Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni sunucumuz aktif

Scudo
çözümü varmı acaba? önceden pek sık karşılaşmıyordum ama özellikle saat 3-5 arasında(akşam üzeri) çok sık oluyor. galiba yoğunluktandır.

Son zamanlarda çok sık olmaya başladı, bende de aynı sorun var.

coğu kişi böyle bir sorunla karşılaşıyor.Cözümü şudur mozilla firefox kullanın.
database error mesajı Mysql e cok fazla yuk bindiginde gerceklesir Bununda cesitli sebepleri var
Sitenizde cok fazla eklenti gelismis istatistik eklentileri server loadını yukseltir
Sitenize veya serverinize saldırı oldugunda Mysql sişer calısmaz hale gelir
yanı bu sizinle ilgili birşey değildir siteyle ilgilidir mozilla firefox bu hataları az da olsa azaltıyor cunku sayfanın tümü yüklendiğinde değil direk olarak açıyor ondan sonra gerekli yerleri yüklüyor yanı mozilla internet firefoxdan daha iyi dedikleri şey budur i.e de herşeyi yükleyip sonradan açtıgı için fazla yüklenmiş oluyor.mozillaya geçmenizi tavsiye ederim mozillanın ilk hali berbattır ekleti indirerek daha güzel hale getirebilirsiniz.

Mozilla da denedim, aynı sorunlar çıkıyor. Yani database hatası verince komple gidiyor.

hmm bende i.e de veriyordu ama başka sitede veriyordu mozilla kullandım az da olsa azaldı

Mesela Hisarcık kelimesindeki küçük -ı- harfi bu arama neticesinin ekrana gelmesini engelliyor. Öyle ise arama ekini silerek sadece;
7187&highlight kısmına kadar olan bölümü kopyalamalısınız.

database error anasayfada da veriyor ve bazen linkler çok geç açılıyor teşekkürler

@ibokozan

Eli kulağındadır artık. sponsorlar iyice azaldı. Yaz mevsiminden dolayıda aşırı yüklenme var kanımca. Kolay kolay giremiyorum bende. Her 10 tıkdan 3'ü database error diyor..

Site sahibiiiiiiiiiiiiiii, site gidiyyooooorrrr:eek:

evet database error hatası veriyor çoğunlukla. gerçekten bu gibi hataların olmaması lazım. yeni sunucu mu istiyor artık çözüm ne siz bilirsiniz

Site sahibi kimse artık,bir el atıversn bu duruma :)

bendede olmuştu böyle bir sorun yasaklanan ıp numaralarına denk gelince bu tip problemler ortaya çıkıyıyor...

@Murat Reis
neden böyle oluyor peki hocam...
site açılamıyor veya pek çok arkadaşta database error yazısı çıkıyor!

Hocam sunucu yoğun.Rahatlatmak için çalışıyoruz.
Biraz daha sabır lütfen.

• Beğen
Tepkiler: cedrick41
Geri