Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni sunucumuz aktif

üye olurken o sayfada görmüşsünüz dür.mynet hesaplarına aktivasyon gitmez.siz mynet hesabı vermişsiniz.

Scudo
Size pm de attım ama buradan da belirteyim; 2. ele ilan veremiyorum sebebi nedir?

@someone74

2.el bölümü yönetici onaylıdır ve ilanlarınız yönetici onayından geçtikten sonra yayına verilir... İlanınız 2.el kurallarına uygun değil ise bu size PM ile bildirilir ve uygun olan yeni ilan açmanız talep edilir...

Murat abi sadece sunucu mu değişçek?Yani sitede başka değişiklikler görecekmiyiz?

Hadi hayırlı olsun bakalım. Kazasız belasız taşınmalar ;)

Sunucu değişikliğinden sonra şu konulara abonelik olayını yeni sunucu da bir denesek hiç fena olmaz hani :D Olmuyo be Reis böyle, her konu başlığını okumaktan yoruluyoruz, vakit de olmuyor.

inşallah Efrahim bakacağız.

Biriki gün sitede hatalar ve hiç bağlanamadığınız anlar olabilir,zamanla stabile olacaktır..

Anlayışınız ve sabrınız için şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: eYa ve fatihgüven
Hayırlı olsun Murat Bey.
Sizden tek bir ricam var. Özel msj sayımızı artırabilir miyiz?:eek:

hmmm... dün bir ara epeyce uğraşmıştım. Demek sunucu değişikliği varmış, ondanmış. Bu arada herkese günaydın... işi olanlara hayırlı işler :)

Teşekkürler efendim sizlere de ...

Taşınma esnasında minik veri kayıpları da oldu arkadaşlar.Dün atılan biriki mesaj.biriki konu.

Lütfen kusura bakmayın.

Olur böyle şeyler Reis, forum yerinde dursun da ne konular açılır ne mesajlar yazılır.Allah forumumuzu daim etsin...

Son ik gündür foruma girmekte zorluk çekiyorum, geçtiğimiz cuma ve cumartesi günleri neredeyse site hiç açılmadı.
Sorun nedir acaba?

Sunucudan dolayı birkaç kere site askıda kaldı. Kısa süreli olmadı iyi oldu. Ama dün sitede inanılmaz bir yavaşlık vardı. İnşallah yeni server bize sürekli bunları yaşatmaz.

arkadaşlar geçenki taşınmada gittiğimiz sunucu bizi desteksiz bıraktı ve taşınma işlemi gerçekleşemedi.

Şu son iki gündürde taşınma işlemini gerçekleştirdik.sistem oturana kadar
aksaklıklar bir kaç gün daha devam edecektir.

bilgilerinize.

• Beğen
Tepkiler: @ R D @
Bir an önce normale döner trafik insallah, kesintiler sinir bozucu duruma geldi.

Bekliyoruz sabır ve umutla.

• Beğen
Tepkiler: Petite ve @ R D @
Geri