Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti pompa

Scudo
tabii ki. benim de bisiklet çantamda küçük bir pompam var. ben tur dönüşü lastik basınçlarını düşürüyorum. bisiklet o şekilde bekliyor. tura çıkarken tekrar 110 civarı basıyorum
"Küçük el pompası eziyetmiş" sözünüze karşılık yazmıştım. Gezide roketatar gibi sırtımızda taşıyamayacağımıza göre el bompası gereklidir.😌

• Beğen
Tepkiler: mcanerg
Ayaklı pomalarla elektronik pompalar neredeyse aynı fiyat. Hangisini tercih etsem karar veremedim. Ayaklı pompalar yer kaplıyor diye elektroniklere daha yakınım ama sizin de fikrinizi almak istedim

• Üzgün
Tepkiler: Cemal Ç.
Ayaklı pomalarla elektronik pompalar neredeyse aynı fiyat. Hangisini tercih etsem karar veremedim. Ayaklı pompalar yer kaplıyor diye elektroniklere daha yakınım ama sizin de fikrinizi almak istedim
ben ikisinden de var artık sadece bosch easypump kullanıyorum diğeri zor oluyor

• Beğen
Tepkiler: buketello
Mini elektronik pompalar var. Onlardan kullanan var mı?

(link)

2021 senesinde xiaomi’nin elektronik pompasini almistim , gecen yaz bozuldu. Ayakli pompa aldim decathlondan road900 modeli. Evde kullanmak icin daha kolay ve pratik geldi. Ayrica istediginiz saatte kullanabiliyorsunuz , xiaomi ciddi bir ses cikartiyor , sabah erken saatlerde rahatsiz edici olabilir.

Mini elektronik pompalar var. Onlardan kullanan var mı?

(link)
CYCPLUS markasınınkini kullanıyorum. Benzer özellikteler zaten ağırlıkları vs. 2 kere yol lastiğini çok rahat şişiriyor.
Hatta 60 65 saniye şişirerek de 60psi'larda 3 kere şişirebilirsiniz. Şimdiye kadar aldığım en mantıklı bisikletle alakalı ürünlerden birisi oldu.
Bu pompalar 80-90 saniye sonunda aşırı ısınıyor ve kendi kendini korumak için kapanıyor. Tekrar hava basmak için bi iki dakika soğumasını beklemeniz gerekiyor. Ama dediğim gibi 60-65 saniyedeki basınç turun geri kalanını sıkıntısız devam etmeniz için gayet yeterli zaten.

Yol kenarında sıcağın altında pompayla lastik şişirmek vs. ciddi canımı sıkan bir eylem. Bu alet sayesinde cidden bu eziyetten kurtuldum. Ağırlığı taşınabilirliği falan muhteşem. Haricinde şarj için ne olur ne olmaz diye Type-C tipi şarj kablosu var, onu da taşıyorum. 15-20 dk gibi bi sürede şarj oluyor zaten. Oldu ki 2 veya 3 den fazla şişirmeniz gerekti, bi kafede vs. usb ucu takacağınız alet vardır elbet. Orada otururken şarj edebilirsiniz.

Bisiklet kullanan herkese öneririm.

CYCPLUS markasınınkini kullanıyorum. Benzer özellikteler zaten ağırlıkları vs. 2 kere yol lastiğini çok rahat şişiriyor.
Hatta 60 65 saniye şişirerek de 60psi'larda 3 kere şişirebilirsiniz. Şimdiye kadar aldığım en mantıklı bisikletle alakalı ürünlerden birisi oldu.
Bu pompalar 80-90 saniye sonunda aşırı ısınıyor ve kendi kendini korumak için kapanıyor. Tekrar hava basmak için bi iki dakika soğumasını beklemeniz gerekiyor. Ama dediğim gibi 60-65 saniyedeki basınç turun geri kalanını sıkıntısız devam etmeniz için gayet yeterli zaten.

Yol kenarında sıcağın altında pompayla lastik şişirmek vs. ciddi canımı sıkan bir eylem. Bu alet sayesinde cidden bu eziyetten kurtuldum. Ağırlığı taşınabilirliği falan muhteşem. Haricinde şarj için ne olur ne olmaz diye Type-C tipi şarj kablosu var, onu da taşıyorum. 15-20 dk gibi bi sürede şarj oluyor zaten. Oldu ki 2 veya 3 den fazla şişirmeniz gerekti, bi kafede vs. usb ucu takacağınız alet vardır elbet. Orada otururken şarj edebilirsiniz.

Bisiklet kullanan herkese öneririm.

Ben de bugün sipariş verdim. Airbank marka olandan hatta kargoya da verdiler Çinden gelecekmiş 😅 Duyduklarıma çok sevindim ve teşekkür ederim uzun uzun anlatmışsınız 😊 Aslında ilk başta sizin markadan bakmıştım ama 3400 lira görünce aliexpresse döndüm 🤭 Gelince ben de deneyimlerimi paylaşırım

• Beğen
Tepkiler: Özhan Akgöğ
xıaomı nin şarjlı pompası da var. Ancak evde ben de ayaklı pompayı net olarak çok daha kullanışlı buldum. Tabii yol bisikletim için konuşuyorum. basket futbol topu ,dağ bisikleti tekerleği gibi daha düşük basıncın yeterli olduğu konularda şarjlı bir pompa öne çıkabilir.

• Beğen
xıaomı nin şarjlı pompası da var. Ancak evde ben de ayaklı pompayı net olarak çok daha kullanışlı buldum. Tabii yol bisikletim için konuşuyorum. basket futbol topu ,dağ bisikleti tekerleği gibi daha düşük basıncın yeterli olduğu konularda şarjlı bir pompa öne çıkabilir.
Boschun pompası gayet rahat şişiriyor yol lastiğini
2021 senesinde xiaomi’nin elektronik pompasini almistim , gecen yaz bozuldu. Ayakli pompa aldim decathlondan road900 modeli. Evde kullanmak icin daha kolay ve pratik geldi. Ayrica istediginiz saatte kullanabiliyorsunuz , xiaomi ciddi bir ses cikartiyor , sabah erken saatlerde rahatsiz edici olabilir.
aynı zamanda çok sesli de değil

Xıaomi pompa bendede var bazen arabanın lastiklerini tamamlıyorum oldukça gürültülü bir cihaz ama 2 senedir çok işimi gördü,cep pompamda var ama şarjlı pompayı biraz ağır olmasına rağmen bisiklette de suluğun bir tanesine yerleştiriyorum,patlak anında yeni iç lastiği şişirmede uğraşmamak adına bunu yanımda taşıyorum daha güvende hissettiriyor,ne yalan söyleyeyim ayaklı pompa daha pratik sürüş öncesi lastiklerin havasını tamamlamak adına daha kullanışlı

• Beğen
Giyo gp-991 aldım bile store dan. Siboba takip 3 4 kere bastım gövdesi çatladı pompanın. Siboba bastirdigimda hava geliyor yani tıkalı olma ihtimali yok. Presta ve normal sibobu uca müdahale etmeden şişiriyor görünüyor arkasında ama böyle oldu. Var mı bu pompadan kullanan? 1000146893.jpg

Giyo gp-991 aldım bile store dan. Siboba takip 3 4 kere bastım gövdesi çatladı pompanın. Siboba bastirdigimda hava geliyor yani tıkalı olma ihtimali yok. Presta ve normal sibobu uca müdahale etmeden şişiriyor görünüyor arkasında ama böyle oldu. Var mı bu pompadan kullanan? 320981 dosyayı görüntüle
Bu çatlak kısımdan hava kaçırıyor mu? Çok mu yüklendiniz acaba.

Bende bir tanesi Giyo olmak üzere iki tane yol bisikleti pompası var ve ikisi de alüminyum. Bir daha alacak olursanız alüminyum gövdeli almanızı tavsiye ederim.

Bu çatlak kısımdan hava kaçırıyor mu? Çok mu yüklendiniz acaba.

Bende bir tanesi Giyo olmak üzere iki tane yol bisikleti pompası var ve ikisi de alüminyum. Bir daha alacak olursanız alüminyum gövdeli almanızı tavsiye ederim.
Kesinlikle alüminyum almak lazım ama hiçbir yerde doğru dürüst bilgi olmuyor ürünlerde. Plastik gövdesi ve hava kaçırıyor.

Yüklenmedim çünkü daha 3 4 sefer hava bastım. Basınç göstergesi de 20 psi den yukarı çıkmadı.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

Aşağıdaki ürünü aldım memnunum.

(link)

Kesinlikle alüminyum almak lazım ama hiçbir yerde doğru dürüst bilgi olmuyor ürünlerde. Plastik gövdesi ve hava kaçırıyor.

Yüklenmedim çünkü daha 3 4 sefer hava bastım. Basınç göstergesi de 20 psi den yukarı çıkmadı.
Muhtemelen ayıplı üründür ve fark etmediniz. Bir kaç defa basmayla plastikde olsa öyle olmaması lazım.

Yüklenmeden bu hâle geldiyse başka bir şey var o zaman. Satıcı ile irtibata geçebilirsiniz, belki insaflı davranıp yardım etmek isteyebilir. Zor ama şansınızı deneyin derim.

Yüklenmeden bu hâle geldiyse başka bir şey var o zaman. Satıcı ile irtibata geçebilirsiniz, belki insaflı davranıp yardım etmek isteyebilir. Zor ama şansınızı deneyin derim.
Bike store'a geri gönderdim. Haber bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: amasseia
Geri