Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni sunucumuz aktif

Bir kaç gündür siteye girmekte ve mesaj yazmakta zorlanıyordum. Sanıyorum düzelmiş durum. Bisikletforum olmadan hayatımda birşeyleri eksik kaldı. İnternetten zevk alamadım. Ne kadar bağlanmışım bu siteye. Siteyi kuran ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler, ellerinize sağlık.

Scudo
İyigünler,

Bu haftasonundan itibaren evden foruma giriş yapamıyorum. Ara ara açabildiği oldu fakat son iki gündür tamamen siteye bağlanamıyorum. İşteki bilgisayarımdan problemsiz bağlanabiliyorum. Ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

İyi Sürüşler...

Bugünlerde bir taşınma olayı sözkonusu.biriki gün dana sıkıntılar sürecek sonra düzelteceğiz.

İşte bu diyorum. Yatmadan önce bi bakayım dedim ve tekrar yayına devam etmeye başlamış. Kendimi eksik hissetmeme başlamıştım tam zamanında yetişti. İnşallah sorunsuz bir şekilde devam eder.

Bisiklet Forumsuz hayat eksik bir hayattır!

Gecesini gündüzüne katan Murat'ı tebrik ederim.

Sanırım 26/9/08 tarihindeki forumumuz geri yüklenmiş, daha günceli olsa çok iyi olurdu. Bir çok yararlı mesajda geri dönmüş olurdu.

Ellerinize,kollarınıza sağlık...

Kaç gündür dört gözle bekliyorum ne zaman açılacak diye,şükür kavuşturana...

rusların yaptığı kurtarma operasyonları gibi olmuş :D

oof koyduğum bütün 29 ekim fotoğrafları uçmuş gitmiş :S

düzelecek di mi ?

Puanlar ve yazdığımız bir çok paylaşım kaybolmuş telafi edilir heralde ;)

Sayın yetkililer,

Gayet güzel hit alan ve büyük keyifle takip ettiğimiz bir siteniz var. Forum yönetimi kısmına göserdiğiniz ciddiyeti biraz da veritabanı yönetimi konusunda gösterebilmenizi bekliyoruz. Veritabanının hergün düzenli yedeğini almak öyle çok zor bişey değil. Güç kaynağı, diskleri, işlemcisi herşeyile yedekli çalışan adam akıllı sunucuların fiyatları da artık eskisi gibi pahalı değil, orta donanımlı bir bisiklet fiyatına alınabiliyor. İşinizi biraz daha ciddi yaparsanız herkez daha mutlu olacaktır.

teşekkürler,
Güney Tuncer

3watt led ile yaptığım farla ilgili sayfa gitmiş, neyseki farda yazdıklarımda hala bende duruyor, Yedeğimi kendim alırımda :D

yaklaşık 1-1.5 aylık kayıp var forumda görünen. :(

Ben şahsen açıldığına şükrediyorum forumun. İşyerinde bazen canım sıkılıyor. Facebooku, gmaili,hotmaili falan yasaklamışlar yetmezmiş gibi, en azından istismar edilmemiş sürekli takılacağım bir sayfam vardı, bayadır giremiyordum. İşyerinde login olup kimi zaman takip edebileceğim için en azından fazla sıkılmam artık. Veri kayıpları konusunda ben de üzgünüm malesef ama neyse, yapıcak bir şey yok. Zamanı geri almışız gibi oldu biraz :)

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER
kesinlikle bağımlılık haline gelmiş bendede bisikletforum... yokluğunda sanki bilgisayarım çökmüş te kullanamıyormuşum gibi hissettim:)
sitedeki kayıplar için üzüldüm, birçok fotoğraf,konu, bilgi silinmiş.
profillerimiz bile milattan öncesine dönmüş...
umarım telafisi olur.
yinede bisikletforum'a kavuşmanın mutluluğu içindeyim...
emeği geçenlerin ellerine sağlık...

Murat abi forum daha kapanmıyıcak dimi ?Bu son kapanmadır umarım :)?

Arkadaslar, evet an itibariyle forumumuzda 1,5 ay kadar bir mesaj kaybi var, süre cok ciddi. Fakat Murat Reis'in gecesini gündüzüne katip forumu yeniden bize kazandirdigini ve yasadigi stres dolu günleri animsadikca "Sükür" diyebiliyorum ancak.

Ne yazik ki kaybolan verilerin geri gelmesi söz konusu degil, bir daha böyle kötü deneyimler yasamamak dilegiyle diyorum, herkese iyi forumlar.

Geri