Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

Youtube de bir iki video buldum Portekizce galiba başka da gören duyan yok

Bu bisiklet arkadaşlar
Pek iyi durumda değilmiş bence fiyat fazla. Pazarlık yapın derim ama çokda içimi açmadı bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: Kadir İLBAY
Scudo
Pek iyi durumda değilmiş bence fiyat fazla. Pazarlık yapın derim ama çokda içimi açmadı bisiklet.
Aynen hocam öyle o yüzden foruma paylaştım gerçekten hor kullanmış yoksa taş gibi bisiklet

• Beğen
Tepkiler: yavuzkosar
silinebilir.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bu bisiklet hakkında yorum alabilir miyim
(link)
Benim boy 1.72 iç bacak 76 bisiklet 52 kadro

Merhaba arkadaşlar bu bisiklet hakkında yorum alabilir miyim
(link)
Benim boy 1.72 iç bacak 76 bisiklet 52 kadro
Bisiklet ve donanımı hakkında pek bir bilgim yok, sanırım Craris set barındırıyor. Donanım konusunda daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Kadro boyuna gelecek olursam normal ölçümlere göre kesinlikle size uygun. Yine de markadan markaya değişkenlik gösterdiğine şahit olduğumuz için, eğer yakından görüp deneme fırsatınız varsa, mutlaka deneyiniz.

Son düzenleme:
@Wéndigo23 üzerinde eski nesil Claris var. Jantlar Alexrims, göbekleri ya da diğer kompanentler hakkında bilgi yok. Eski nesil Claris'ten yola çıkarak bisiklet çok yeni bir model değil, şeklinde bir yorum yapabilirim.

Kablolar dışardan geçiyor, bisiklet kaza geçirmiş ki -bu çok normal- arka aktarıcıda sürtme, aşınma izleri mevcut.

Bisiklet söylendiği kadar temiz de gelmedi bana.

Açıkçası pek ısınamadım bisiklete. Bunun yerine bu fiyatlara daha diri, daha güncel kompanentlerle donatılmış piyasada bir cok bisiklet bulabilirsiniz.

Bkz. Mosso Cavalier(aero olmayan), Bisan rx...

Herkese selamlar :)

Kız arkadaşım ile Haziran gibi görselde ki turu yapmayı düşünüyorum. Ayrıca zamanımız kalırsa Güneydoğuya doğru ineceğiz. 3-4 ay önce birkaç bisiklet tavsiyesi almıştım fakat fiyatlar uçmuş durumda ve stok sorunu bulunuyor sanıyorum ki. 3000 TL'ye kadar bana önerebileceğiniz bisikletler nelerdir ? Bu turdan vazgeçmek istemiyorum bu nedenle tavsiyeler gerçekten değerli benim için. 3000 TL'de tutuyorum çünkü 2 bisiklet ve +ekipmanlarla zaten bütçemi çok zorlayacağım...

Şimdiden teşekkürler....

155573154_1321936201525413_6192815396837920663_n.jpg

Arkadaşlar bisikletim Triban 500, üzerinde orijinal jantlar ve göbekler var. Göbekleri Sora ile değiştirmeyi düşünüyorum sizce fark olur mu ? Değiştirmeye değer mi ?

@gezginÖğretmen ikinci el çok temiz bisikletler var o bütçeye.düz maşa ya da kilitlenebilir amortisörlü maşa, bagaj takılabilir, Screenshot_20210504-015034.pngtercihen 27 vites olmazsa 24 vites bir bisiklet olabilir.marka çok önemli değil bu sınıfta içinize sinen ve gerçekten temiz olanı tercih edebilirsiniz örnek resimde ki gibi

@ahlaksahibi Hocam, şimdi bakıyorum fakat çok seçenek var. 1500-3000 bandı için. Ayırıcı bir kaç marka öneriniz olursa daha kolay sonuca ulaşabilirim diye düşünüyorum.

@dgny.berke şu anda kullandığınız göbeğin akiciligini deneyimlememekle beraber benim bisikletimin jantlarinda Sora göbekler var, ilginç bir şekilde fena olmayan bir akıcılığa sahip.

Şöyle örnek vereyim, aşağı doğru çok az eğimli bir yolda Kron (galiba rc 2000'di) ve Merida Reacto ile birlikte ilerlerken benim Sora göbekli bisikletim pedal çevirmeden hizlanirken diğer iki bisiklet de pedal çevirerek bana yetişmeye çalışıyordu. Biz bunu kendi aramizda da konuşmuştuk ve benim bisikletin bu denli hızlanmasına çok şaşırmışlardi. (Kilolarimiz da hemen hemen aynı bu arada.)

Sizin göbekler miadını doldurmussa ya da gercek anlamda aşırı bir sürtünmeden dolayı akıcılık yoksa, çok para harcamayim diyorsaniz, uygun fiyatlı Sora göbekleri tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:
@gezginÖğretmen marka çok önemli değil diye düşünüyorum zaten şartları karşılayan markalar belli. Carraro, salcano, mosso, bisan, olabilir temiz olanı seçebilirsiniz. İthal markalar gereğinden fazla pahalı bence

• Beğen
Tepkiler: Ahmet TOPAL
Peki 10 bin tlye sıfır önerileriniz nedir? aklımda giant contend sl2 veya peugeot r13 var şu an için. Sizce giant alıp tiagra kullanmak mı yoksa peugeot alıp 105 kullanmak mı daha mantıklı? Bunlar dışında da öneriye çok açığım mesela carraronun da birçok modeli var bu civarda onlar için ne düşünürsünüz? Haftada birkaç gün çıkıp orta-uzun arası turlar yapmak amacım sizce bisikletin hangi donanımına yoğunlaşmalıyım az çok daha iyi markaların bu fiyata tiagra serleri oluyor onlar kadar meşhur olmayanlar ise 105 kullanıyor hangi donanım tarafı benim için daha mantıklı olur?
Kross Vento 5.0
modeli var full karbon bir bisiklet üzerinde tiagra set ile sizi gayet başlangıç seviyesinde tatmin edecektir ayrıyetten ileride bisikletinizi satarken daha fazla karlı çıkarsınız. Satışı var mı bilmiyorum 2018 bir model erdoğanlar bisiklette denk geldim . Karbon kadroya sahip olması ileriye yatırım olarak çok avantajlı bence istediğiniz zaman üzerindeki grup setide yükseltebilirsiniz.
Tecrübeli markaların kadro kaliteleri alüminyum bisikletlerde bile fark edebiliyor yeni teknolojilerle beraber. Tamamen sizin zevkinize hedefinize bağlı aslında.

Arkadaşlar bisikletim Triban 500, üzerinde orijinal jantlar ve göbekler var. Göbekleri Sora ile değiştirmeyi düşünüyorum sizce fark olur mu ? Değiştirmeye değer mi ?

Değmez. Jantlarınızı satıp daha üst bir model almak daha iyi bir tercih olur. Ya da rulmanlarınızın vadesi dolmuşsa daha lüks rulmanlar takabilirsiniz uyacaksa o da, seramik ya da skf falan...

• Beğen
Tepkiler: dgny.berke
Benim de bisikletim ya bana akıcı gelmemeye başladı ya da göbekler bakımsız kaldı iki yılda hiç bakım yaptırmadım göbeklere bir açıp yağlattırayım mı dersiniz?Mosso 1821 msm h.

Decathlonda ki bisikletler için ne dersiniz ?

Kross Vento 5.0
modeli var full karbon bir bisiklet üzerinde tiagra set ile sizi gayet başlangıç seviyesinde tatmin edecektir ayrıyetten ileride bisikletinizi satarken daha fazla karlı çıkarsınız. Satışı var mı bilmiyorum 2018 bir model erdoğanlar bisiklette denk geldim . Karbon kadroya sahip olması ileriye yatırım olarak çok avantajlı bence istediğiniz zaman üzerindeki grup setide yükseltebilirsiniz.
Tecrübeli markaların kadro kaliteleri alüminyum bisikletlerde bile fark edebiliyor yeni teknolojilerle beraber. Tamamen sizin zevkinize hedefinize bağlı aslında.
Wilier montegrappa tiagra
bununla ilgili ne düşünürsünüz ilk kez gördüm bu markayı tiagra için de biraz pahalı geldi var mı bir bilginiz. Krossun görünüşü pek sinmedi içime scott speedster düşünmekteyim şu an.

bununla ilgili ne düşünürsünüz ilk kez gördüm bu markayı tiagra için de biraz pahalı geldi var mı bir bilginiz. Krossun görünüşü pek sinmedi içime scott speedster düşünmekteyim şu an.
Wilier montegrappa ile kross arasında 1.4 kg fark var karbon kadrodan dolayı görünüşü içinize sinmesi önemli tabi ki sizin tercihiniz sonuçta. SCOTT spedster'ın hangi modeli acaba hangi serisi ?

Willier çok büyük bir markadır. Montegrappa modeli alüminyum bildiğim kadarıyla karbon değil. Ne kadar fiyata bulduğunuz önemli elbette.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Geri