Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

Scudo
Gidip alma şansınız varsa çok çok avantajlı fiyatlara geliyor.
Direkt dükkandan şeklindeyse tabii muhtemelen çok çok uygun ürünler bulunacaktır, benim kıstasım ürünü netten alıp adres olarak Yunanistan'da yaşayan dayıma kargolatmak şeklinde olunca uygun fiyatlı ürün çok bulunmuyor. Bu arada Yunanistan'da dükkanlarda da ciddi pahalı bisikletler.
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. E artık bir de fotoğraf bekliyoruz sizden.

İş yoğunluğundan önümüzdeki aya kadar gidip kurdurmam zor gözüküyor hocam, bulunduğum ilçede bırakın Carraro servisini (motosiklet dükkanını göstermiş Carraro sitesi :D ) bisikletçi bile yok düzgün. Velo İstanbul kurarsa onlara gitmeyi düşünüyorum.

Hocam milimine kadar aynı ölçülere sahibiz. Benim de 181 boy 83 cm iç bacak. 062 ile aynı kadroya sahip 042 kullanıyorum. Benim bisiklet 54 kadro, bana uygun geliyor. Bizim boy tam arada bir boy çünkü. Farklı hesaplama motorları 54-56 arası kadroların uygun olduğunu söylüyor. Ben 54 kadronun size uyacağı kanaatindeyim. Ama yine de imkan varsa hem 54 hem 56'yı deneyebilirseniz daha iyi olur.
Son olarak @Emre Tükenmez in aldığı mat siyah gri kadroya ben bayıldım. Diğer seçenek olan turkuaz siyahtan çok daha iyi duruyor bence.
@Emre Tükenmez size de hayırlı olsun.

Renk konusunda eminim herkes hemfikirdir turkuaz temaya göre çok daha ağır başlı bir duruşu var oyuncak renkleri sevmiyorum ayrıca teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun hatta görselimizi de iliştirelim şuraya yakından görmek isteyenler olabilir merak ettiğiniz sorular varsa ayrıca sorabilirsiniz.
IMG_20210617_154523.jpg

Son düzenleme:
Renk konusunda eminim herkes hemfikirdir turkuaz temaya göre çok daha ağır başlı bir duruşu var oyuncak renkleri sevmiyorum ayrıca teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun
Alet geldi, renk fotoğraflardan da iyi :D :D Zaten diğer renk stoklarda bol bol varken bu tükenmeye başladı bile.

Renk konusunda eminim herkes hemfikirdir turkuaz temaya göre çok daha ağır başlı bir duruşu var oyuncak renkleri sevmiyorum ayrıca teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun hatta görselimizi de iliştirelim şuraya yakından görmek isteyenler olabilir merak ettiğiniz sorular varsa ayrıca sorabilirsiniz.
267257 dosyayı görüntüle
Hub sesi nasıl ? tatmin ediyor mu ?

Hub sesi nasıl ? tatmin ediyor mu ?

Oldukça tok zamanla daha da iyi olacaktır çoğu firmanın üzerinde geldiği sessiz jantlardan değil şöyle bir kıyaslama yapabilirim, arkadaşta mosso cavalier 700 sora var kilomuz aşağı yukarı aynı hafif eğimde pedalsız benzer duruş pozisyonunda 062 yağ gibi akıyor yanından jantlar nispeten giriş seviyenin üzerinde diyebiliriz akşama hub sesi videosu yüklemeye çalışırım

• Beğen
Tepkiler: Myali ve EmreKpt
Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım.
Carraro CR012:Maşa Alüminyum, Kadro Alüminyum, Shimano Tourney Set
Bianchi Slr 400:Maşa Çelik, Kadro Alüminyum, Shimano Calaris Set

Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım.
Carraro CR012:Maşa Alüminyum, Kadro Alüminyum, Shimano Tourney Set
Bianchi Slr 400:Maşa Çelik, Kadro Alüminyum, Shimano Calaris Set
Nette Bianchi'nin çelik maşa olduğunu göremiyorum. Aluminium yazıyor. Ayrıca iki bisiklet arasında 1000₺ fark var. Bianchi daha pahalı ve daha iyi donanıma sahip.
Senin çelik maşa olarak gördüğün bisikletin bir linki var mı?

Nette Bianchi'nin çelik maşa olduğunu göremiyorum. Aluminium yazıyor. Ayrıca iki bisiklet arasında 1000₺ fark var. Bianchi daha pahalı ve daha iyi donanıma sahip.
Senin çelik maşa olarak gördüğün bisikletin bir linki var mı?
YouTube daki videolara bakarsanız biri çelik maşa diyor ama kilosu 11.25 sizce hangisi daha iyidir?

2021 Nisan ayında sıfır alınmış 2020 model scott speedster 10 bisikletimi satmayı düşünüyorum. Ama şuan pandemide görevli kamu personeli olduğum için 10 gündür dışarı çıkmadan görevliyim. Salı günü çıkacağım dışarıya. 1-2 hafta şehir dışındayım bu süreçte bisikletim inzivada😊 dönüşte satmayı düşünüyorum ilgilenen varsa 20 gün sonra iletişime geçebilir. (M) boy çizik filan hiç birşey yok
E79C76AC-FF06-4E38-A6E5-FF5DFDD3EEB2.jpeg

2021 Nisan ayında sıfır alınmış 2020 model scott speedster 10 bisikletimi satmayı düşünüyorum. Ama şuan pandemide görevli kamu personeli olduğum için 10 gündür dışarı çıkmadan görevliyim. Salı günü çıkacağım dışarıya. 1-2 hafta şehir dışındayım bu süreçte bisikletim inzivada😊 dönüşte satmayı düşünüyorum ilgilenen varsa 20 gün sonra iletişime geçebilir. 267306 dosyayı görüntüle
Satmayı planladığınız fiyat nedir?

Arkadaşlar yol bisikletinde shimano tourney çok mu kötü?

Alabileceğiniz en alt seviye grupset oluyor tourney.
(Bir altı daha var adını hatırlayamadığım ama görmeyeli o kadar çok oldu ki ismini bile unuttum)
Bir de... Moral bozucu olmak istemem ama tourney hakkkatten çok kötü ya. Her vites değiştirişinizde tangur tungur kafa şişiriyor yemin ederim.

Arkadaşlar yol bisikletinde shimano tourney çok mu kötü?

Yol bisikletine 1x5 vitesli, derme çatma 84 model Peugeot bisikletle geçmiş biri olarak, hatta ilk uzun turlarını yine aynı bisikletle yapmış biri olarak şunu söyleyebilirim, yol bisikletine ilk defa geçiyorsanız ve amacınız bu tarz bir bisikleti ve yapacağınız uzun turları sevip sevmeyeceğinizi anlamaksa, Tourney yeter de artar bile. Sonrasında bütçeniz artar, bu spordan keyif aldığınızı anlarsınız ve daha da yatırım yapmak istersiniz, o zaman elinizdekini çıkarıp üstüne koyup daha yüksek bir bisiklet alırsınız.

Geri