Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Zwift Günlüğünüz

Scudo
(link)
Haftaya tekrardan günlük 2+ saatlere döneceğim. Bu haftanın tadını çıkarıyorum.
1643890590042.png

Koşudan sonra biraz bisiklet süreyim dedim. 2.günümüz Zwift ile , sürüş başladı lastiği patlak sincap karşıma çıktı. Deneme sürem sona ermiş :( Akşam akşam 50 papel gitt. Sonra 26 km'ye gelince komşu geldi . " Helikopter gibi bir ses geliyor sizden mi " dedi. Ne diyeyim. Niyetimiz 42 km ter dökmekti ama olmadı.
(link)

Koşudan sonra biraz bisiklet süreyim dedim. 2.günümüz Zwift ile , sürüş başladı lastiği patlak sincap karşıma çıktı. Deneme sürem sona ermiş :( Akşam akşam 50 papel gitt. Sonra 26 km'ye gelince komşu geldi . " Helikopter gibi bir ses geliyor sizden mi " dedi. Ne diyeyim. Niyetimiz 42 km ter dökmekti ama olmadı.
(link)
Ses için tamamen kesmez ama en aza indirmek mümkün. Linkteki konuyu incele

(link)

Ses için tamamen kesmez ama en aza indirmek mümkün. Linkteki konuyu incele

(link)

Tabi bundan var zaten TacX ile gelen ama komşu üst kattan geldi ben alt kattan beklerken . Hazırlıksız yakalandım. Altta tayt, boyunda havlu .Smart trainer arar oldum .

Tabi bundan var zaten TacX ile gelen ama komşu üst kattan geldi ben alt kattan beklerken . Hazırlıksız yakalandım. Altta tayt, boyunda havlu .Smart trainer arar oldum .
- trainerın direnci arttırıp düşük viteste tekerlek hızını düşürmek. bir nevi tırmanış antremanı yapmak
- trainer lastiği olmasa bile yol lastiği kullanmak. üstünde ne kadar az kanal ve desen varsa o kadar az ses yapar
- seramik, laminant gibi sert zeminlerde kullanmak
trainerı değiştirene kadar sesi azaltmak için yapabilecekleriniz

Geri