Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni sunucumuz aktif

Benim pc'de hicbir sorun yok gayet güzel çalışıyor,

Scudo
Şuan için bende de bir problem yok. Ama olursa iletirim...

Ana sayfadaki aşırı büyük yapı ve reklamların çokluğu bazı bilgisayarlardaki browserlarda problem yapıyor, mozilla firefox kullanın sorun kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: happy_feet
bende var bir arkadaşın nicki rengi solarak alt alta 4 kere yazılmış (biliyorum anlamadınız)

@özgüç

bende de var o sorun SNkaraoglu adlı arkadaşta oluyor sadece

@sinto

evet o arkadaşda oluyor onu düzeltirseniz iyi olur...sinto hemen çakmış olayı :p

O arkadaş kendisine nickinin 3 defa yazdığı bir avatar yapmış :)
Malum "screen shot" tabi bir tane de yukarıda yazıyor, etti 4 ;) Yani bir sorun yok.

forumun görünüşü kötü oluyo koyması yasaklansın :p

evt firefox ie7ye göre çok çok daha hızlı
@sinto
evet ya bende bnm bilgisayardamı böyle oluyor diyodum çok zeki bir arkdaşmış :DD:D::D

firefox ie ye göre hızlı olabilir ama bilgisayarının donanımları düşük olan arkadasların kullanmasını önermem. çünkü firefox aşırı derecede ram kullanmakta.

RAM'i düşük olann dolaşmasın artık internette, sonra sinir hastası olup saga sola catıyor bu insanlar :D yasklıyorum höööööööytttt :D :D :D

Bende de internet explorer'da çok geç açılmaya ve cevap tuşuna bastığım zaman donmalara, bekletmelere başladı. Bu aralar oldu eskiden yoktu.

flash player güncellemesini yaptım sorun o değilmiş :eek:..
firefox bilgisayarımda kasmalara neden olduğundan dolayı kullanmıyorum, şu durumda bilgisayarın tek kastığı nokta kaspersky (bu normal) ve yeni yeni; diğer sitelerde de takılmalar başladı ..
sanırım sorun benden kaynaklanıyo, zira; boş bellek 800 mb a kadar düştü ve ben bunu yeni farkettim :eek: .. Her gün bişiler yüklersem olacağı buydu :eek: :(
teşekkürler hepinize :)

Arkadaşlar firefox ve internet explorerdan memnun kalmayanlara / verim alamayanlara opera önerebilirim. En az firefox kadar hatta ondan daha hızlı ;)

(link)

Nimetlerinden faydalanın bence... 1 yıl firefox kullandıktan sonra artık opera kullanıyorum

• Beğen
3 yıldır ki opera kullanıyorum.Şiddetle tavsiye ederim.Harika bir tarayıcı.

Firefox kullanıyorum hiç sorun yok gayet hızlı,ama opera kullanmadım hiç denerim mutlaka...

• Beğen
murat abi foruma giremiyorum okul yüzünden, bi çözüm bul şuna :p :) mesajımı editleme sakın :D

Geri