Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni sunucumuz aktif

Scudo
Arkadaşlar,

Hafta sonu yaşadığımız "Database Error" ve sayfanın geç açılması problemleri ,server değişikliğinden kaynaklanmıştır.Server sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla değiştiriliyor,çünkü sürekli büyüyoruz.
Bu sebepten dolayı 2 günlük veri kaybı oluşmuştur.
Bizleri anlayışla karşılayacağınızı umar ,teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun. 2 gündür forum çok yoğun değildi zaten fazla bir kaybımız yoktur kanımca. :cool:

Bu arada maşallah site hızı süper olmuş :)

benden de hem geçmiş olsun hemde hayırlı olsun.

konu kayıpları sorun olmaz ama haftasonu yeni kayıt yaptıran arkadaşlar umarım yanlış anlamaz bu durumu.

tamam da hic yokdan bu duyuruyu
kullanıcı giriş yapdıgında görmesi
saglanabilir bir şekilde olsa daha iyi
olurdu cünkü bu durumda kalan
bir tek ben degilim tahminimce
konuya gösdermiş oldugunuz
ilgi ve alakadan dolayı
teşekkürler

tüm foruma gecmiş olsun

çok güzel büyüyoruz ama açtığım zigana turu başlığım da silinmiş oldu. yazmak ve resimleri upload etmek için 4 saatimi harcamıştım.

• Beğen
Tepkiler: ismailofli
Neyse geçmiş olsun. Yeni server herkese hayırlı olsun. Allah emeği geçenlerden da razı olsun. blaxiss sanada çok geçmiş olsun. Oldukça emek vermişsin ama her işte bir hayır vardır derler büyüklerimiz.

Yeni server'in hayırlı olmasını dilerim. Ayrıca "sürekli büyüyoruz" haberi de çok sevindirici. Fakat yönetici arkadaşlar, bu ve bunun gibi değişikliklerde sorun yaşanabileceğine dair önceden mesaj gönderirlerse daha iyi olacağı kanaatindeyim.

geçmiş olsun ve hayırlı oslun diyorum, umarım artık yeni tecrübelerle böyle sorunlar yaşanmaz ;) (gerçi sunucu değişikliğinde nasıl oldu da veritabanında kayıp oldu yedek falan mı alınmadı hayırdır?)
@rahmankarataş olaynı farkında olan ya da bişeylerin eksik olduğunu anlayan forum üyesi zaten arar görür, o kadar hazırcı olmamak lazım ;)

Sevgili arkadaşlar ilk üyeliğimde kullandığım mail adresimi profilimden değiştirdikten sonra forumun her hangi bir alt konusuna girmek istediğimde aşağıdaki mesajı alıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Belki bu mesajın yeri burası değildir ama sadece bu alanı kullanbildiğim için mesajı buraya gönderdim. Şimdiden teşekkürler.

Özcan AYDINOĞLU, bu sayfaya erişim yetkiniz yok. Bunun nedeni şunlardam biri olabilir:

Bu sayfayı görebilme yetkisine sahip üyelik hesabınız yok. Yani; yöneticilere özel bir sayfaya girmeye çalışıyor olabilirsiniz.
Eğer mesaj atmaya çalışıyorsanız, hesabınız aktive edilmemiş veya administrator hesabınızı inaktive etmiş olabilir.

aktivasyon meili gelmiyor ondandır. yeni üyeliklerdede bu problem var

dünden beri active olmayı bekliyorum !!!! tekrar istek yaptım active mesajı için ama...

Geri