Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni sunucumuz aktif

Scudo
@HaliliOzturk

Görünüşe göre gidenler gitti.Bana 1,5 aydan da fazla gibi geldi veri kaybı.Neyse bi daha olmaması dileğiyle.

@raven1442

Hocam karıştırdınız galiba, kendi işinin gücünün arasında kimsenin forumu işler kılmak gibi bir "işi" yok. Ellerinden geldiğince amatör ruhla çalışıyor arkadaşlar. Herhalde biliyorlardır yedekleme nedir, server nedir. :) Bence biraz daha minnettar olalım.

@Görkem06

Sorunun yaniti, benim yanitimin en altinda yer aliyor ;)

Diger yandan, teknik islerim tüm sorumlulugu Murat Reis'in elinde arkadaslar. Ne yazik ki bu tip durumlarda tüm yük onun omuzlarina biniyor, hos, bu isten sorumlu 5 kisi olsak bile yine bir kisiye düsecek ugrasmak cünkü tek servera 5 noktadan müdahale edemezsiniz.

Acikcasi yasanan veri kaybinin sorumlulugu bizde degil desem yalan olmaz, o anda hizmet aldigimiz (su andaki TescilTürk degil kesinlikle) firma destegini cekince böyle bir problem dogdu ve bu sekilde sonuclandi. Ancak su anda cok daha güvende ve cok daha stabil durumdayiz.

Forumu "isler" kilmak gibi cok büyük bir "is"imiz var, fakat bu her zaman disaridan görüldügü kadar kolay olmuyor. Murat Abi'nin son 1 aydir cektiklerini herhalde bir Allah bilir, bir kendisi.

Ben yine de kimsenin kötü niyetli olmadigini düsünüyorum, hepinize anlayis ve sabriniz icin tekrar tekrar tesekkürler arkadaslar.

Forumumuza tekrar kavuştugumuz için size binlerce teşekkür ediyoruz:) ve büyük emegi geçen Murat REİS Bey'e de binlerce defa teşekkürler.
Kaybolan verilerin konu başlıklarını bari bilseydik en azından tekrar aynı konuları açabilir veya anımsamakta kolaylık saglardı bizlere..:( :eek:?

şu yeni reklam kutucuklarına herkes kendı mesajının kutucuguna keşke reklam verebilse süper olurdu :)

@ErkaL

Şahsen süper olurdu ama sen ne açıdan güzel olur dedin acaba:)=?
"Aslında sponsor bulmak şu günlerde çok zor ama aslında iyi fikir gibi.. Peki sponsoru buldun, reklamını koydun,.. valla bundan iyi Şam da kayısı mı=?:) diyorsunuz:eek:ehuehe!" Neyse iyi forumlar..

Selam bende yeni mesajlara bakamıyorum özel mesaj atamıyorlar bana bende atamıyorum... özel mesaj göndermeye calısıyorum söyle bişe diyor... This forum requires that you wait 60 seconds between sending private messages. Please try again in 6959 seconds. Murat abi yardımcı olursan sevinirim yada yetkili kişi...

Selamlar..

Her Geçen Gün Biraz Daha Bağımlısı Olduğumuz Bu Sitenin Veri Sağlayıcısında Sanırım Ciddi Bir Problem Var.

özel Mesaj Atamadığımız Gibi Bir Ileri Iki Geri Mesajlar Ve Konular Bir Silinip Bir Geri Geliyor.

Ben Derim Ki; Ufak Bütçelerle Site Sahibine Bağış Yapalım. Bırakın Damlaya Damlaya Göl Olsun.. Bırakın En Kral ''server'' Bizim Sitemizde Olsun?

Düsünceniz icin cok tesekkürler.

Fakat aslinda özel mesajlarin durumu, servis saglayicidan kaynaklanmiyor. Son günlerde yeni üyelikler alinip, üyelerimize özel mesaj ile reklam mesajlari atilma durumunu cok fazla yasadigimiz icin böyle bir kisitlamayi biz getirmek zorunda kaldik. 50 forum mesajinin ardindan, diger üyelere özel mesaj atabileceksiniz.

Silinip geri gelen konularda moderasyondan kaynaklaniyor olabilir, eger özellikle hangi forum konularda bu tür sorunlar yasadiginizi söylerseniz ben saniyorum gerekli aciklamayi yapabilirim.

merhaba tekrar..

biraz önce fuchs169 adlı kulanıcının attığı mesajlar taze mi? yani bu mesajları daha önce defalarca gördüm geçtiğimiz 10-15 gün içerside.. acaba sistemn tekrar tekrar bu mesajlara geri mi sarıyor yoksa arkadaş ilanı sürekli yeniliyor mu?

birde iki gün sonra bu ilanlar geriye dönük arandığında ortadan kayboluyor.. bu da sistemden mi kaynaklanıyor yoksa yoğunluktan dolayı moderatör mü siliyor..
sormak istedim sıcağı sıcağına..

kolay gelsin..

fuchs169 kendi actigi 2. el konularina mesaj atarak ilanlarini güncellemis. Bu, satisi yapilmayan ürünleri konular listesinde üst siralara tasimak icin bolca tercih edilen bir yöntem. Genelde 24 saat icerisinde, sadece güncelleme amacli 1'den fazla mesaj atilmasina izin vermiyoruz. Yoksa "Yeni Mesajlar" listesinde 2. el ilanindan gecilmiyor.

Ilanlarin geriye dönük arandiginda ortadan yok olmasi aslinda yogunluktan kaynaklaniyor. Fakat moderatörler silmiyor, aksine onlarca 2. el ilaninin arasinda ilanlar kayboluyor.

Buna karsi etkili yöntemlerden birisi, ilgilendiginiz ilana abone olmak. Böylelikle kontrol panelinizde, o ilana yeni mesaj atildiginda bir hatirlatma görürsünüz, konuya tekrar bakmak istediginizde de Kontrol Paneli'nizden konuyu aramadan aninda ulasabilirsiniz.

Bu arada, mesajin tazeligini anlamanin yolu, mesaji atan üyenin avatar resminin hemen üzerindeki tarih ve saate bakmaktir. Kimi zaman cok eski 2. el ilanlari olabiliyor, bunun güncelligini son atilan mesajin tarihi ile anlayabilirsiniz, veya ilan sahibine özel mesaj atarak kendisine ulasir ve sorabilirsiniz.

samimi olarak ilgilendiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim..

Forum Hakıkında Genel Konular bölümüne açılsa daha iyi olurdu.;)

@Murat Reis

rob@hotmail.com olarak e-posta adresi kabul etti fakat sonra ikinci isteğimi geri çevirdi sorun nedir sizmi e posta göndereceksiniz birde bu işleri fazlaca zorlaştırırsanız ağbiğiniz olarak 53 yaşındaki hayatını bisilkete adamış bir insanı incitmiş olursanız birde genç insanların katılımını kolaylaştıracak daha kolay üye olunma tekniğini forumunuza koyarsanız mennun olurum robocop apaçi

Geri