Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

Scudo
@trainspotting35 bende grubunuzun whatsapp gurubundayım şuan bir bisikletim yok ama yazın en kısa zamanda aranızda olucam

@Bedirhan Uğur İnşallah konu başlığını kirletmeden soracağın soru varsa özelden sorarsın yardımcı olmaya çalışırım.

(link)

Bu bisiklet nasıl arkadaşlar

Compenat özelliklerinde değişikler yapmayada izin veriyorlar

Ama kadro nasıldır bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Afyon35
mosso cavalier 700 sora nasıldır acaba?

Şuanda klasik bir yol bisikletim var. Biraz daha üst seviyeye geçmek için maksimum 2500TL civarında yol bisikleti istiyorum. Şuanda büyük 52, küçük 42 aynakol oranı var ve yokuşlarda fazla zorlanmıyorum.

Aklımda Mosso Cavailer Claris var sizlerden de önerileri bekliyorum.

Merhabalar. Ben şehir içinde ulaşım-gezi için kullanılacak (arada bir doğada sürme ihtimalim de var) bir bisiklete ihtiyacım var. Boyum 1.82 kilo 70 bütçe 500-600 nasıl bir bisiklet önerirsiniz?

Bianchi speed 1000 nasıldır acaba bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

@SametTEKE
İkinci el bisikletlere bakmalısın 2500 tl civarına carraro cr 052-062 ,mosso tca 735 tiagra v.b. Ürünler bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: SametTEKE
@Adrenalin26 onu düşünüyorum da vergi ile bütçemi yine geçiyor o yüzden kararsızım

Merhaba ben bisiklete yeni başladım ev-okul-ev sürmeyi planlıyorum öğrencilikten mütevellit fazla bütçem yok 1300 tl max bütçem var internette de kron tx150 bide carraro sportive 220 yi tavsiye ediyorlar hangisi daha iyidir yada bunların dışında bu bütçe seviyesinde şehir bisikleti tavsiyeleriniz var mı ?

Ölmezsem eğer sonra ki alacağım bisikletim bu olacak diyebilirim.
(Fuji)

fuji-2016-touring.jpg

@Celâl Y. 5.500 TL imiş şimdiden hayırlı olsun o zaman umarım en kısa sürede emniyetle binebilirsiniz :)

173 civari boy hangi yol kadrosu olur. 55 mi? Yardim ederseniz sevinirim.

@Espadrile Bacak boyunuza göre maksimum 54 kadro olacaktır. (Farklı markalarda farklı modellerde değişebilir tabi)

Geri