Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

@qtay hocam eğer espiri ise anlayamadım kusura bakmayın hepsini okumadım ama. Src1 belgesi ile tır şoförlüğü yapamazsınız o yolcu içindir. Tır için src3 ya da src4 almalısınız.

Vizyonu geniş tutmak lazım. Tırın kasaya salatalık dizer gibi yolcuları dizip Almanya yerine Yozgat'a götürme hedefi var arkadaşımızın. Geleceğin mesleği :D

Scudo
@yagiz1248 salcano xrs 001 tiagra alır gaza basardım :ssrtcbya: Ama acaba sizin de bisikletten beklentiniz uçup kaçmak mı? Yoksa şehirler arası kamyon şoförlüğü mü? Yoksa dağ keçiliği mi? Yoksa kendinizi yokuştan yokuşa vurmak mı? Bu amaçlara göre değişiyor çünkü “en iyi bisiklet”
yazınız için teşekkürler hayır amacım yokuş çıkmak değil kullanacağım alan zaten dümdüz yol ve bana düz yolda iyi performans veren bir yol bisikleti arıyorum sıfır alacağım ikinci el değil bütçem sıkıntım yok 12.000 tl bütçem var
Malesef sorduğun soruların net cevabı yok. 7000 tl ye 0 mı alacaksın ikinci el mi, en kaliteli marka diyede birşey yok. Ama genel olarak peleton içindeki markalar biraz ön plandadır.
sıfır alacağım düz yolda kullanacağım ben merida reacto 400 e sıcak baktım ama araştırma yapmama rağmen kadronun karbon olduğunu göremedim sizin önerebileceğiniz 12.000 tlye kadar karbon kadrolu düz yolda iyi performans verebilecek kaliteli bilinir bir markanın yol bisikleti var mı ben aero kadro düşünüyorum rahatlığa çok önem vermiyorum amacım daha çok performans yani beni çok yormayan iyi hız yapabilecek bir bisiklet arıyorum

@yagiz1248 12.000 liraya aluminyum bisiklet alırsanız yazık olur gibime geliyor. Xrs 001 ultegra dediğimiz bisiklet kaşını gözünü yarar reacto 400’ün. Alu reactolarla yokuşlarda ağlarsınız

@yagiz1248 12.000 liraya aluminyum bisiklet alırsanız yazık olur gibime geliyor. Xrs 001 ultegra dediğimiz bisiklet kaşını gözünü yarar reacto 400’ün. Alu reactolarla yokuşlarda ağlarsınız
anladım teşekkürler sizin dediğiniz bisiklet kadrosu karbon mu birde 12.000 tl ye alınabilecek en iyi bisiklet bu mu 9 bin tl fiyatı var 12.000 tlye daha iyisi varmıdır yoksa bu paraya en iyi bunu mu bulabilirim
peki merıda scultara nasıldır

Son düzenleme:
@abidin3714 hiç o kadar ciddi düşünmediğim için aklımda src diye kalmış :D doğru hocam src3 imiş uluslararası yük taşımacılığı

selamlar bir soru sormak istiyorum ilerleryen zamanda lastik değiştireceğim fakat amcamdan bana kalan yol bisikletinde amcam arkaya 700*25 öne 700*23 gibi bir kombinasyon yapmış 10 bin km kadar kullandım bir şikayetim olmadı acaba aynı devam mı etsem 700*23 e mi geçmeliyin yoksa 25 e mi tavsiye alabilirmiyim 10.5 kg aliminyum bir yol bisikleti
YOKMU SORUMU CEVAPLAYACAK

10 bin km kadar kullandım bir şikayetim olmadı
Şikayetiniz yoksa aynı şekilde devam edebilirsiniz. Tamamen paşa gönül kriterleri geçerli yani :) 23c lastik seçenekleri çok azaldı. Bu sebeple ikisinide 25 yapmanız daha kolay olacaktır. (Seçenekler anlamında)

@bymelih6 25 e geçerseniz konforunuz biraz daha artar.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
ço konfor beklentim yok bu kombinasyonla konfor yeterli geliyor galiba arkaya 25 öne 23 mantıklı biraz konfor biraz performans :/

Abi bende src1 ve 3 var.Karada kullanamadığım araç çeşidi kalmadı desem doğrudur. 15 metreye kadar Tekne kullanmışlığım da var. Bir hava korsanlığım kaldı. :koptum: Simülasyon bana trainer gibi geliyor, başım dönüyor. Canlı canlı kullanmak gerek.:)

Abi bende src1 ve 3 var.Karada kullanamadığım araç çeşidi kalmadı desem doğrudur. 15 metreye kadar Tekne kullanmışlığım da var. Bir hava korsanlığım kaldı. :koptum: Simülasyon bana trainer gibi geliyor, başım dönüyor. Canlı canlı kullanmak gerek.:)
Ben bu simülasyon sayesinde ayna kullanarak park etmeyi öğrendim 😂

yazınız için teşekkürler hayır amacım yokuş çıkmak değil kullanacağım alan zaten dümdüz yol ve bana düz yolda iyi performans veren bir yol bisikleti arıyorum sıfır alacağım ikinci el değil bütçem sıkıntım yok 12.000 tl bütçem var

sıfır alacağım düz yolda kullanacağım ben merida reacto 400 e sıcak baktım ama araştırma yapmama rağmen kadronun karbon olduğunu göremedim sizin önerebileceğiniz 12.000 tlye kadar karbon kadrolu düz yolda iyi performans verebilecek kaliteli bilinir bir markanın yol bisikleti var mı ben aero kadro düşünüyorum rahatlığa çok önem vermiyorum amacım daha çok performans yani beni çok yormayan iyi hız yapabilecek bir bisiklet arıyorum
Cümlen rahatlığa önem vermiyorum diye başlayıp , sonuç kısmında beni çok yormayan ve üstelik iyi hız yapacak bisiklet arıyorum diye bitiyor.
Öncelikle bisiklet kas gücü ile ilerleyen bir makina , yani çok yorulmadan iyi hız yapamazsın.
Aero bisiklet kısa alın boruları ve uzun üst boru ları ile seni olabildiğince yatırmaya çalışır. Buda esnekliği olmayan , spor geçmişi 20.00 21.00 halı saha olan birine boyun ve bel ağrısı olarak döner.Ayrıca genelde 52 36 11 28 vites oranı ile satılır. Buda yeni başlayan birini zorlayabilir.
Ama bilindik marka arıyorsan .
Giant propel alabilirsin ikinci el.
Carraro fire 105 alabilirsin 0 Olarak
Bisan rc 9900 ultegra alabilirsin ikinci el
Salcano xrs001 ultegra alabilirsin ikinci el

Özür dilerim ama konu nasıl açılıyor yeniyimde :)

Selamlar, ev ve iş yerim arası 5-6KM civarı boy 190 kilo 95 gidip gelirken kullanabileceğim, hafif bir bisiklet bakıyordum. Ama çok seçenek var kararsız kaldım. Sizlerin önerisi olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Selamlar, ev ve iş yerim arası 5-6KM civarı boy 190 kilo 95 gidip gelirken kullanabileceğim, hafif bir bisiklet bakıyordum. Ama çok seçenek var kararsız kaldım. Sizlerin önerisi olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.
Merhaba, 5 6 km için herşey olabilir. Aslında seçeneklerini yazarsan daha kolay öneri yapılır.

Merhaba, 5 6 km için herşey olabilir. Aslında seçeneklerini yazarsan daha kolay öneri yapılır.
Merhaba, aslında meridanın alt seviye modellerine bakıyordum. Ama fiyatları yinede yüksek geldi bana. Fiyat elbette ki önemli bir kriterim. Bütçem 3-5k arası diyebilirim. Teşekkürler.

Geri