Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikletiyle Triathlon bisikleti arasındaki farklar

sayın crosser benim amacım aramda geçen görüşmede bana yollanan maili hiç değiştirmeden gönderdim.Kimseye ahkam kesmek değil zaten yorumsuz diyorum :içinde geçen almancadan çeviri cümleside göderene ait çünkü yazıyı bir türk yolladı. Zaten bilenlere birşey yok bilmeyenler için.Anladığım kadarı ile bisikletçisin Triahtlon yapanların hepsi bisikletten gelmiyor ve teknik bilgi sıkıntısı var yarışlarda bu konular hep konuşulur.Karşılıkli bilgi alışverişi yapılır.Hiç anlayamadığım şey bir konuya bilenlerin böyle tepki göstermesi bilen adam okur geçer beni ilgilendirmez der ihtiyacı olan içinden yarayanı alır.zaten bu sayfa bisiklet değil Triahtlon sayfası.Bisiklet onların alanı olduğundan Herzaman bisikletçi arkadaşlardan bilgi olarak görüş ve yorum bekliyoruz
saygılarımla

Scudo
:) ben sizin yazdığınızda benim konuyla ilgili bir cevap göremediim için öyle cevap verdim kusura bakmayın zaten benim bisikletimde redbull ve muhtemelen siz de yavuzu tanıyorsunuz benim redbulldan tanıdığım o :) eskiden yüzücü idim şimdi bisikletçiyim tek bir sorun var o da koşmak :) bakalım onu da çözersem aranıza katılmayı düşünüyorum...

evet yavuz beyi tanıyorum sürekli alışverişim oluyor.Bilmişlik gibii kabul etme ama triahtlonda maalesef en önemli şey yüzme alt yapında o varsa korkma ,koşuya gelince oda yürek işi normalde herkese zor gelen bir durum .Türkiyede iyi yüzen iyi derece yapıyor(herkesin yüzme imkanı yok)ama dışarıda sonucu koşu belirliyor :ŞUBATIN SONUNDA ŞEÇİM VAR MUTLAKA ANKARAYA GELİCEM ORADA BU İŞLE İLGİLENEN VE TANIMADIĞIM ARKADAŞLARLA ORADA TANIŞMAK VE FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPMAK İSTERİM
saygılarımla

Geri