Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

Scudo
@Emert20
hocam o fiyata çok çok iyi. Gidip k.çı kırık carraro bianchi vs alacağınıza taş gibi italyan bisiklet alırsınız. Bir sahil yoluna gidin elini sallasanız carraro bianchi vs dandik yol bisikletlerine çarpar ama bu hem marka olarak farklı hem daha kaliteli. Yok aynakolu şu muymuş attırıcı bu muymuş ben ikna olmadım almam diyenler almasın. Bence bu fiyata ciddi iyi bisiklet. Gözün kapalı alabilirsin

Selam arkadaşlar, önemlidir, yardım lütfen...

Yarın Merida Scultura 100 ü görmeye gidiyorum...Resimlerdeki gibi temizse 1600 tl ye alacağım muhtemelen...Kadro 56 görünüyor, benim boyda 180, bacak iç ölçü 80...Binip bir deneyeceğim...
Diyelimki uygun geldi, alacağım...Ama şuda var, 2. el 1600 vermek yerine Triban 520 mi düşünmek mantıklı olurmu bilemedim...Sora set, karbon maşa buda ve 2700 tl , 1100 tl fazladan değmez muhtemelende, sorayım dedim. Merida nın cazibesi ağır basıyor, umarım kadro ölçüsünde sorun yaşamam

@korayg

Bence o kadro olur sana. Yerinde olsam Merida’yi alirdim. Bunu Triban 520 almis biri olarak soyluyorum, orasi da ayri.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve korayg
Kadronun olacağını sanmıyorum alın borusu çok yüksek zaten Sculturaların kadro boyuna göre. Yeterli sele ve gidon arası dikey mesafeyi yakalayabileceğinizi sanmıyorum.

Arkadaslar ilk yol bisikletim olacak Carraro Cr-Race 022 aliyorum.. 2000 tl nakit fiyata anlaştık f/p anlaminda nasildir?? Günlük kullanımda Dikmen Keçiören arası ort 35 kkm yol yapacağım.

Dosyalar

• IMG_20180609_140731.jpg
    IMG_20180609_140731.jpg
    76,1 KB · Okunma: 64
  • IMG_20180609_140546_1.jpg
    IMG_20180609_140546_1.jpg
    101,6 KB · Okunma: 66
@senolkara
Bende daha iki gün önce bundan bir önceki seri clarisli yol bisikletimi aldım. İlk yol bisikletim ve bana fazlasıyla yeterli geldi geçişlerde falan herhangi bir problem yok. Hoşunuza gittiyse alın bence.

@meteor 52 kadro 181 boy 80 iç bacak

Başlangıç için Triban 500 önerir misiniz?

@meteor
54 kadro boy 1.78 iç bacak boyuda yanlış hatırlamıyorsam 81-82cmdi.

• Beğen
Tepkiler: bitinya_s
2016 model Xrs 040 ile yol bisikletine adım atacağım inşallah,0 claris yerine 2.el Salcano Xrs 040 aldım,Tiagra setli Xrs 30 da alabilirdim ama çok temiz aldığım ürün aynı zamanda yükseltilmiş parçaları ve sıfıra yakın. Herkes gönlüne göre alabilir umarım istediği bisikleti. Nacizane tavsiyem araştırın,acele etmeyin ama çok beklemeyin. Kararsızlık çok zordır:hhhhhh:

Öncelikle herkese merhabalar;
Internettte şans eseri denk geldiğim grup halındekı bisiklet turları çok hoşuma gitti ve bende bu spora bir adım atmak istiyorum.Önerebileceğiniz YOL bisikleti marka ve modellerini paylaşırsanız çok memnun kalırım.Şimdilik maximum bütçe 2-3 bin TL arasıdır. Teşekkürler..:harika:

@fırtına55

Ben de yeni 2700'e Triban 520 aldım. Yol bisikletleri arasında tura uygun olan bir model.

@vetohan

peki Tavsiye eder miisiniz yeni başlayan için ?

salcano xrs050 tavsiye ederim bir yildir kullaniyorum genel
olarak sorunsuz diyebilirim viteslerinden ozellikle cok memnunum sahsen kolay kolay ayar kacmior sorun yaratmiyor

Geri