Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yüksek kadans her derde devaymış

Scudo
(link)

yarım saat boyunca sabit bu hızda çeviriyorum (Log into Facebook) linki

yarım saate başlayalı üç-dört gün oldu, az önceye kadar en fazla 121 kadans/dakika yapmıştım, az önce yeni bi yöntem denedim, hem daha az zorlandım hem kadansım aniden 125'e çıktı.

kronometreyi açıp 1 dakika içerisinde 125 tur pedal çeviriyorsunuz (ne bir eksik ne bir fazla) ikinci dakikaya geçince tekrar sıfırdan 125'e kadar sayıyorsunuz, yükseltmek sizin elinizde

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
@ynsmrkckk umarım bir gün hasbelkader gerçek bi bisiklet üstünde yarım saat bi saat kadar sürüş yapma zevkine nail olursunuz da neyle neyi kıyasladığınızın farkına varabilirsiniz. Kilo vermek için yaptığınız aktiviteleri bisikletle ilişkilendirme gafletine düşmüşsünüz, bundan kurtulmanız çok zor..

@ynsmrkckk umarım bir gün hasbelkader gerçek bi bisiklet üstünde yarım saat bi saat kadar sürüş yapma zevkine nail olursunuz da neyle neyi kıyasladığınızın farkına varabilirsiniz. Kilo vermek için yaptığınız aktiviteleri bisikletle ilişkilendirme gafletine düşmüşsünüz, bundan kurtulmanız çok zor..

fasılasız 3 saatlik sürüş zevkine nail olmuştum bi keresinde fakat işimi görmek için sürdüm, sadece sürmek için değil

7 sene içerisinde tahminen 10.000 - 15.000 kilometre yaptım, 9-10 kere bisiklet değiştirdim, şehire taşınınca bisikletle fazla işim kalmadı

bisiklet karşıtı değilim ben
düşünsene, trafik yok, fren yok, kadansım düşer yükselir kaygısı yok, yaya ve sürücü magandalarla muhatap olmak yok, çukur yok, tümsek yok, dikey mazgallar yok, teker kayması yok, sapak yok, trafik levhaları yok, trafik lambaları yok, sadece pedallıyosun

• Beğen
Tepkiler: Alazarhus
Rüzgâr yok, kuş sesi yok, çiçek kokusu yok, dere şırıltısı yok, ayrıca doğa ile bütünleşmiş dostlar yok...
Böyle pedalşörlük bize göre değil...

Rüzgâr yok, kuş sesi yok, çiçek kokusu yok, dere şırıltısı yok, ayrıca doğa ile bütünleşmiş dostlar yok...
Böyle pedalşörlük bize göre değil...

pervanenin karşısına geçip telefondan kuş sesi açarsın olur biter, bi de çiçekli oda spreyi sıkarsın odaya ohh misss ahaha 😂

Forumda kendini/ufkunu geliştirmek, paylaşmak, yardımcı olmak için bulunuyor çoğumuz.
Boş işlere bakmıyoruz...

kondisyon bisikletiyle egzersiz ihtiyacını yarım saat gibi kısa bir süre içerisinde gidermek varken niçin taşıt bisikletine yönlendiriyorsunuz vatandaşı

Burası adı üstünde; kondisyonun hasını savunuyoruz.
Aynı şey sosyalleşmekle sosyal medya sanallığının farkı gibidir.
Bakmak ve görmek meseli...

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora
Aynı konuya yazdıklarınız üstüne 30 ileti daha yazdığınızda yepisyeni bir başlık açma hakkınız olacak.
Bakalım hangi argümanlarla bizim ufkumuza etki ede bileceksiniz?

Aynı konuya yazdıklarınız üstüne 30 ileti daha yazdığınızda yepisyeni bir başlık açma hakkınız olacak.
Bakalım hangi argümanlarla bizim ufkumuza etki ede bileceksiniz?

ben bu formu 2015 senesinde tanıdım, eğer ara ara ziyaret etmezsem muhtemelen 1 kaç ay sonra e-posta ve şifremi unuturum, belki 2025 yılında yeni hesabımla tekrar görüşürüz

ben bu formu 2015 senesinde tanıdım, eğer ara ara ziyaret etmezsem tahminen 1 kaç ay sonra e-posta ve şifremi unuturum, belki 2025 yılında yeni hesabımla tekrar görüşürüz
35 yaşında olduğumuza emin miyiz peki? onu da yanlış hatırlıyor olabilir miyiz?

• Hahaha
Tepkiler: Cemal Ç.
sadece pedallıyosun
Dünyanin en saçma aktivitesi olabilir!
7 sene içerisinde tahminen 10.000 - 15.000 kilometre yaptım, 9-10 kere bisiklet değiştirdim,
buna kim inanır Kadir.......şaka şaka :komik:
yaptığınız km yi bir şekilde (strava vs) ıspartlarsanız bisiklet sürmeyi bırakıcam desemde inanma,böyle saçma birşey için bisikleti bırakamam:koptum:

• Hahaha
Tepkiler: Cemal Ç.
Dünyanin en saçma aktivitesi olabilir!

buna kim inanır Kadir.......şaka şaka :komik:
yaptığınız km yi bir şekilde (strava vs) ıspartlarsanız bisiklet sürmeyi bırakıcam desemde inanma,böyle saçma birşey için bisikleti bırakamam:koptum:

sen benim bu kadar mesafeyi katettiğime inanmayınca benim şimdiye dek kazandığım trafik tecrübem yok olmuş olmuyor, inanıp inanmaman umurumda değil, ispatlamam mümkün değil çünkü o saçma sapan aletlere hiç para vermedim

bisikletimle vukuatsız ulaşım yaptığım nadirdir, sürekli bisiklet kullandığımı düşünmek bile istemiyorum, misal kontrolsüz kavşakta hızımı 5'e kadar düşürüyorum, kontrolsüz kavşağa 20-30'la giren trafik magandası niye tamamen durmadım diye bana korna çalıp el kol hareketi yapıyor, ne muhatap olucam bu müptezellerle, şimdi gayet rahatım

Günde 15 dakka çeviriyorum artık, 133 kadans/dakika (1.995 kadans/15 dakika), bundan fazla çevirmeyi düşünmüyorum, birgün yorgun olurum da 1.995 kadansa ulaşamazsam sağlık olsun deyip geçerim, hiç üzülmem.

Amacım insanlığa fayda sağlamak idi, hepinize elveda, artık yazmıycam.

• Beğen
Tepkiler: can^ ve lrfan
Günde 15 dakka çeviriyorum artık, 133 kadans/dakika (1.995 kadans/15 dakika), bundan fazla çevirmeyi düşünmüyorum, birgün yorgun olurum da 1.995 kadansa ulaşamazsam sağlık olsun deyip geçerim, hiç üzülmem.

Amacım insanlığa fayda sağlamak idi, hepinize elveda, artık yazmıycam.
Emin olun yazdığınız mesajların sizden hariç insanlığa pek bir faydası yok. Foruma yazmayın demiyor kimse ama yazacaksanız bari faydalı birşeyler olsun. İllaki ben kendi kadansımı yazacağım diyorsanız alın bir defter günlük tutar gibi yazın oraya hem ileride açar okursunuz bu sayede 30 dk içinde 3500 yada 4500 kadans çevirirken canınız da sıkılmaz. 😀

Son düzenleme:
Geri