Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

@Kerimkzl evet öyle oluyor. Ama yine de bakmak lazım tabiki. Lastikler erimiş olabilir. Çok kullanıldıysa yenilemek zorunda kalabişir simiz. Yol bisikleti ni Hiç kullanmadıysanız iyi düşünün. Diğer bisikletlerden farklıdır yol bisikletleri. Her yolda kullanamazsınız.

Scudo
@Yldrm07 Hocam siz sıkıntı yok diyorsanız tamam derim buna. Yol önemli değil toprakta sürmem zaten belki Arnavut kaldırımından geçerim 😄

Arkadaşlar herkese iyi geceler konu açamadığım için yazıyorum belki gören olur,

2 gün önce Bianchi Retro 28 aldım bir mağazadan deneyimim yok rengi çok hoşuma gitti ve sağlam kese yaptılar :) Boyum 1.80 kilom 99 bisikleti sürerken hiç rahat değilim özellikle bel kısmım ayak desen pedal ucunda tutuyorum yoksa tekere değiyor, Çekmeköy doğa parkda az önce sürüş denerken çok bilgili bir abiye denk geldim Allah ondan razı olsun beni bilgilendirdi sana ufak bu 51Cm yazıyor bu arada bisiklet kol altından pedala ölçü filan gösterdi ben şimdi ne yapayım tavsiyeleriniz nedir? Gidon kısmınımı yükseltelim? Koltukla. Sağolun aldığım yerde hiç ufak bu sana olmaz filan demedi benimde cahilliğimle birleşince durum bu, Siz benim yerimde olsanız ne yaparsanız,? Konu sahibinden çok çok özür diliyorum ek konu açamadığım için yazdım

• Beğen
Tepkiler: Kerimkzl
@Daimoner çakma bisiklet satıcıları elindeki bisikleti satıp kâr etmeye bakar, müşteri memnuniyetini önemsemezler.

Çakma bisiklet satıcısının gazabına uğramışsiniz, geçmiş olsun !

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve Daimoner
Merhaba salcano xrs 040 sora 2. El alınırmı. 2015 veya 2016 model bisiklet zaten. Üzerinde sora set var. Almaya değer m yorumlarınızı bekliyorum
Baktığım bisiklet 1600 tl özellik olarak yeterlimi tam emin olamadım bütçede çok fazla değil daha önce şehir bisikleti kullanıyordum

@Daimoner çakma bisiklet satıcıları elindeki bisikleti satıp kâr etmeye bakar, müşteri memnuniyetini önemsemezler.

Çakma bisiklet satıcısının gazabına uğramışsiniz, geçmiş olsun !
ah ah neyse akşam aldığım yere uğrucam muhtemelen iade almıcak olmadı koyucam ınternete satışa

• Beğen
Tepkiler: amasseia
Öncelikle herkese selamlar, foruma yeni katıldım. 17 yaşındayım ve bu zamana kadar hep mtb kullandım. Şimdi ise yol bisikletine geçmeye karar verdim ve baya bir araştırma yaptım. Bazı modeller arasında kararsız kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim. Sizce Corelli KR 100 , Corelli RC 100 ve Mosso Cavalier 700 Tourney arasından hangisini tercih etmeliyim. Veya bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka bir bisiklet varmı? Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle herkese selamlar, foruma yeni katıldım. 17 yaşındayım ve bu zamana kadar hep mtb kullandım. Şimdi ise yol bisikletine geçmeye karar verdim ve baya bir araştırma yaptım. Bazı modeller arasında kararsız kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim. Sizce Corelli KR 100 , Corelli RC 100 ve Mosso Cavalier 700 Tourney arasından hangisini tercih etmeliyim. Veya bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka bir bisiklet varmı? Şimdiden teşekkürler.
Tourneyin üstüne biraz daha para koyup claris al mosso 700 için. Birde geotech rapid sora yol bisikleti var onada bakabilirzin

Tourneyin üstüne biraz daha para koyup claris al mosso 700 için. Birde geotech rapid sora yol bisikleti var onada bakabilirzin
Anladım teşekkürler. Bir de sizce bisikleti bayiden almak mı daha iyi yoksa internetten sipariş edip bir bisikletçiye birleştirmek mi ? Bazı yerlerde bisikletçiler birleştirirken zarar veriyor gibi şeyler okumuştum.

Anladım teşekkürler. Bir de sizce bisikleti bayiden almak mı daha iyi yoksa internetten sipariş edip bir bisikletçiye birleştirmek mi ? Bazı yerlerde bisikletçiler birleştirirken zarar veriyor gibi şeyler okumuştum.
Aynen bisikletçilerğn çoğu bir şey bilmiyor sen sipariş et kendin birleştir daha iyi olur

@tiezzer Ben corelli Kr 100 kullanıyorum gayet memnunum birlestirmeden kastın ne bisiklet toplamak mı yoksa internetten sipariş verip bisikletciye kurdurtmak mı
@Baran64 o zaman aynı yastayiz

@tiezzer Ben corelli Kr 100 kullanıyorum gayet memnunum birlestirmeden kastın ne bisiklet toplamak mı yoksa internetten sipariş verip bisikletciye kurdurtmak mı
@Baran64 o zaman aynı yastayiz
Bende cavalier 700 claris alcaktım sonra para işleri fln alamadım şuan efes kullanıuorum

Neden MTB den yola geçmek istiyorsunuz

Geri