım için sebepsiz yere dayak yediğimi, bununla ilgili can sıkıntımı Serbest Kürsü’de sevgili forumdaş bisikletçi arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum, fakat paylaşamıyorum. Umarım bu durum sizin merakınızı gidermiştir. Konu açmanın illa bir şey icat etmek, bir yetenek göstermek ya da başka bir durumla alakalı olması gerektiğini düşünmüyorum. Evet bir sorunu olup konu araştırmadan konu açan insanlar için bu yorumu yapabilirsiniz fakat insanlar Serbest Kürsü kısmında herhangi bir can sıkıntısını bile paylaşabilmeli diye düşünüyorum.

@can_celik
@cazci

• Beğen
Tepkiler: Ube
Arkadaslar sitede yeniyim ve aktif olarak kullanmak istiyorum fakat ara yüzünu anlamadim baslik acmak soru sormak istiyorum ama yapamıyorum suan bunu nereye yazdigimi bile bilmiyorum goren biri olursa site hakkinda yardımci olur mu lütfen
sağ üstte arama butonunun yanında yeni başlık var ilk bende bulamamıştım

Konu açmak için ve Dm başlatmak için sınır nedir?
@cazci

@Senior_53 , aramıza hoşgeldiniz...
Forumda aktif zaman geçirmeniz ve 50 civarı ileti yazmanız halinde konu açabilecek siniz.
Arama bölümüne girip açmak istediğiniz konunun olup olmadığına bakmanız Forum kapasitesi için çok önemlidir.
Ayrıca var olan konulardaki değerli bilgi ve deneyimler işinizi kolaylaştıracaktır..

@Senior_53 , aramıza hoşgeldiniz...
Forumda aktif zaman geçirmeniz ve 50 civarı ileti yazmanız halinde konu açabilecek siniz.
Arama bölümüne girip açmak istediğiniz konunun olup olmadığına bakmanız Forum kapasitesi için çok önemlidir.
Ayrıca var olan konulardaki değerli bilgi ve deneyimler işinizi kolaylaştıracaktır..
teşekkürler hocam.

• Beğen
Tepkiler: cazci
merhabalar yeni üye oldum ama başlık açamıyorum yaşadığım sorunu nereye yazmalıyım?

@doganar , aramıza hoş geldiniz...Sağ üst köşemizde bulunan büyüteç ikonu içine konu adını yazıp arşivde taradıktan sonra ilgili konuya iletinizi yazabilirsiniz..

• Muhteşem
Tepkiler: Cemal Ç.
@doganar , aramıza hoş geldiniz...Sağ üst köşemizde bulunan büyüteç ikonu içine konu adını yazıp arşivde taradıktan sonra ilgili konuya iletinizi yazabilirsiniz..

bende mecburen o şekilde yaptım zaten ama herkesin bisiklet marka modeli değişik pek çözüme ulaşabileceğimi sanmıyorum, bakalım

Suandan sonra daha aktif olmaya başladım ama bence bunun kalkması lazım yeni üye olan birisi de başlık acabilmeli. Merak ettiğimiz şeyler var.

• Beğen
Tepkiler: Ayla_Koz
@Mert pıçakçı , genç forumdaşım..
Forumda geçen hafta server kendini güncelleyip bir çok konuyu ve beğeniyi sildi..
Acaba forum kapasitemizin dipsiz/sonsuz bir hacme sahip olduğunu düşünmüyorsunuz değil mi?
Arama bölümüne anahtar sözcüğü yazdığınızda illa ki merak edip soracağınız konulara ait içerikler bulacaksınız.
İyi forumlar...

Geri