Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yowamushi Pedal - Bisikletle ilgili Anime

Heybetini gizli tut yiğidim, SOHOKU! diyişin çakalları korkutuyor. :cool:

kinjou.PNG

2. sezon da bitti, yine çok iyiydi :harika: Bölüm sonlarındaki ekstra sahneler çok komik oluyor. En çok güldüğüm 2.sezon 5.bölüm sonundaki şu sahneydi :D:koptum::p

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
Scudo
Yeni sezon ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı? Bu sene yarışı kim kazanacak meraktan duramıyorum :)

sohoko forma set alayım dedim 500 lira ücret çıktı :D malum dolar 4.5 tl olunca

İzlemeye yeni başladım hatta az önce 1. Sezon 7. Bölüm bitti. Bu zamana kadar izlememiş olmama ağlıyorum! :aglyrmngaa:
1. Bölüm sonrası babaanne bisikletimle ''Hime, hime'' diye diye çıkmaya başladım yokuşları, 4. Bölümden sonra da yola geleceğimi anladım. Hadi hayırlısı bakalım. :D

Bir de spoiler gerçeği var ki konuyla ilgili mesajları okumuyorum. :islik:

Glory line 17 ve 18 türkanime tv ye eklenmiştir çevirmenlere mesaj atmaktan ben yorulmuştum sonunda çevirip yüklediler 19 u da kısa süre de yüklüyecekler inşallah .)

Özledim seriyi. Bayadır sesi çıkmıyor.

Yanlışım yoksa Türkiye'de iken bir kanalda türkçesine denk gelmiştim. Çok aradım sonra bulamadım 😔.

@Cemal Ç. AnimeKidz ya da KidzAnime olması lazım. Ama kanal sonra ne oldu bilmiyorum. Ayrıca Anizm, Türkanime TV'den bulabilirsiniz.
Screenshot_20200209-220927.png

@Uğur S. Animede ki etkiyi yaratamayacak olsa da kendi adıma izlerim. :) İlk başta yeni sezon fragmanı diye düşündüm. :kötü:

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Live action diyolla :D

Valla ben de kesinlikle izleyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
Arkadaşlar Glory Line'ın devamı yok mu?
Inter High'ın son günü başlarken 4. sezon final yaptı iyi mi...
Bu arada film ile ilgili bir gelişme var mıdır dersiniz?

@suyunsesi Günaydın, yeni sezonu bende merakla bekliyorum. :) Muhtemelen korona anime sektörüne de yansıdı:kötü:.

Bu forumda da anime severler varmış baya. Ne mutlu bana :) yalnız ben yowamushi pedal sadece ilk iki sezonunu sevdim. 3 ve 4 tekrara düştü bence.

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici
Hime hime hime suki suki daisuki.

Geri