Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yurtdışı alışveriş

Scudo
Yakın zamanda aldıysanız kaç $ aldınız ve yüzde kaç vergi çıktı?
Black fridayde 98 dolara aldim. Tabi bu fiyatin ustune 260tl kargo arti 16 dolar gibi bir vergide eklendi 120dolar gibi bir rakama aldim.

Suanki rakamlar nedir bilemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Amanita
Şimdi (link) siparişi versem bana kaça gelecek tradeinn'den? Sepette kargo ile 88 EURO görünüyor. Yurtdışına yani TR'ye satacakları için bundan VAT yani %20 düşük satacaklar bana değil mi? Daha sonra ben TR'de kapıda vergisini verip alacağım anladığım kadarıyla %30-%50 kadar bir vergi çıkıyor.
Bahsettiğin ayakkabı (link) daha ucuz. Kargo ile neredeyse kafa kafaya geliyor ama, ingiltere olduğu için daha fazla vergi çıkabilir.

• Beğen
Tepkiler: Ricochet
Bahsettiğin ayakkabı (link) daha ucuz. Kargo ile neredeyse kafa kafaya geliyor ama, ingiltere olduğu için daha fazla vergi çıkabilir.
Evan cycle gönderiyor mu TR emin misiniz? Daha fazla vergi çıkabilir dediğiniz Evans değil mi?

Evan cycle gönderiyor mu TR emin misiniz? Daha fazla vergi çıkabilir dediğiniz Evans değil mi?
Avrupa olmadığı için yüzde 30 kesiyprlar. Şuanda ama gönderim var diye biliyorum lakin alışveriş yapmadım

• Beğen
Evet Evans, gönderim yapıyor ama dediğim gibi vergisi biraz daha fazla olabilir. ingiltere EU değil artık.

• Beğen
İngiltere siparişlerim geldi. (Yolcu beraberinde, posta değil) Shockz da Garmin Hrm pro plus da , oldukça uyguna geldiler. Temmuz'a kadar kampanya kovalamaya devam.

IMG_20240325_221301_edit_333677527624084.jpg

• Beğen
Tepkiler: TafLan
Arkadaşlar 150$ dolarlık kaç kere alışveriş yapabiliyorduk 1 ay içinde?

İngiltere siparişlerim geldi. (Yolcu beraberinde, posta değil) Shockz da Garmin Hrm pro plus da , oldukça uyguna geldiler. Temmuz'a kadar kampanya kovalamaya devam.

315795 dosyayı görüntüle
Shokz openrun tam olarak nasıl çalışıyor? Kulak içine girmeden sesi nasıl duyabiliyoruz? Hoparlör gibi bir işlevimi var? Bende satın almak istiyorum İtalya dan.

Shokz openrun tam olarak nasıl çalışıyor? Kulak içine girmeden sesi nasıl duyabiliyoruz? Hoparlör gibi bir işlevimi var? Bende satın almak istiyorum İtalya dan.
Kemik iletimli kulaklık ne işe yarar?

Kemik iletimli kulaklıklar, güvenlik bilincine sahip sporcular, özellikle koşucular ve bisikletçiler için ideal seçimdir. Neden bu sporlar? Nedeni oldukça basit: Kemik iletimli kulaklıklar trafik seslerini net bir şekilde duymanızı sağlar.

Kemik iletimli kulaklık ne işe yarar?

Kemik iletimli kulaklıklar, güvenlik bilincine sahip sporcular, özellikle koşucular ve bisikletçiler için ideal seçimdir. Neden bu sporlar? Nedeni oldukça basit: Kemik iletimli kulaklıklar trafik seslerini net bir şekilde duymanızı sağlar.
Sesi tam olarak nasıl duyuyoruz peki? Örneğin sanki bir hoparlörden müzik dinliyormuşuz gibi mi?

• Hahaha
Tepkiler: makaram
Geri